وزیر سابق کابینه محافظه‌کاران خواستار تجدیدنظر در مورد بازداشت کودکان در طرح قایق‌های کوچک شد | مهاجرت و پناهندگی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از وزیران کابینه سابق فشار بیشتری را برای دولت به منظور بازنگری در برنامه های اجازه بازداشت خانواده های دارای فرزند به عنوان بخشی از لایحه مهاجرت غیرقانونی اعمال کرده است.

رابرت باکلند، وزیر دادگستری سابق، گفت که از طرح کاهش گذرگاه‌های قایق‌های کوچک که در واقع ممنوعیت بازداشت کودکان در دوران دیوید کامرون را لغو می‌کند، ناراحت است.

انتظار می‌رود چندین تن از محافظه‌کاران ارشد، از جمله وزیر کشور سابق و پریتی پاتل، تندرو مهاجرت، نگرانی‌های خود را در مورد رفتار با کودکانی که با والدین خود به بریتانیا می‌آیند، مطرح کنند. این لایحه در روز دوشنبه برای دومین بار در مجلس عوام بررسی می شود.

جرمی هانت، صدراعظم، صبح یکشنبه هنگام صحبت در بی‌بی‌سی این سوال را کنار گذاشت و گفت: «وزیر کشور به صراحت گفته است که تحت این ترتیبات با کودکان متفاوت رفتار می‌کنیم» اما از گفتن اینکه آیا طرفدار این احتمالات است یا خیر، خودداری کرد. بازداشت ها

باکلند به جی‌بی‌نیوز گفت که از تغییر برنامه‌ها ناراحت است و باید از سوی دولت بازنگری شود.

من با پریتی موافقم [Patel] روی این. این سیاست ما به عنوان یک دولت بوده است که با کودکان این گونه رفتار غیرانسانی نداشته باشیم.

اکنون، من کاملاً درک می کنم که این نگرانی وجود دارد که به نوعی از کودکان و زنان به عنوان نوعی “راهی” برای ورود افراد بی وجدان به این کشور استفاده می شود.

اما من فکر می‌کنم که ما واقعاً باید قبل از استفاده از مراکز بازداشت یا مکان‌های حبس برای کودکان به دقت فکر کنیم. فقط فکر نمی کنم این درست باشد. و من امیدوارم که در جریان بحث، بتوانیم به آن نگاه کنیم و رویکرد را اصلاح کنیم.»

او گفت که انتظار دارد زمانی که این لایحه در روز دوشنبه به مجلس عوام رسید، این سیاست مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

من فکر می کنم که ما باید به عنوان نمایندگان پارلمان دقیقاً به آنچه که آنها می گویند با دقت نگاه کنیم. برای من روشن شد و فکر می‌کنم درست است که باید برای کودکان و افراد بسیار بیمار معافیت داشته باشید.»

“اگر شما یک سیاست کلی داشته باشید، من فکر می کنم هر دادگاهی با آن مشکل خواهد داشت. و در آنجا معافیت هایی وجود دارد، به همین دلیل است که دولت مطمئن است که آنها در چارچوب تعهدات حقوق بین الملل کار می کنند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

گفته می شود که نمایندگان پارلمان در این آخر هفته به دنبال اطمینان خاطر از شماره 10 و وزارت کشور بوده اند. یکی از وزیران سابق به آبزرور گفت که تغییرات در قوانین مربوط به کودکان “من را مریض می کند” و باید اصلاح شود.

وزیر سابق گفت: “خدا می داند که در مورد حفاظت و دسترسی به درمان پزشکی چه اتفاقی می افتد.” “میتوانست [children] بدون رضایت والدین یا خانواده از کشور خارج شوند؟ ذهن به هم می ریزد. من فکر می‌کنم این نگرانی‌ها در روزها و هفته‌های آینده آشکار خواهند شد.»

ممنوعیت بازداشت کودکان در سال 2014 توسط ترزا می، وزیر کشور وقت به تصویب رسید. وزارت کشور گفته است که این تغییر می تواند به معنای بازداشت خانواده ها باشد، اما استدلال کرد که این لایحه کودکان بدون همراه را از بازداشت محروم می کند.

با این حال، کارشناسانی که این لایحه را مطالعه کرده‌اند، می‌گویند که این لایحه اجازه می‌دهد کودکان بدون همراه را در شرایط خاصی مانند زمانی که از کشورهایی مانند آلبانی «امن» می‌آیند، خارج شوند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

صنعت آبزی پروری استرالیا فراتر از پودر ماهی است تا پایداری را بهبود بخشد | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، صنعت رو به رشد آبزی …