هزینه های مراقبت از کودک دلیل عدم بازگشت بسیاری از والدین به سر کار است | مراقبت از کودک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در حالی که اذعان می کنیم که هزینه ها و فقدان مراقبت از کودک دو دلیل عمده برای عدم بازگشت والدین به سر کار است (کودک بیمار به معنای سوراخ 700 پوندی در بودجه ما است: این واقعیت زندگی به عنوان یک والدین شاغل است، 8 مارس)، سوم به ندرت ذکر می شود – مشکلاتی که والدین کودکان خردسال باید قبل از باز شدن مدارس یا مهدکودک های فرزندانشان به سر کار بروند، یا آنها یک شیفت دیرهنگام، شبانه یا زود هنگام دارند. قبل از برگزیت، به شرط داشتن اتاق خواب اضافی، چنین خانواده‌هایی می‌توانستند از au pair استفاده کنند.

در ازای یک اتاق در لندن، غذای کامل و خوابگاه، استفاده از اینترنت رایگان، استفاده رایگان از ماشین‌های لباس‌شویی، تمام هزینه‌های مربوط به کار، آخر هفته رایگان و 120 پوند در هفته، au pairs خانواده ما هر هفته 25 ساعت کار سبک را انجام دادند. . آنها مدیریت مدرسه و مهدکودک را بر عهده داشتند و در روزهای ابتدایی در دسترس بودند، و والدین را قادر می ساختند تا قبل و بعد از مدرسه در جلسات، شب های والدین و غیره شرکت کنند و بدانند بچه ها در امان هستند.

برای کارگران شیفت مانند پزشکان، پرستاران، کارگران حمل و نقل و غیره، در غیاب آنها همیشه یک بزرگسال مسئول در خانه وجود داشت. au pairs ما همچنین به بچه‌ها زبانشان را یاد دادند و آنقدر دوستان صمیمی شدند که دو نفر پدرخوانده هستند و ملاقات با آنها در تعطیلات عادی است.

دولت جلوی آن را گرفت. بدون ویزای دو ساله مگر اینکه ساعت های زیادی مطالعه کنید که au pairing غیرممکن باشد. au pairs اروپایی اکنون در اینجا بیش از حد ناخوشایند هستند. دقیقاً چه کسی از این پیشگیری جنون آمیز و ایدئولوژیک سود برده است؟ نه کودکان، نه بزرگسالان شاغل، نه اقتصاد. پس کی؟
آن جانز
شهرآورد

سرمقاله آبان نیوز در (1 مارس) از حزب کارگر به دلیل ماموریت رشد مبهم آنها انتقاد کرد و در عین حال کمی در مورد “اهداف بسیار برتر به حداکثر رساندن رفاه و کاهش نابرابری ها” گفت. بسیار غم انگیز است که در شکایت فعلی در مورد نبود مهدکودک مقرون به صرفه در این کشور فقط از هدف رشد می شنویم. تمرکز بر روی زنان است که نمی توانند برای کار بیرون بروند، بدون اشاره به نیازهای عاطفی کودکان.

لوسی پاشا-رابینسون در مقاله‌اش از این واقعیت ابراز تاسف می‌کند که زنان با کار بدون دستمزد، حفره‌هایی را در ارائه خدمات دولتی مراقبت از کودکان بسته‌اند. او می گوید که اگر آنها بتوانند کار کنند، تولید اقتصادی اضافی آنها معادل 1 درصد از تولید ناخالص داخلی کشور خواهد بود. او در میان کشورهای دیگر از فرانسه یاد می کند که از دو ماهگی به بعد مراقبت رایگان از کودکان را ارائه می دهد، گویی این سیاستی است که ما باید از آن الگوبرداری کنیم. پاشا-رابینسون به درستی بیان می کند که “مجموعه شواهدی در مورد رشد دوران کودکی وجود دارد که بارها و بارها نشان داده است که آموزش در سال های اولیه ما نتایج آینده را دیکته می کند”. همچنین انبوهی از شواهد وجود دارد که نشان می‌دهد پیوند با والدین در سال‌های اولیه سلامت آینده کودک را تعیین می‌کند.

چرا مراقبت آموزشی رضایت بخش از کودک باید از مراقبت عاطفی رضایت بخش جدا شود؟ آیا بهتر نیست به جای اینکه کودکان را در معرض وحشت جدایی از والدینی مهربان قرار دهیم، به مادرانی که از تنهایی و احساس کم ارزش شدن رنج می برند، کمک کنیم؟ کمک مالی در این زمینه وجود دارد، اما همکاری با سایر والدین و همچنین کمک متخصصان به همان اندازه مهم است. برنامه شروع مطمئن، که توسط محافظه‌کاران حذف شد و بار دیگر توسط حزب کارگر وعده داده شد، شروعی جزئی اما خوش‌آمد برای این هدف برای به حداکثر رساندن رفاه و کاهش نابرابری‌ها خواهد بود.
آن تندیل
برایتون

از لری الیوت برای روشن کردن تأثیر هزینه های مراقبت از کودک بر توانایی زنان برای سر کار سپاسگزاریم (به نظر PwC، 7 مارس، زنان بریتانیایی به دلیل نبود مهدکودک مقرون به صرفه بیکار شدند). توصیه می‌کنم بعداً به تأثیر خاصی که مادران دوقلوها احساس می‌کنند نگاهی بیاندازد.

من در موقعیت خوش شانسی هستم که شغلی با دستمزد خوب دارم که به من امکان بازگشت به کار را داد. اما از اینکه این تصمیم (در نهایت مالی) چقدر نزدیک به بعید بود متعجب شدم. به عنوان والدین دوقلوها، دریافت این که مهدکودک ها تا 5 درصد تخفیف ارائه می دهند، می تواند شوکه کننده باشد. ما تصمیم گرفتیم برای استخدام یک پرستار بچه کمی بیشتر بپردازیم.

وقتی پرستار بچه ما گهگاهی در دسترس نیست، هزینه ها گزاف است. اخیراً مجبور شدیم بیش از 1000 پوند پس انداز برای مدت کوتاهی در یک پرستار کودک استفاده کنیم.

من خوش شانسم. در گروه‌های مادر دوقلو واتس‌اپ، پیام‌های بسیاری از مادران را خوانده‌ام که از اینکه نمی‌توانند به سر کار بازگردند، شوکه شده‌اند. زنان از این کشور حمایت می کنند، وضعیتی که این دولت به وضوح به آن راضی است و در حال تداوم آن است.
آلیس شوفیلد
لندن

درباره هر چیزی که امروز در آبان نیوز خوانده اید نظری دارید؟ لطفا پست الکترونیک نامه شما برای ما در نظر گرفته می شود و برای انتشار در ما در نظر گرفته می شود نامه ها بخش.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

صنعت آبزی پروری استرالیا فراتر از پودر ماهی است تا پایداری را بهبود بخشد | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، صنعت رو به رشد آبزی …