چلسی – منچستریونایتد: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

اخبار تیم

منچستریونایتد: Earps، Battle، Le Weaver، Turner، Blundell، Ladd، Zelem، Toone، Parris، Russo، Galton. بازیکنان زیرمجموعه: باگلی، مانیون، توریسدوتیر، بو ریسا، کاکارینو، نالسوند، گارسیا، توماس، ویلیامز.

چلسی: برگر، برایت، بوکانان، کارتر، پریست، اینگل، لوپولز، چارلز، جیمز، کر، فلمینگ. ذخیره ها: موسوویچ، اریکسون، میلده، کانیرید، عبدلینا، کانکوویچ.

مقدمه

آیا پروژه بالاخره به نتیجه می رسد؟ زنان منچستر یونایتد پنج سال پیش با یک ترفیع قهرمانی در فصل افتتاحیه خود وارد صحنه شدند، اما دوران حضور آنها در WSL از آن زمان به بعد در مورد تثبیت بوده است. به هر حال، تاکنون: سه مقام چهارمی متوالی در این فصل با یک اتهام سرکشی به عنوان قهرمانی دنبال شده است که توسط قدرت آتش آلسیا روسو و لیا گالتون تحریک شده است.

طرفی که می خواهند از سلطنت خلع کنند؟ میزبان امروز و به احتمال زیاد، تیمی که با یونایتد به صدر جدول نزدیکتر است کنار می رود. چلسی اما هیز با یک بازی کمتر از یونایتد یک امتیاز عقب تر است، بنابراین پیروزی امروز آنها را محکم در صندلی رانندگی قرار می دهد. اما یک شکست آنها را چهار امتیاز از سرعت پایین می‌آورد و به نظر می‌رسد ارزش این بازی بسیار کمتر است.

پیشتاز تلاش های چلسی برای دفاع از عنوان قهرمانی خود به همین ترتیب دوتایی غیرقابل توقف سم کر و فرن کربی بوده است. رکورد ترکیبی گل در هر بازی این زوج بسیار بیشتر از روسو و گالتون است (کربی تا کنون تنها 8 بار بازی کرده است)، و با توجه به اینکه تیم امروزی دو تیم امروزی WSL با فاصله کمی بالاترین امتیاز را به ثمر رسانده است، می توان انتظار یک تقابل تن به تن را داشت.

یونایتد به دنبال پایان دادن به هگز است که باعث شده آنها از شش دیدار WSL با چلسی یک امتیاز بگیرند. دلیل اعتقاد آنها ممکن است در دفاع آنها باشد: مری ارپس 9 کلین شیت از 14 گل زده است و تیم او در تمام فصل فقط 8 گل زده است. با توجه به اینکه مگدا اریکسون و پرنیل هاردر، مدافعان اصلی چلسی قرار است تابستان را ترک کنند، احساس پایان یک دوره مشخص در فضا وجود دارد. و با توجه به اینکه تیم هیز آخر هفته گذشته مقابل آرسنال با یک جام تلنگر زده بود، یونایتد ممکن است بوی خون به مشام برسد.

“ما باید بی رحم باشیم مارک اسکینر، سرمربی یونایتد گفت: در مقابل چلسی چون شانس زیادی ندارید، بنابراین ما باید مطمئن شویم که آنها را به دست می آوریم. او افزود: “این بازی عنوان را مشخص نمی کند.” اگر اینطور می گویی، مارک.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لیگان روب از لیورپول در قرعه کشی هیجان انگیز دربی WSL مرسی ساید تکذیب شد | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، دربی مرسی ساید بدون جنجال دربی …