گری لینهکر: پسرش می گوید که مجری با عمیق تر شدن بحران بی بی سی، هرگز از موضع خود عقب نشینی نمی کند – زنده | بی بی سی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

بررسی مسابقه روز – بدون Lineker، این فقط 20 دقیقه تلویزیون شرم آور و شادی آور است

جک سیل

جک سیل

تیم دیوی، مدیر کل بی‌بی‌سی، روز شنبه، در طی مصاحبه‌ای خصمانه با سازمان خود که در آن اصرار داشت که استعفا نخواهد داد، گفت: «گری لینه‌کر در این تجارت بهترین است». “این برای بحث نیست.”

نسخه ساده‌شده «مسابقه روز» که فقط ۲۰ دقیقه کوتاه شده بود، زیر نظر او تأکید کرد.

تنها 32 ساعت قبل، بینندگان انتظار داشتند که بهترین برنامه هایلایت فوتبالی که تا به حال برگزار شده است، عادی ظاهر شود. میزبان آن، لاینکر، از سوی وزرای دولت و رسانه‌های بیگانه‌شان به دلیل توئیت‌هایی مبنی بر اینکه زبان غیرانسانی محافظه‌کاران درباره پناهندگان یادآور آلمان دهه 1930 است، مورد انتقاد قرار گرفته بود، اما طوفان مطمئناً به زودی فرا خواهد رسید.

با این حال، بی بی سی یک تفنگ ساچمه ای را بیرون آورد و آن را به سمت کفش نشانه رفت. بعدازظهر جمعه اعلام کرد که Lineker را به دلیل نقض دستورالعمل های بی طرفی تعلیق کرده است.

زمانی که یان رایت، تحلیلگر معمولی MotD، پست کرد که تصمیم گرفته در «همبستگی» با لاینکر در این برنامه شرکت نکند، از زمانی که دیوید کامرون متهم به خوک زدن خوک شد، چند ساعت در توییتر اتفاق افتاد. تا پایان شب، هر مجری و کارشناس جایگزین احتمالی توییت کرده بودند که خود را از پر کردن این برنامه منتفی کنند، مفسران برنامه به طور دسته جمعی از برنامه کنار کشیده بودند و حتی اتحادیه بازیکنان گفته بود که هیچ مصاحبه ای بعد از بازی انجام نخواهد شد. .

بنابراین، شب بعد، در حالی که بی‌بی‌سی در حال حاضر عمیقاً در بحران است، یک گوینده تداوم شرمنده مجبور شد این جمله را بگوید: «اکنون در بی‌بی‌سی وان، متأسفیم که نمی‌توانیم مسابقه عادی روز خود را نشان دهیم… ”

دعوای لاینکر همچنان ادامه دارد، زیرا پسرش می‌گوید مجری «هیچ‌وقت عقب‌نشینی نمی‌کند»

صبح بخیر. درگیری بر سر تعلیق گری لینهکر شب گذشته به اوج خود رسید زیرا بی بی سی مجبور شد پوشش ورزشی تلویزیونی و رادیویی خود را کاهش دهد.

صدا و سیمای ملی مجبور شد مسابقه روز (MOTD) را – که معمولاً توسط لاینکر جلو می رود – بدون مجریان، کارشناسان یا مصاحبه های عادی پس از بازی با بازیکنانی که بسیاری از آنها در همبستگی با او ظاهر شدند، روی آنتن می برد.

این برنامه که برای 80 دقیقه برنامه ریزی شده بود، تنها 20 دقیقه شنبه شب بدون هیچ تفسیر و تحلیلی پخش شد.

این درحالی است که پسر لینه‌کر گفت فکر می‌کند مجری ورزشی به برنامه نمادین بازخواهد گشت – اما طبق گزارش‌ها گفت که «از قول خود عقب‌نشینی نمی‌کند».

در مصاحبه ای با ساندی میرر، جورج، پسر ارشد بازیکن سابق تیم ملی انگلیس، ادعا کرد که پدرش از بی بی سی که از او خواسته بود از میزبانی MOTD روز شنبه پس از مقایسه زبان مورد استفاده برای معرفی یک پناهجوی جدید دولتی “کمی ناامید” شده بود. سیاست با آلمان دهه 1930 در یک توییت.

او گفت:

بابا مرد خوبی است، انسان خوبی است و من به او افتخار می کنم که پای حرفش ایستاده است. به همین دلیل است که او از نمایش کنار گذاشته شد – زیرا او عذرخواهی نمی کرد. اما او همیشه برای افرادی که صدایی ندارند صحبت خواهد کرد.

او مشتاق کمک به مؤسسات خیریه پناهندگان است – او دو پناهنده را پذیرفت که هنوز با آنها در تماس است و سعی می کند به آنها کمک کند.

برای او ایستادگی برای مردمی که تنها امیدشان فرار از کشوری است که فقط لباس به پشت دارند، بسیار مهم است. به همین دلیل است که او اینقدر محکم عمل کرده است.

آیا او به مسابقه روز بازخواهد گشت؟ من فکر می کنم اینطور است – او مسابقه روز را دوست دارد. اما او هرگز از قول خود عقب نشینی نمی کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …