اگر ملک خود را در خارج از کشور بفروشیم و به بریتانیا برگردیم، باید اجاره کنیم یا بخریم؟ | اجاره ملک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

س من و همسرم به دنبال مهاجرت از اتحادیه اروپا به بریتانیا هستیم. ما در حال حاضر ملکی در اینجا داریم که به دنبال فروش آن هستیم و به این فکر می‌کنیم که آیا وقتی برگشتیم باید برای چند ماه اجاره کنیم یا فوراً بخواهیم بخریم؟ من می دانم که وام دهندگان کاهش زیادی در وام هایی که ارائه می دهند انجام داده اند، بنابراین روند فکر ما این است که اجاره برای چند ماه در حالی که ما روی افزایش امتیازات اعتباری خود کار می کنیم و جریان درآمد به حساب های بانکی در بریتانیا ما می تواند کارایی بیشتری داشته باشد. گزینه.
دستشویی

آ من فکر می کنم شما و همسرتان باید جایی برای زندگی اجاره کنید تا زمانی که ملک فعلی خود را در اروپا فروخته اید. حق با شماست که فکر می کنید قبل از درخواست وام مسکن، سوابق اعتباری خود را ایجاد کنید – که شامل ثبت نام برای رای دادن می شود – و مدرکی دال بر درآمد عادی در انگلستان داشته باشید. اما بعید است – اما غیرممکن نیست – اگر هر دوی شما شغل جدیدی را شروع کنید، برای وام مسکن در نظر گرفته شوید.

یکی دیگر از دلایلی که باید منتظر بمانید تا ملک شما در اتحادیه اروپا فروخته شود، این است که از پرداخت نرخ بالاتر مالیات بر زمین برای خرید خانه در بریتانیا خودداری کنید. از آنجایی که این ملک دوم خواهد بود، به جای پرداخت 0% به صورت SDLT در 250000 پوند اول قیمت خرید، به این معنی است که شما 3% در 250000 پوند اول و سپس 8% (به جای 5%) در قیمت خرید می پردازید. بین 250000 پوند تا 925000 پوند است. مالیات های متفاوتی در اسکاتلند و ولز اعمال می شود. با فرض اینکه ارزش آن افزایش یافته است، با فروش ملک فعلی شما پول نقدی به مبلغی که باید به عنوان سپرده بگذارید، دریافت خواهید کرد، که باید حداقل 10٪ از ارزش ملکی باشد که قصد خرید آن را دارید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وزرا خواستار بازنگری در راهبرد جلوگیری از رادیکال‌سازی شدند | استراتژی پیشگیری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بیش از 200 سازمان جامعه …