نظرسنجی نشان می‌دهد هنرمندان بخش دولتی بریتانیا بسیار کمتر از حداقل دستمزد دریافت می‌کنند | بودجه هنر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تحقیقات نشان می‌دهد هنرمندانی که در بخش دولتی کار می‌کنند در میان فرهنگ دستمزدهای پایین، نیروی کار بدون دستمزد و استثمار سیستماتیک در تلاش هستند تا سرپا بمانند.

یک نظرسنجی از افرادی که در همه چیز از گالری‌های شاخص گرفته تا پروژه‌های کوچک‌تر درگیر هستند، نشان می‌دهد که میانگین نرخ کلی ساعتی 2.60 پوند در ساعت است که به طور چشمگیری کمتر از حداقل دستمزد 9.50 پوندی در بریتانیا است.

این نشان می‌دهد که چگونه بسیاری از هنرمندان، به‌ویژه آن‌هایی که از پیشینه‌های کمتر برخوردار هستند، باید چندین شغل اضافی را برای پرداخت یارانه به کمیسیون‌های با دستمزد ضعیف در بخش دولتی حفظ کنند. برخی از تصمیم به ترک دنیای هنر به طور کامل برای حفظ سلامت روانی و امنیت مالی خود گفتند.

از میان افراد مورد بررسی، 76 درصد کارمزدهای کمتر از حداقل دستمزد را گزارش کردند، در حالی که 74 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که احساس می کنند حق الزحمه دریافتی هنرمند در رابطه با مقیاس اثر ناعادلانه است.

بر اساس این گزارش، با عنوان «دعواهای ساختاری»، مبالغ مقطوع یک شکل رایج پرداخت برای هنرمندان است که اغلب ساعات کار زیادی را که در یک پروژه انجام می‌شود، مخدوش می‌کند.

Industria، نام مشترک دو هنرمندی که پس از بررسی بیش از 100 همتای خود این گزارش را تهیه کردند، گفت که این در زمانی رخ داد که بحران هزینه های زندگی، پس از 12 سال کاهش، “تهدید به جذب آنچه از باریکه باقی مانده است، رخ داد. حاشیه‌های مالی خودسرانه که اکثر هنرمندان از آن کار می‌کنند».

آنها گفتند: “در این زمینه، موسسات هنری دولتی که به طور مداوم کمبود بودجه دارند، به نظر می رسد که با بودجه های رو به کاهشی مواجه هستند، سنگین ترین بار این کاهش ها را به هنرمندان و کارگران کم دستمزدشان می اندازند.”

این گزارش شامل شهادت بسیاری از کسانی است که به این نظرسنجی پاسخ دادند، از جمله یکی از هنرمندان که گفت: “متصدی که آن را سازماندهی کرد از ناتوانی های من سوء استفاده کرد، نیازهای من را برطرف کرد، و هر بار که قراردادها و نرخ های دستمزد را زیر سوال می بردم، احساس می کردم. گناهکار برای پرسیدن.»

دیگران در مورد بهره برداری از هنرمندان رنگین پوست صحبت کردند و یکی گفت: “من هنوز این پروژه را شروع نکرده ام و در حال حاضر از آن و مقدار زمان و تلاشی که صرف کرده ام می ترسم. اکنون از انجام آن پشیمان هستم، اگر من راست گو هستم. من از عادی سازی استثمار در هنر در بریتانیا متنفرم، به ویژه به عنوان یک هنرمند سیاه پوست.»

در میان توصیه‌های خود، این گزارش خواستار شفافیت بیشتر، همبستگی میان افرادی که در این بخش کار می‌کنند، و حمایت از کمپین اتحادیه‌ای برای حداقل دستمزد ساعتی 15 پوند است.

اتحادیه هنرمندان انگلستان، اتحادیه هنرمندان اسکاتلند و پراکسیس – اتحادیه هنرمندان ایرلند در این گزارش به عنوان اتحادیه هایی که هنرمندان باید به عضویت آنها فکر کنند، برجسته شده اند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

لولا اولوفمی، نویسنده فمینیست سیاه پوست، در این گزارش می نویسد: «دنیای هنر کیفیت کمیاب خود را از طریق طرد دائمی فقرا حفظ می کند. این که هنرسازی را «کار عشقی» بدانیم که مستلزم پاداش نیست، بلکه از انسان می‌خواهد تمام حس ثبات را قربانی کند، به‌مثابه اعلام آن یک خیال بورژوایی است.

داده‌های اخیر دفتر آمار ملی نشان می‌دهد که نسبت بازیگران، موسیقی‌دانان و نویسندگانی که از پیشینه طبقه کارگر هستند به نصف کاهش یافته است، از 16.4 درصد از کارگران خلاق متولد بین سال‌های 1953 و 1962 به تنها 7.9 درصد از متولدین چهارساله. دهه ها بعد

شورای هنر انگلستان، که در خارج از یک سیستم بودجه هنر در انگلستان است و یک نهاد عمومی غیر بخشی از وزارت فرهنگ، رسانه و ورزش است، گفت که متعهد است اطمینان حاصل کند که کسانی که در بخش فرهنگی و خلاق کار می کنند به درستی و منصفانه عمل می کنند. پرداخت شده.

یکی از سخنگویان گفت: «ما از هر کسی که برای کمک مالی به ما درخواست می‌کند می‌خواهیم نشان دهد که چگونه هزینه‌های هنرمندان، خلاقان و متخصصان برای پروژه‌هایی که توسط ما تأمین مالی می‌شوند مطابق یا بهتر از کدهای عملی و دستورالعمل‌های شناخته‌شده تعیین‌شده توسط نهادهای اصلی مربوطه است. ”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مردی در پرونده مربوط به ترور رئیس جمهور هائیتی به گناه خود اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک تاجر و قاچاقچی سابق مواد مخدر …