به ما بگویید: آیا شما تحت تأثیر سقوط بانک سیلیکون ولی هستید؟ | بانکداری

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ما مشتاقیم که از سرمایه گذارانی بشنویم که تحت تأثیر سقوط بانک سیلیکون ولی قرار گرفته اند، بانکی که پس از ورشکستگی وام دهنده که در ابتدا ناشی از ترس از کسری چند میلیارد پوندی در ترازنامه شرکت مادر آمریکایی بود، شکست خورد.

ما می خواهیم بدانیم سرمایه گذاران، و همچنین کارگران بخش های فناوری و استارت آپ، درباره شکست بانک چه نظری دارند و فکر می کنند پیامدهای گسترده تر سقوط SVB ممکن است به دنبال داشته باشد.

تجربه خود را به اشتراک بگذارید

به ما بگویید که چگونه تحت تأثیر شکست بانک سیلیکون ولی قرار گرفته‌اید، یا نظر خود را در مورد اینکه این سقوط ممکن است برای صحنه سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی گسترده‌تر معنی داشته باشد، به اشتراک بگذارید.

پاسخ‌های شما، که می‌توانند ناشناس باشند، ایمن هستند زیرا فرم رمزگذاری شده است و تنها نگهبان به مشارکت‌های شما دسترسی دارد. ما فقط از داده‌هایی که شما در اختیار ما قرار می‌دهید برای اهداف این ویژگی استفاده می‌کنیم و زمانی که دیگر به آن‌ها برای این منظور نیاز نداشته باشیم، اطلاعات شخصی را حذف خواهیم کرد. برای ناشناس ماندن واقعی لطفا از ما استفاده کنید SecureDrop در عوض خدمات

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وزرا خواستار بازنگری در راهبرد جلوگیری از رادیکال‌سازی شدند | استراتژی پیشگیری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بیش از 200 سازمان جامعه …