تادج پوگاکار پیروزی پاریس-نیس را با بازی برق آسا خیره کننده به پایان رساند | دوچرخه سواري

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تادژ پوگاکار نشان داد که “حمله بهترین نوع دفاع است” در حالی که با یک حمله ویرانگر دیرهنگام رقبای خود را کنار زد تا در هشتاد و یکمین دوره پاریس-نیس با پیروزی در مرحله نهایی، پیروزی را به دست آورد.

سوارکار امارات تیم امارات در تپه های مشرف به نیس کنترل کامل داشت و در آخرین صعود یک حمله خیره کننده را آغاز کرد که رقبای او نمی توانستند با آن زندگی کنند. زمانی که او به Promenade des Anglais که به سمت خط پایان می‌رفت برخورد کرد، توانست جشن‌های خود را آغاز کند.

تادج پوگاکار در حالی که پلوتون به سمت نیس می رود، راه را پیش می برد.
تادج پوگاکار در حالی که پلوتون به سمت نیس می رود، راه را پیش می برد. عکس: الکس برادوی/گتی ایماژ

دیوید گاودو فرانسوی از Groupama-FDJ – که برای تعقیب پوگاکار رفت اما در نهایت عقب افتاد – در مجموع با فاصله 53 ثانیه دوم شد و قهرمان تور دو فرانس یوناس وینگگارد از جامبو ویسما سوم شد.

پیروزی پوگاکار در روز شنبه با پیروزی در مرحله هفتم بر فراز کول د لا کویول، بالاترین قله مسابقه، تضمین شد تا امتیاز کلی خود را به 12 ثانیه افزایش دهد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پوگاکار گفت: “من همیشه احساس می کنم در مسابقات اول خوب هستم.” همیشه رویای من این بود که پاریس نیس را ببرم. این واقعیت که من آن را انجام دادم باور نکردنی است.

آنها می گویند حمله بهترین دفاع است. من واقعا این جاده ها را می شناسم. من اینجا آموزش های زیادی انجام داده ام. من دقیقا می دانستم که پاهایم در صعود نهایی چگونه و چقدر است [energy] من می توانستم برای رسیدن به اوج هزینه کنم.»

این بازیکن اسلوونیایی همچنین زرد، سبز و سفید را به خانه برد، در حالی که نقطه پولکا متعلق به یوناس گرگارد از Uno X بود.

“من امروز ریاضیات خوبی داشتم، آن را عالی محاسبه کردم!” پوگاکار گفت. “اگر تا پایان فصل چیزی نبرم، باز هم بد نیست تا بتوانم آرامش بیشتری داشته باشم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تحقیقات درباره قتل پس از چاقو زدن دو نوجوان در لیدز آغاز شد اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تحقیقات درباره قتل پس از …