خانواده های بریتانیایی با اعتبار جهانی برای دریافت هزینه های مراقبت از کودک از قبل پرداخت می شوند | بودجه 2023

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از هشدارهایی مبنی بر کاهش شدید حمایت از آنها، و ادعای پیچیده بودن آن، والدین شاغل فقیرتر، به عنوان بخشی از بودجه این هفته، کمک بیشتری در مورد هزینه های مراقبت از کودکان دریافت خواهند کرد.

والدینی که واجد شرایط کمک از طریق اعتبار جهانی هستند، اکنون از قبل بودجه مراقبت از کودکان دریافت می کنند، در حالی که قابل درک است که مبلغی که می توانند ادعا کنند صدها پوند افزایش می یابد. با این حال، بودجه همچنین شامل تعهدات بیشتری برای چنین والدینی برای جستجوی کار خواهد بود و به طور کلی تشدید تحریم‌ها علیه کسانی که از رفاه هستند، وجود خواهد داشت.

کمک اضافی برای هزینه های مراقبت از کودکان پس از اعتراض دولت محلی به دست می آید. شوراها در سراسر انگلستان به درخواست‌ها برای حمایت بیشتر ملحق شده‌اند، زیرا این نگرانی وجود دارد که تنها 13 درصد از والدین مدعی کاهش سطح حمایتی هستند که حق دریافت آن را دارند.

تحت سیستم اعتبار جهانی فعلی، خانوارهای شاغل می توانند 85 درصد از هزینه های مراقبت از کودک را تا حداکثر 646 پوند در ماه برای یک کودک یا 1108 پوند برای دو یا بیشتر مطالبه کنند. با این حال، این سقف از سال 2005 ثابت مانده است، علیرغم اینکه هزینه های مراقبت از کودکان از آن زمان تاکنون در برخی شهرها از جمله لندن بیش از دو برابر شده است.

این بدان معناست که در 99 درصد مناطق محلی، میانگین قیمت یک مهد کودک تمام وقت برای یک کودک زیر دو سال بالاتر از حداکثر هزینه های پشتیبانی شده از طریق اعتبار جهانی و سیستم مزایا است.

انجمن دولت محلی (LGA) که نهاد اصلی شوراها در انگلستان است، در یک طرح بزرگ پیش از بودجه، از افزایش قابل توجه سقف مطابق با تورم حمایت کرده است. این سازمان همچنین خواستار یک کمپین تبلیغاتی بزرگ است، زیرا جدیدترین ارقام نشان می دهد که 713500 والدین واجد شرایط از مجموع 823600 نفر حتی ادعای هزینه های مراقبت از کودک را ندارند.

سه زن در صف تظاهرات «راهپیمایی مومیایی‌ها» راهپیمایی می‌کنند، دو نفر از آن‌ها دست‌های نوزاد جوانی را گرفته‌اند که توسط زن در مرکز گروه در تسمه حمل می‌شود.
تظاهرات «راهپیمایی مومیایی ها» در مورد مراقبت از کودکان در لندن در سال گذشته. عکس: Aaron Chown/PA

لوئیز گیتینز، رئیس هیئت مدیره کودکان و نوجوانان LGA، گفت: «بریتانیا یکی از گران‌ترین سیستم‌های مراقبت از کودکان در جهان را دارد که بر بسیاری از خانواده‌های کم درآمد تأثیر می‌گذارد، در زمانی که هزینه‌های زندگی افزایش یافته است». سقف حمایت از مراقبت از کودکان برای والدین شاغل که مزایای دریافت می کنند تقریباً در 20 سال گذشته تغییر نکرده است، در حالی که هزینه های مراقبت از کودک در این مدت بیش از دو برابر شده است. ما احساس می کنیم که افزایش سقف متناسب با تورم در داخل، عادلانه و درست است [the] بودجه.

«همچنین نگران‌کننده است که صدها هزار والدین واجد شرایط ادعای حمایت از مراقبت از کودک ندارند. این ممکن است انتخاب آنها باشد، یا ممکن است ناشی از مشکلاتی باشد که در دسترسی به سیستم دارند. این باید فوراً بررسی شود تا ارزیابی شود که آیا والدین بیشتری می توانند کمکی را که به شدت به آن نیاز دارند دریافت کنند.

اندازه بسته مراقبت از کودک در بودجه هنوز نامشخص است. در حالی که مقامات خزانه داری می پذیرند که هزینه های مراقبت از کودک به یک مسئله بزرگ تبدیل شده است که مانع از بازگشت افراد به کار می شود، برخی از گزینه های گران تر برای کمک به والدین قبلاً رد شده اند.

گفته می شود که ایده تمدید 30 ساعت مراقبت از کودکان رایگان برای کودکان یک و دو ساله در انگلیس به دلیل هزینه ها پس از ارائه به رئیس دانشگاه به عنوان یک گزینه توسط مقامات آموزش و پرورش رد شده است. این طرح حدود 6 میلیارد پوند هزینه خواهد داشت که تقریباً معادل یک پنی افزایش مالیات بر درآمد است.

بر اساس سیستم فعلی در انگلستان، برخی از خانواده های فقیرتر واجد شرایط دریافت 15 ساعت مراقبت رایگان از کودک برای کودکان دو ساله هستند. همه خانوارها از 15 ساعت مراقبت از کودک برای کودکان سه و چهار ساله برخوردار می شوند و برخی از خانواده هایی که والدین شاغل دارند واجد شرایط 30 ساعت رایگان هستند.

صدراعظم آلمان، جرمی هانت، گفت: “کسانی که می توانند کار کنند، باید کار کنند، زیرا استقلال همیشه بهتر از وابستگی است… برای بسیاری از افراد، موانعی وجود دارد که مانع از ورود آنها به محل کار می شود – فقدان مهارت، ناتوانی یا وضعیت سلامتی، یا خارج شدن از بازار کار برای مدت طولانی. من می‌خواهم این بودجه بازگشت به کار این موانع را از بین ببرد و به مردم کمک کند تا شغل‌های مناسب خود را پیدا کنند.»

حزب کارگر همچنین مراقبت از کودکان را به عنوان بخش بزرگی از مانیفست خود در انتخابات بعدی هدف قرار داده است. بریجت فیلیپسون، وزیر آموزش در سایه، گفته است که اصلاح سیستم مراقبت از کودکان “اولویت اول او در دولت” خواهد بود و سطح فعلی ساعات رایگان کافی نیست. با این حال، حزب هنوز برنامه های دقیق خود را مشخص نکرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

واتیکان می گوید که پاپ فرانسیس پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل مشکلات تنفسی به تدریج بهبود می یابد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، واتیکان می گوید که پاپ فرانسیس …