معترض بریتانیایی که پس از قول به بازگشت به خیابان ها زندانی شد | بریتانیا را عایق بندی کنید

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک قاضی یک معترض بریتانیا را به مدت پنج هفته زندانی کرد، پس از آن که او قول داد در صورت عدم فرستادن او به زندان، به خیابان ها بازگردد تا تظاهرات مخرب بیشتری را انجام دهد.

استفان پریچارد، 63 ساله، یکی از اولین چهار متهم بریتانیایی Insulate بود که به دلیل ایجاد مزاحمت عمومی به دلیل کمپین اعتراضات مخرب “مقاومت مدنی” در جاده های اصلی در سال 2021 محکوم شد.

او قبل از صدور حکم به قاضی رید گفت: “من مقاومت مدنی مسالمت آمیز را مسئول ترین کاری می دانم که می توانم انجام دهم.”

پریچارد، روث کوک، 71 ساله، رومن پالوچ-ماخنیک، 29 ساله، و الیور راک، 42 ساله، در ماه ژانویه به دلیل ایجاد مزاحمت عمومی برای مسدود کردن جاده در کرانفورد پارک وی در M4، نزدیک فرودگاه هیترو، در غرب لندن، مجرم شناخته شدند.

کوک، پالوچ-ماخنیک و راک همگی به شش هفته محکومیت، 18 ماه تعلیق، دستور انجام 100 ساعت کار اجتماعی و 128 پوند هزینه اضافی محکوم شدند. کوک، یکی از مدیران شرکت، نیز به پرداخت 3500 پوند هزینه محکوم شد.

دادگاه شنیده است که سفر هزاران نفر احتمالاً به دلیل اعتراض آنها در 1 اکتبر 2021 مختل شده است. این محکومیت ها پس از آن صادر شد که چهار نفر دیگر در دادگاه قبلی به دلیل شرکت در همان اعتراض تبرئه شدند.

کوک در رابطه با محاکمه در دادگاه تاج و تخت ساوت‌وارک به دلیل آسیب کیفری محکوم شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لابی‌ها در بازنگری 80 میلیارد دلاری IRS بایدن از بین بروند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن – بازنگری 80 میلیارد دلاری دولت …