بریتیش لند برنامه های بزرگ علوم زیستی برای آب کانادا را اعلام کرد | سرزمین بریتانیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مجموعه‌ای از آزمایشگاه‌های مدولار کارخانه‌ای، با یک تراس پشت بام و چمن روییده در بالای آن، در Canada Water در جنوب شرقی لندن ایجاد شده است و قرار است در اواخر ماه مه افتتاح شود.

با تقاضای فزاینده برای فضای آزمایشگاهی، شرکت پشت سر آنها، British Land، همچنین در حال رونمایی از طرح‌های یک ساختمان تحقیقاتی جدید بزرگ در روز دوشنبه، بخشی از یک خوشه نوپای علوم زیستی در جنوب تیمز است.

توسعه دهنده املاک FTSE 100 و صندوق بازنشستگی استرالیا AustralianSuper معماران Stanton Williams مستقر در لندن را برای طراحی ساختمان علوم زیستی به مساحت 300000 فوت مربع، به اندازه پنج زمین فوتبال، منصوب کرده اند. آزمایشگاه‌های مرطوبی که می‌توانند انواع مختلفی از مواد شیمیایی را مدیریت کنند و دیگر امکانات تحقیق و توسعه را در خود جای خواهد داد.

استانتون ویلیامز اخیراً یک مرکز تحقیقاتی را برای بیمارستان گریت اورموند استریت در لندن تکمیل کرد و جایزه استرلینگ را برای آزمایشگاه Sainsbury در کمبریج، یک موسسه تحقیقاتی مستقل در دانشکده علوم زیستی، برنده شد.

کمبود حاد فضای آزمایشگاهی در “مثلث طلایی” – آکسفورد، کمبریج و لندن – وجود دارد که بریتیش لند را بر آن داشت تا 30000 فوت مربع (2800 متر مربع) فضای آزمایشگاهی مدولار در کانادا واتر، در مقابل پس‌زمینه برج‌های Canary Wharf ایجاد کند. .

به گفته اما کاریاگا، رئیس مشترک Canada Water در بریتیش لند، آزمایشگاه‌های کاملاً مجهز، ساخته شده از فولاد و مواد کامپوزیت، به هم متصل شده و روی هم چیده شده‌اند – مانند یک مجموعه مکانو. آنها توسط Premier Modular در شرق یورکشایر تولید می شوند.

ساخت این آزمایشگاه ها که Paper Yard نامیده می شود تنها 9 ماه طول کشیده است و تا پایان ماه می آماده خواهند شد. بریتیش لند با تعدادی از شرکت های علوم زیستی که علاقه مند به فضاسازی هستند صحبت می کند. Cariaga گفت که می‌تواند یک شرکت بزرگ‌تر اجازه دهد، اما احتمال بیشتری وجود دارد که بین 6 تا 10 استارت‌آپ آزمایشگاه‌های جدید را اجاره کنند.

او گفت که بریتیش لند به راحتی می‌تواند آزمایشگاه‌های مدولار بیشتری را اضافه کند و بسته به تقاضا، فضا را دو یا سه برابر کند.

بر اساس داده‌های Cushman & Wakefield، عرضه دارایی در مثلث طلایی قطب‌های علمی “در سال 2022 محدود شد” و در حالی که انتظار می‌رود ساخت و ساز در 2 متر مربع فضای آزمایشگاهی جدید در سال آینده آغاز شود، این کار به پایان نخواهد رسید. تا 2025-6.

طرح علوم زیستی بخشی از پروژه عظیم 5.6 میلیارد پوندی بازسازی سرزمین بریتانیا در روترهیت، درست در جنوب یک پیچ در رودخانه تیمز است. این شرکت در حال ساخت یک محله جدید در لندن در 21.4 هکتار (53 هکتار) با حداکثر 3000 خانه و دفتر جدید با فضایی برای 20000 کارگر است.

کاریاگا گفت: «زمینه ای برای آوردن علوم زیستی به جنوب رودخانه وجود دارد. بیمارستان سنت توماس در واترلو و بیمارستان کینگز کالج در دانمارک هیل.

در سوی دیگر تیمز، گروه Canary Wharf، که بخش‌های وسیعی از زمین‌های بایر در اسکله‌های شرق لندن را در دهه‌های اخیر به یک مرکز مالی جدید تبدیل کرده است، همچنین بلندپروازی‌هایی را برای ایجاد یک خوشه علوم زیستی ابراز کرده است. در دسامبر موافقت برنامه ریزی برای ساخت یک برج 23 طبقه با 60 درصد فضای آزمایشگاهی را دریافت کرد و امیدوار است شرکت های کوچک بیوتکنولوژی را جذب کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کاریاگا گفت: “تقاضای زیادی برای فناوری باتری در لندن وجود دارد، همانطور که برای علوم زیستی و بیوتکنولوژی واقعی وجود دارد.” Canada Water برای همه این نوع سازمان‌ها جالب است، زیرا ما این توانایی را داریم که به آنها اجازه دهیم با ما رشد کنند. من می دانم که همه آن مشاغل فضایی را می خواهند که امروز بتوانند داشته باشند.

“چالش با بریتانیا این است که افراد زیادی در مورد علوم زیستی صحبت می کنند، اما اگر بخواهید فضای آزمایشگاهی در لندن در سال 2023 در دسترس باشد، هنوز کمبود مزمن وجود دارد. پردیس مدولار به ما اجازه می دهد تا راه حل های فوری و زمانی را برای همه ما فراهم کند تا ارزیابی کنیم که رشد در کجا پیش می رود.”

این پروژه‌ها باعث تقویت بخش علوم زیستی لندن می‌شوند، با خوشه‌های دیگری که در اطراف موسسه فرانسیس کریک در کینگز کراس، در پدینگتون، و شهر سفید در غرب لندن متمرکز شده‌اند.

دولت بریتانیا بارها جاه طلبی خود را برای تبدیل بریتانیا به یک ابرقدرت علوم زیستی اعلام کرده است، اما صنعت داروسازی هشدار داده است که آزمایش‌های بالینی در حال انتقال به خارج از کشور است، زیرا برای کاهش تخفیف‌های سالانه به NHS مبارزه می‌کند. اما والمسلی، رئیس GSK اخیراً گفت که بریتانیا در “نقطه اوج” قرار دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مردی در پرونده مربوط به ترور رئیس جمهور هائیتی به گناه خود اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک تاجر و قاچاقچی سابق مواد مخدر …