دیوید ساکر موافقت کرد که مربی سریع بولینگ انگلیس برای Ashes | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دیوید ساکر قرار است به عنوان مربی سریع بولینگ انگلیس در طول تابستان قرمز توپ کار کند و نقشی را که در جریان مبارزات موفق خاکستر در سال های 2010-11 و 2013 ایفا کرد را تکرار کند. یک قرارداد کوتاه مدت پس از نزدیک شدن بن استوکس در جام جهانی T20 سال گذشته.

او گفت: «فکر نمی‌کنم که کریکت آزمایشی زیادی انجام دهم، اما من خاکستر را انجام می‌دهم. “بن گفت: “من می خواهم شما را درگیر خاکستر کنم.” راب کی قبلاً کمی آن را شناور کرده بود، اما چون آنقدر مشغول بودم مطمئن نبودم که واقعاً می‌خواهم این کار را انجام دهم. هنگامی که استوکسی آن را تحت فشار قرار داد، آن را به یک تصمیم آسان تبدیل کرد. من به دلیل بزرگی موقعیت بلافاصله گفتم بله. من در Ashes با هر دو طرف درگیر بوده ام و کریکت به همان اندازه که هیجان انگیز است. این بزرگترین رویداد آزمایشی است.

این بازیکن 56 ساله بین سال‌های 2010 تا 2015 مربی بولینگ سریع انگلیس بود، در این مدت آنها Ashes را در استرالیا بردند، با موفقیت در خانه از آنها دفاع کردند و برای اولین و تنها از سال 1984-1985 یک سری در هند بردند. او سپس نقش مشابهی را برای استرالیا از سال 2016 تا 2019 ایفا کرد.

او گفت: «کار با انگلیس برای اولین بار بسیار سرگرم کننده بود. من واقعاً مشتاقانه منتظر فرصتی هستم که Ashes را با این گروه انجام دهم زیرا آنها بهترین تیم در جهان برای تماشا در حال حاضر هستند.

برای بردن Ashes و سریال های بزرگ به یک باتری خوب از بولرهای سریع نیاز دارید و این قطعاً در مورد انگلیس صدق می کند. شما می توانید همین را در مورد استرالیایی ها بگویید، اما بازی در پچ خانگی شما همیشه یک مزیت برای یک گروه بولینگ است. اگر بتوانیم جفرا داشته باشیم، هیجان انگیز است [Archer] و [Mark] چوب موجود اینکه آیا با آنها بازی می کنید چیز دیگری است، اما شما به این سرعت در برابر استرالیایی ها نیاز دارید. کاری که این دسته از بولرها می توانند انجام دهند، آنها می توانند طلسمی بسازند که می تواند یک بازی را باز کند.”

ساکر به کار خود با تیم توپ سفید ادامه خواهد داد که پس از پایان سری T20 خود در بنگلادش در روز سه شنبه، جایی که آنها با نتیجه 2-0 عقب افتادند، تا سپتامبر، با شروع جام جهانی ODI، دیگر بازی نمی کنند. ماه بعد او همچنین برای مربیگری ملبورن رنگیدز در لیگ بیگ باش استرالیا که از اواسط دسامبر آغاز می شود، قرارداد دارد.

نقش انگلیس به این معنی است که او دوباره با جیمی اندرسون و استوارت برود که در آخرین کار ساکر با این تیم بازیکنان کلیدی بودند، پیوند خواهد خورد. «باز [Brendon McCullum] تیمی را انتخاب می کند که فکر می کند برنده خواهد شد و توضیح خواهد داد که از بازیکنان چه می خواهد و سپس این وظیفه من است که مطمئن شوم آنها می توانند آن را ارائه دهند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

«تکامل جیمی و برودی، آن‌ها به کاری که می‌توانند انجام دهند بسیار مطمئن هستند و فقط بیرون می‌روند و آن را انجام می‌دهند. این چیزی است که شما از گروه بولینگ خود می خواهید. وظیفه من این است که مطمئن شوم بولرها این کار را انجام می دهند.

همچنین باعث ایجاد فضایی در رختکن می شود که لذت بخش است. شکی نیست که مردم از حضور در آن تیم تست لذت می برند. به نظر می رسد این یک چیز کوچک است، اما فضای رختکن یک چیز بزرگ در کریکت بین المللی است.

ما در حال انجام یک تست در برابر ایرلند هستیم و پس از آن یک هفته یا بیشتر تا دور هم جمع شدن فرصت داریم [for the Ashes]. آن تست ایرلندی برای ما بسیار خوب است و شما می توانید آن را از آنجا بسازید. نکته کلیدی این است که گروهی از بولرهای سریع آماده انتخاب شوند، بنابراین تصمیم گیری برای کمیته انتخاب سخت می شود. وقتی این را به دست آورید، معمولاً یک تیم بسیار قوی بدست می آورید.”

اندرسون در غیاب یک مربی متخصص بولینگ به مربی و مربی غیررسمی بازیکنان سرخ‌بال انگلیس تبدیل شده است. او گفت: “من در سال 2009 یا حتی قبل از آن نمی‌گفتم که جیمی مربی خواهد شد.” “اما شما تکامل پیدا می کنید و از زمانی که من رفتم او در آن اتاق رختکن بیشتر رهبر می شد.

او ممکن است هوس انجام این کار را داشته باشد و با آگاهی او احمقانه است که این کار را انجام ندهد. اما او می تواند واقعاً یک حرامزاده بدخلق باشد، بنابراین احتمالاً اتاق رختکن را آنقدر سرگرم کننده نخواهد کرد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مردی در پرونده مربوط به ترور رئیس جمهور هائیتی به گناه خود اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک تاجر و قاچاقچی سابق مواد مخدر …