میکل آرتتا می گوید گابریل ژسوس آماده هدایت آرسنال در رقابت های قهرمانی است | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میکل آرتتا از بازگشت گابریل ژسوس در یک تصویر عالی یکشنبه بعد از ظهر برای آرسنال لذت برد.

ژسوس در دقیقه 77 به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد، اولین اقدام او پس از مصدومیت زانویش در جام جهانی برای برزیل، و تقریباً نتیجه را 4-0 می کرد و از یک جانشین دیگر، فابیو ویرا، تنها برای برند لنو، پاس گل داد. نجات دادن.

ژسوس که مسلماً بهترین بازیکن لیگ برتر قبل از جام جهانی بود، برای آرسنال بسیار بزرگ است زیرا آنها به دنبال اولین قهرمانی لیگ از سال 2004 هستند، اگرچه آرتتا گفت که باید برای جایگاهش بجنگد. لئاندرو تروسارد که پس از گذراندن تست آمادگی جسمانی به دلیل مشکل کشاله ران به عنوان یک 9 کاذب شروع کرد، در هر سه گل پاس گل داد.

“بازگشت او عالی است”: آرتتا از بازگشت عیسی در پیروزی آرسنال استقبال می کند – ویدئو

آرتتا گفت: گابی باید مانند هر تیم دیگری جایگاه خود را به دست آورد. ما گزینه‌های دیگری داریم… در رابطه با شیمی بازیکنان و آنچه از آنها می‌خواهیم انجام دهند. این یک مشکل بزرگ است، باور کنید.

“این یک تقویت بزرگ است، اولین قدم امروز. گابی چند روز پیش به من گفت: “هنوز چیزی را از دست می دهم.” دیروز به چشمانش نگاه کردم و گفت: “آماده ام”. او آزاد به نظر می رسد، او آماده به نظر می رسد. دیدن او در آنجا با لبخندی بر لب باعث خوشحالی بود. من واقعا برای او خوشحال بودم.»

آرسنال یک تیم فولام را که در نیمه اول به میدان نرفت، شکست داد. آنها تمام گل های خود را قبل از وقفه به ثمر رساندند، این انرژی به ویژه در بازی در لیسبون مقابل اسپورتینگ در لیگ اروپا در پنجشنبه شب بسیار چشمگیر بود. آرتتا گفت: «این واقعاً سخت است که هر سه روز یک بار بازی کنید، به اروپا سفر کنید و برگردید. “برای دیدن انرژی، کیفیت، درک، تمایل به رفتن دوباره به آنجا و واقعاً مسلط بودن … واقعاً چشمگیر بود.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آرتتا در مورد Trossard گفت: «وقتی در مورد خونسردی و یافتن پاس مناسب و یافتن رنگ مناسب وقتی که در جعبه واقعا تار به نظر می‌رسد صحبت می‌کنیم، او واقعاً تأثیرگذار بود. او سه روز پیش مصدومیتی داشت که ممکن بود یک هفته یا 10 روز دیگر طول بکشد، اما او واقعاً مایل بود زودتر برگردد. پزشکان و کادر پزشکی کارهای خوبی برای رسیدن به این هدف انجام دادند. ما به او نیاز داشتیم و کمک او فوق العاده بود.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …