EFL پس از ارسال دیرهنگام حساب ها، برنلی را تحت تحریم انتقال قرار می دهد | برنلی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برنلی، رهبر فراری قهرمانی، تحت تحریم نقل و انتقالات قرار گرفته است.

تیم لنکاوی با 13 امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارد و از بازگشت فوری به لیگ برتر مطمئن به نظر می رسد. باشگاه در بیانیه ای مدعی شده است که این وضعیت باید به سرعت حل شود.

برنلی ارائه دیرهنگام حساب های خود را به دلیل تغییر حسابرس، مسئول تحریم های اعمال شده توسط EFL دانست. در بیانیه سایت باشگاه آمده است: «ما می‌خواهیم این خبر ناامیدکننده را با هواداران خود به اشتراک بگذاریم که EFL باشگاه را تحت تحریم فوری نقل و انتقالات قرار داده است.

ما معتقدیم که شفافیت در این موارد بسیار مهم است و می خواهیم توضیح دهیم که چرا این اتفاق افتاده است. در تلاش‌های مداوم خود برای بهبود و حرکت رو به جلو باشگاه فوتبال برنلی، تصمیم گرفتیم حسابرسان خود را در نوامبر تغییر دهیم و این انتقال بیش از آنچه پیش‌بینی می‌کردیم طول کشیده است.

راهنمای سریع

ساندرلند موفق شد نوریچ را شکست دهد و به مکان های پلی آف بسته شود

نمایش دهید

شاگردان تونی موبری پس از شکست خانگی دردناک 5-1 مقابل استوک به عقب برگشتند و گل دقیقه 15 عبدالله با به یک دیدار سرگرم کننده در کارو رود پایان داد و گربه های سیاه را پنج امتیاز از پلی آف دور کرد.

نوریچ که با یک برد به جمع شش تیم برتر باز می‌گشت، برای مدت طولانی، مخصوصاً در نیمه دوم، بر بازی مسلط بود، اما برای ایجاد موقعیت‌های واضح تلاش کرد، با چند دفاع عالی که آنها را تا حد زیادی در فاصله دور نگه داشت.

قناری ها دو فرصت خوب برای برتری زودهنگام داشتند، آنتونی پترسون، دروازه بان ساندرلند، به خوبی توانست مکس آرون را پس از دزدی مدافع راست در تیرک عقب، ناکام بگذارد. پترسون سپس از مارسلینو نونیز در یک جعبه شلوغ عبور کرد.

اما میهمانان که توپ های زیادی را نیز دیده بودند، کسانی بودند که از بن بست خارج شدند. دفاع ضعیف به جو گلهارت اجازه داد تا در یک پاس به Ba اسلاید و هافبک به جلو پرتاب شد و از بیرون محوطه، آنگوس گان را با یک ضربه خوب به گوشه پایینی شکست داد.

ساندرلند باید چند دقیقه بعد دو تا جلو می رفت که گلهارت تله آفساید را شکست و فرار کرد، اما در حالی که مدافعان روی پاشنه های خود بودند، او فقط می توانست مستقیم به سمت گان شوت کند که واکنش هوشمندانه ای را متوقف کرد.

میانگین AP

از بازخورد شما متشکرم.

ما می‌توانیم تأیید کنیم که پیش‌نویس حساب‌ها و اطلاعات مالی را به واحد گزارش‌دهی مالی باشگاه EFL ارائه کرده‌ایم و به گفتگوی منظم با این واحد ادامه می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که باز و شفاف باقی می‌مانیم. [as we can] و به هر سوالی که لیگ ممکن است داشته باشد پاسخ دهید.

ما معتقدیم که EFL هیچ مشکلی با جزئیات حساب‌های ما به جز ارسال دیرهنگام آن‌ها نخواهد داشت و موضع و تلاش‌های آن‌ها را برای تحریم هر باشگاهی که از قوانین آن‌ها پیروی نمی‌کند کاملاً درک کرده و حمایت می‌کند. هم باشگاه و هم حسابرسان جدید ما مطمئن هستند که این موضوع می تواند به سرعت حل شود و ما امیدواریم ارسال ما در ماه آینده ارائه شود و در آن مرحله تحریم برداشته شود.

ما یک بار دیگر می‌خواهیم به هواداران اطمینان دهیم که این هیچ ضرری برای موفقیت و پیشرفت باشگاه در حین حرکت به جلو نخواهد داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

برنلی اکنون با رقابتی با زمان مواجه است تا اطمینان حاصل شود که تحریم ها قبل از بازگشایی پنجره نقل و انتقالات در پایان فصل برداشته می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“چه شبی، جدی”: چراغ ها برای شیاطین خاموش می شوند زیرا شیرها پس از خاموشی گابا برنده می شوند | شیرهای بریزبن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گابا به دلیل قطع برق …