سردبیر شهر آبزرور در مرکز نبرد دهه 1980 بر سر هارودز | مایکل گیلارد

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مالوین مارکوس، که هفته گذشته در سن 79 سالگی درگذشت، از سال 1982 تا 1993 سردبیر شهری این روزنامه بود و در این مدت او کار را انجام داد. مشاهده کننده در سیتی و محافل تجاری باید بخوانید. او دانش تخصصی و سبک نوشتن فردی را با تماس‌های سطح بالا در اتاق‌های هیئت مدیره شرکت‌های بزرگ و در میان مشاوران شهر، که از نقش‌های قبلی در ایمیل روزانه و ساندی تلگراف.

آن تماس‌ها افشاگری‌های سرفصلی را به همراه داشت – مانند رویکرد غرورآمیز 1987 توسط ادمین موریس و چارلز ساچی برای ادغام با بانک میدلند آن زمان – همراه با مسیر داخلی در پیشنهادات و معاملات روز.

مارکوس که روزنامه‌نگار قدیمی بود، خبرنگاران را تشویق می‌کرد تا در روزهای قبل از اینکه پشت وکلا و مشاوران تصویر عقب نشینی کنند، درها را بزنند و در صورت امکان اجتماعی با کاپیتان‌های صنعت ملاقات کنند.

تحقیقات درباره مروج سهام مرتبط با مافیا و افشای اولیه رسوایی های بعدی مانند پولی پک اصیل نادر و بانک اعتبار و تجارت بین المللی (BCCI) انجام شد. تمرکز او بر تحقیقات تجاری اغلب به معنای مبارزه موفقیت آمیز با اقدامات گران قیمت افترا بود.

او به طور مرکزی در پوشش نبرد تلخ بر سر هارودز شرکت داشت، پس از اینکه محمد الفاید از تینی رولند از لونرو گول زد. مشاهده کنندهپس از آن مالک، برای به دست آوردن فروشگاه لندن. گزارش رسمی سال 1990 تأیید کرد که فاید در مورد ثروت خود اغراق کرده و تنظیم کنندگان و دولت را در مورد خرید گروه House of Fraser در سال 1985 که مالک هارودز بود، گمراه کرده است.

پس از ترک در سال 1993 به عنوان سردبیر شهرستان بار به مدت سه سال، مارکوس متعاقباً مشاور یک مشاور روابط عمومی شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …