فاش شد: فشار صنعت هواپیمایی بریتانیا برای قیمت های «فوق العاده پایین» در پروازهای داخلی | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کاهش بحث برانگیز جدید در مالیات مسافران هوایی که قرار است ماه آینده انجام شود، پس از آن تصویب شد که صنعت هواپیمایی به دولت اعلام کرد که به دوره جدیدی از قیمت‌های «فوق‌العاده پایین» برای پروازهای داخلی در بریتانیا منجر می‌شود، با پیش‌بینی یک شرکت هواپیمایی افزایش 31 درصدی مسافران. ، اسناد صنعت نشان می دهد.

کاهش جدید در وظیفه مسافری هوایی (APD) برای پروازهای داخلی توسط ریشی سوناک در زمانی که صدراعظم بود تصویب شد و قیمت را از اول آوریل به 6.50 پوند نصف کرد. صنعت ریلی هشدار داده است که این اقدام می تواند انتشار کربن را تا 27000 تن در سال افزایش دهد و منجر به 220000 سفر ریلی کمتر در سال شود.

گزارش‌های صنعت که تحت قوانین آزادی اطلاعات توسط OpenDemocracy به دست آمده نشان می‌دهد که چگونه خطوط هوایی علیرغم تلاش برای کاهش انتشار کربن، برای کاهش عوارض برای افزایش سفرهای هوایی در بریتانیا لابی کرده‌اند.

رایان ایر در ارائه خود به مشاوره مارس 2021 گفت که می‌تواند پروازهای داخلی بیشتری را با قیمت‌های پایین ارائه دهد و اشاره کرد که در اسپانیا پروازهای داخلی را می‌توان با حداقل 5 یورو (4.42 پوند) رزرو کرد. این شرکت هواپیمایی ارزان قیمت، از زمان اعلام کاهش تعرفه، از تعدادی مسیر داخلی جدید بریتانیا، از جمله لندن استنستد به کورنوال، رونمایی کرده است.

این شرکت همچنین مالیات پروازهای مکرر را رد کرد که به تدریج هزینه هر پرواز انجام شده را افزایش می داد. این سازمان استدلال می‌کند که «احتمالاً فقط مسافرانی را مجازات می‌کند که نیاز عملی مداوم به پروازهای مکرر دارند».

EasyJet در ارسال خود گفت: “تحلیل ما نشان می دهد که اگر APD داخلی 50٪ کاهش یابد، این امر از افزایش کلی 31٪ در حجم داخلی به 10.6 میلیون مسافر پشتیبانی می کند.” مالک BA، گروه خطوط هوایی بین‌المللی، به خزانه‌داری گفت که «نتایج مثبت می‌تواند شامل مسیرهای جدید، افزایش فرکانس و هواپیماهای بزرگ‌تر در مسیرهای موجود و همچنین نرخ‌های پایین‌تر باشد».

پروازهای بین المللی از آوریل شاهد افزایش عوارض خواهند بود. وظیفه بیشتر پروازهای اقتصادی طولانی مدت از 2000 تا 5500 مایل از 84 پوند به 87 پوند افزایش می یابد. پروازهای اقتصادی بیش از 5500 مایل مشمول عوارض 91 پوندی خواهند بود.

سوناک، که کاربر دائمی پروازهای خصوصی در سراسر کشور است، از کاهش APD برای پروازهای داخلی در بودجه پاییز در اکتبر 2021 خبر داد. .

صنعت هوانوردی می‌گوید کاهش عوارض در پروازهای داخلی باعث تقویت مسیرهایی می‌شود که از طریق ریل خدمات رسانی نمی‌کنند و به حمایت از اقتصادهای منطقه کمک می‌کند، اما کمپین‌های زیست‌محیطی از این اقدام انتقاد کرده‌اند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سیلویا بارت، مدیر سیاست و تحقیقات کمپین برای حمل و نقل بهتر، گفت: «نه تنها سفرهای آلوده‌کننده را تشویق می‌کند، بلکه درآمدی را که می‌توان و باید در جایگزین‌های پایدار سرمایه‌گذاری کرد، کاهش می‌دهد.»

Airlines UK، نهاد تجاری برای خطوط هوایی ثبت شده، گفت: «اتصال هوایی داخلی بریتانیا نقشی حیاتی در ارتباط بین کشورها و مناطق ایفا می کند. این به معنای به خطر انداختن تعهد این بخش برای دستیابی به انتشار خالص صفر کربن تا سال 2050 نیست. EasyJet در بیانیه ای گفت: “ما از این اولین قدم در اصلاح APD استقبال می کنیم. ایزی جت فقط پروازهای داخلی را در جایی انجام می دهد که هیچ سفر مستقیم قطار کمتر از سه ساعت وجود نداشته باشد.

سخنگوی دولت گفت: «ما کاملا متعهد به ارتقای سطح بریتانیا و اجرای تعهدات صفر خالص خود هستیم، به همین دلیل است که از آوریل، تعرفه پروازهای داخل بریتانیا، به جز جت‌های خصوصی، را به نصف کاهش می‌دهیم و نرخ‌های جدید بالاتری را معرفی می‌کنیم. وظیفه پروازهای بسیار طولانی

“ما در سال 2021 در مورد مالیات پروازهای مکرر مشورت کردیم. به این نتیجه رسیدیم که APD باید مالیات اصلی در بخش هوانوردی باقی بماند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پسران 14 و 16 ساله به قتل نوجوان نورث همپتون متهم شدند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس اعلام کرد دو پسر …