Rishi Sunak دارای شبکه برق ارتقا یافته است تا استخر خصوصی خود را گرم کند | ریشی سوناک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته آبان نیوز، استخر آب گرم خصوصی جدید ریشی سوناک آنقدر انرژی مصرف می کند که شبکه برق محلی باید برای برآورده کردن نیازهای برق آن ارتقا یابد.

در حالی که بسیاری از بریتانیایی ها با افزایش قبوض برق روبرو هستند – و سعی می کنند مصرف انرژی خود را محدود کنند – اخیراً تجهیزات اضافی در قسمتی دورافتاده از شمال یورکشایر نصب شده است تا ظرفیت اضافی را از شبکه ملی به حوزه انتخابیه نخست وزیر ارائه کند.

این به دنبال ساخت یک استخر آب گرم جدید، سالن بدنسازی و زمین تنیس توسط سوناک در محوطه خانه اعیانی که او در آخر هفته ها اشغال می کند، انجام شد. مهندسان مجبور بودند مقدار قابل توجهی از تجهیزات و یک اتصال جدید به شبکه ملی که در میدان های باز اجرا می شود نصب کنند.

Sunak شخصاً هزینه کار ارتقاء برق را – که تخمین زده می‌شود ده‌ها هزار پوند هزینه داشته باشد – علاوه بر هزینه‌های مداوم مصرف انرژی برای استخر، پرداخت خواهد کرد.

کار ساخت و ساز در استخر 12 متری خصوصی سوناک به پایان رسیده است، همانطور که بسیاری از حمام های شورا، از جمله در منطقه محلی او، مجبور به کاهش ساعات کاری خود به دلیل افزایش هزینه های انرژی هستند. این هفته، کمیته انتخاب فرهنگ مجلس عوام از دولت خواست کمک بیشتری به استخرهای شنا در بودجه آتی ارائه کند، به این دلیل که 350 استخر به دلیل هزینه های انرژی تعطیل شده یا ساعات کاری خود را کاهش داده اند.

تنها ماه گذشته، اپراتورهای یک استخر شنا در نزدیکی خانه نخست وزیر گفتند که به دلیل افزایش هزینه های انرژی، دسترسی عمومی را کاهش می دهد.

در همین حال، دولت در حال آماده شدن برای پایان دادن به طرح حمایت از قبوض انرژی است، اگرچه احتمالاً در بودجه هفته آینده به طور موقت آن را تمدید خواهد کرد.

خانه حوزه انتخابیه سوناک یک عمارت باشکوه در فهرست درجه دو با باغ‌های وسیع از جمله دریاچه خصوصی، سرریز و قایق‌خانه است. خانه توسط مجموعه وسیعی از خانه های کشاورزی منزوی احاطه شده است و همسایگان نزدیک او سه خانه، یک مزرعه و بقایای یک سکونتگاه قرون وسطایی هستند.

استخر جدید سوناک در زمین کشاورزی سبز که تا همین اواخر برای چرای حیوانات استفاده می شد ساخته شد.

سخنگوی نخست وزیر از اظهار نظر در مورد کارهای انجام شده در حوزه انتخابیه خود خودداری کرد.

اعتقاد بر این است که سوناک هزینه کار در خانه خود را با استفاده از سرمایه شخصی پرداخت کرده است و هیچ پیشنهادی وجود ندارد که او از وضعیت خود برای دریافت خدمات ترجیحی از North Powergrid که شبکه را در منطقه نگهداری می کند استفاده کرده باشد. توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها اغلب برای ارتقای شبکه محلی هنگام ساخت ساختمان‌های جدید هزینه می‌کنند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سوناک این خانه را در سال 2015 به قیمت 1.5 میلیون پوند خریداری کرد، مدت کوتاهی پس از اینکه نماینده مجلس در حوزه انتخابیه ریچموند شد. او هنوز به طور مرتب از خانه بازدید می کند، اگرچه اغلب از خدمات ریلی مستقیم از لندن به نورثالرتون در نزدیکی آن اجتناب می کند و به نفع یک سفر هلیکوپتری با بودجه شخصی است.

این خانه نزدیک به سکونتگاه های قرون وسطایی متروکه است، و بقایای کشت های باستانی دکل و شیار هنوز در مزارع اطراف قابل مشاهده است – تفاوت فاحشی با دیگر خانه های شخصی سوناک، که یک آپارتمان نوساز مشرف به اقیانوس آرام در کالیفرنیا و یک خانه میوز است. در مرکز لندن

هنگامی که استخر شنای سوناک در سال 2021 مجوز برنامه ریزی دریافت کرد، به اعضای شورای محلی گفته شد که این ساختمان به گونه ای طراحی شده است که شبیه یک ساختمان کشاورزی تبدیل شده است که با سنگ محلی پوشیده شده و با منطقه محلی ترکیب می شود.

اما در این جلسه، یکی از اعضای شورا، جان نون، گفت: “این به نظر من یک ساختمان کشاورزی نیست، شبیه یک خانه ییلاقی نسبتا بزرگ است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

انجمن پیشرو از بایدن می خواهد تا در مورد دستمزدها، مقررات بانکی و آب و هوا عمل کند | دموکرات ها

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه مترقی کنگره از جو …