پس از شکایت بی بی سی، وزارت کشور تصویر هوو ادواردز را از توییت درباره لایحه مهاجرت حذف کرد | دفتر خانه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات وزارت کشور پست توییتر در مورد لایحه مهاجرت غیرقانونی را تغییر دادند تا تصویری از خبرخوان هاو ادواردز را پس از شکایات بی بی سی حذف کنند.

این توییت که حاوی توضیح ویدیویی برای قانون تفرقه‌انگیز است، روز سه‌شنبه توسط وزارت کشور از حساب رسمی خود منتشر شد و در ابتدا تصویر همراهی که در فیدهای توییتر مشاهده شد مربوط به ادواردز، پخش‌کننده کهنه‌کار بود.

آبان نیوز می‌داند که این وزارتخانه برای استفاده از کلیپ ادواردز که در ویدیو نمایش داده شده است، اجازه نخواسته است و پخش‌کننده شخصاً با هم‌جواری مخالفت کرده است.

روز چهارشنبه، بی بی سی از وزارت کشور خواست تا این فیلم را حذف کند. به جای حذف آن، بخش کلیپ را اصلاح کرد تا ادواردز دیگر در فریم اول ظاهر نشود، اگرچه او در ویدیو باقی می ماند.

سخنگوی بی‌بی‌سی گفت: هفته گذشته با وزارت کشور تماس گرفتیم تا به استفاده آن‌ها از فیلم‌های بی‌بی‌سی اعتراض کنیم و از آنها خواستیم آن را حذف کنند.

این طرح در زمان افزایش تنش در مورد روابط بین پخش عمومی و دولت بریتانیا در بحبوحه نزاع بر سر انتقاد گری لاینکر از سیاست مهاجرت محافظه‌کاران صورت می‌گیرد.

لینه‌کر از ارائه مسابقه روز شنبه تعلیق شد و موجی از مجریان ورزشی، کارشناسان و مفسران در اعتراض به رفتار او دست به اعتصاب زدند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

یک سخنگوی وزارت کشور گفت: «نمایش گزارش‌های خبری به منظور تعیین زمینه‌ها یک رویه رایج است، این به معنای حمایت از این لایحه نیست. هنگامی که به ما اطلاع دادند که یک تصویر کوچک به طور خودکار یک خبرخوان را نمایش می دهد، بلافاصله آن را به روز کردیم.

منابع وزارت کشور اصرار داشتند که این ویدئو نباید به عنوان یک حزب سیاسی تلقی شود، بلکه باید به عنوان توضیحی برای کمک به عموم مردم در درک سیاست جدید تلقی شود.

علاوه بر ادواردز، این ویدئوی سه دقیقه‌ای حاوی کلیپی از اخبار کانال 5 و گفتگوی سران با افسران اجرای مهاجرت و استفان ولف، عضو سابق پارلمان اتحادیه اروپا و امید رهبری است که اکنون رئیس یک اتاق فکر سیاست مهاجرت است. این با اظهار نظر وزیر کشور، سوئلا براورمن، به پایان می رسد.

در کلیپ ادواردز، او به بینندگان اطلاع می دهد که “حداقل 430 مهاجر دیروز از کانال مانش به انگلستان عبور کردند”.

ارقام مربوط به تعداد گذرگاه‌ها سپس بر روی موسیقی الکترونیک شوم و فیلم‌هایی از دریاهای متلاطم ظاهر می‌شوند، قبل از اینکه افسران مجری مهاجرت و وولف دخالت قاچاقچیان مردم را بر روی تصاویر اردوگاه‌های کاله و مردمی که با قایق‌ها درگیر می‌شوند، توصیف کنند. اظهارات براورمن در مورد فیلم های هواپیماهای بدون سرنشین از صخره های سفید دوور بیان می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شرکت‌های آب در انگلیس با جریمه‌های سخت‌تر تحت طرح «آلای‌دهنده‌ها بپردازند» مواجه می‌شوند | خدمات رفاهی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، شرکت های آب در انگلیس …