جرمی هانت قبل از بودجه می‌گوید: «جاده‌ای سخت برای پیمودن» برای رفاه بریتانیا | بودجه 2023

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جرمی هانت گفته است که برای بازگرداندن بریتانیا به شکوفایی “راه سختی در پیش است” اما گفت که بودجه او برنامه ای برای بهبود فرصت ها و رشد اقتصاد را نشان می دهد.

صدراعظم گفت که در بحبوحه درخواست‌های پشتیبان‌های محافظه‌کار برای کاهش گسترده‌تر مالیات، از جمله مالیات شرکت‌ها، صدراعظم گفت که بودجه روز چهارشنبه باید یک محیط باثبات برای تجارت ایجاد کند، اما افزود: «در چارچوب آنچه که مسئول است، ما همیشه به دنبال کاهش مالیات خواهیم بود. بار.»

هانت قبلاً بسته ای از اقدامات را در زمینه مزایا و مراقبت از کودکان به منظور کمک به مردم برای بازگشت به کار اعلام کرده است. والدینی که واجد شرایط کمک از طریق اعتبار جهانی هستند، اکنون از قبل بودجه مراقبت از کودکان دریافت می کنند، در حالی که قابل درک است که مبلغی که می توانند ادعا کنند صدها پوند افزایش می یابد.

وزارت خزانه داری همچنین اعلام کرد که قصد دارد ارزیابی توانایی کاری را لغو کند و آن را با سیستم جدیدی جایگزین کند تا افراد معلول بتوانند در صورت نیاز به ترک کار به دلایل بهداشتی، بدون وادار به ارزیابی مجدد شوند. این طرح که قبلاً توسط حزب کارگر اعلام شده بود، به عنوان بزرگترین اصلاحات رفاهی در یک دهه گذشته معرفی شده است.

هانت گفت که هدف از این بودجه شکستن موانعی است که مردم اینجا در بریتانیا را از کار کردن بازمی‌دارد، چه والدینی که به دلیل هزینه‌های مراقبت از کودک با موانعی روبرو هستند، چه افراد مسن‌تری که احساس می‌کنند باید زودتر بازنشسته شوند… چه طولانی‌مدت باشد. بیمارانی که می بینند موانعی برای کار کردن وجود دارد.

او به اسکای گفت: “این بودجه ای است که در آن من به طور سیستماتیک از تمام زمینه هایی که موانعی وجود دارد که مانع از کار افرادی می شود که مایل به انجام آن هستند، می گذرم، تا بتوانیم به مردم کمک کنیم تا به سر کار خود بازگردند و این مشاغل خالی برای مشاغل ما پر شوند.” .

هانت گفت: “راه حل آسانی” برای جوانانی که با مسکن و افزایش هزینه زندگی دست و پنجه نرم می کنند وجود ندارد، اما هدف این بودجه امیدوار کردن است.

ما در واقع بیکاری کم سابقه ای در بین جوانان داریم، مشاغل بیشتری نسبت به گذشته برای جوانان وجود دارد. ما باید آنچه را که لازم است انجام دهیم تا هزینه مسکن را کاهش دهیم… باید به جوانان نشان دهیم که با پشت سر گذاشتن این طوفان های بسیار سخت، با رشد بهتر از بسیاری از کشورهای بزرگ دیگر، برنامه ای برای آینده داریم.” او به برنامه لورا کوئنسبرگ بی بی سی گفت.

هانت اذعان کرد که برنامه های مراقبت از کودکان اعلام شده تاکنون به خانواده هایی که اعتبار جهانی ندارند کمکی نمی کند. “ما دوست داریم به همه کمک کنیم. انجام آن گران است. شما همیشه نمی توانید همه کارها را یکجا انجام دهید.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

هانت همچنین اشاره کرد که ممکن است برخی اقدامات مالیاتی در بودجه وجود داشته باشد، اما گفت که باید مسئولانه انجام شود.

پاییز گذشته، علی‌رغم همه چالش‌هایی که با آن مواجه بودیم، نرخ‌های کسب‌وکار را به طور متوسط ​​10 درصد کاهش دادیم، بنابراین یک دولت محافظه‌کار همیشه مالیات‌ها را تا زمانی که بتوانیم کاهش می‌دهد. اما ما بی پول نخواهیم شد. ما مسئول امور مالی عمومی خواهیم بود.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …