دومینیک پروتت در راه اندازی کمپین انتخاباتی لیبرال، “صندوق آینده” را برای کودکان NSW اعلام کرد | انتخابات NSW 2023

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برای هر کودک زیر 10 سال در نیو ساوت ولز، حسابی شامل 400 دلار به عنوان بخشی از وعده انتخاباتی نخست وزیر، دومینیک پروتت، که “مهم ترین سرمایه گذاری در امنیت مالی” در تاریخ این ایالت بود، راه اندازی خواهد شد.

پروتت در مراسم راه اندازی کمپین لیبرال در غرب سیدنی در روز یکشنبه با حضور ده ها کودک روی صحنه، “سیاست انتخابات امضایی” دولت را به ارزش 850 میلیون دلار اعلام کرد.

او همچنین قول داد که دولت ائتلافی بازگشته ۱.۲ میلیارد دلار دیگر برای ساخت و تعمیر مدارس سرمایه گذاری کند و یک مدرسه انتخابی جدید در باکس هیل بسازد.

پروتت گفت: «کودکان ایالت ما باید به بهترین مدارس و بهترین آموزش دسترسی داشته باشند، مهم نیست در کجا زندگی می کنند.

والدین می توانند هر سال تا 1000 دلار به حساب صندوق آینده کودکان خود اضافه کنند که سالانه 400 دلار برای هر کودک توسط دولت برابری می کند.

مدل‌سازی دولتی نشان می‌دهد که کودکان در سن ۱۸ سالگی به ۲۸۰۰۰ تا ۴۹۰۰۰ دلار دسترسی خواهند داشت که فقط برای تحصیل یا مسکن قابل استفاده است.

پروتت گفت: این سیاست یک پیش پرداخت برای تضمین رویاهای آینده فرزندانمان است.

«این به نسل‌های آینده شالوده مالی کل زندگی‌شان را می‌دهد. با سرمایه‌گذاری‌های کوچک در طول زمان، می‌توانیم ثروت فرزندانمان را افزایش دهیم تا بتوانند آینده مالی خود را از طریق تحصیل و مسکن تضمین کنند.»

این صندوق برای کودکان 10 ساله و کمتر در سال 2023 و سپس برای هر نوزادی که پس از آن در ایالت متولد می شود، در دسترس خواهد بود.

تقریباً 1 میلیون کودک 10 ساله و کمتر در NSW وجود دارد و سالانه حدود 100000 نوزاد در این ایالت متولد می شوند.

نخست‌وزیر، روز یکشنبه در باشگاه کاتولیک لیورپول، بار دیگر در جمع طرفداران حزب وفادار مطرح کرد.

جان هوارد، نخست وزیر سابق لیبرال، برخلاف پیتر داتون، رهبر اپوزیسیون فدرال، که این مراسم را نادیده گرفت، در این مراسم حضور داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پروتت گفت که فقط می توان به یک دولت ملی لیبرال قول داد که “نیوساوت ویلز را به سمت جلو نگه دارد” – تکراری که در طول رویداد تکرار شد.

او گفت: «مردم بار دیگر با افتخار می گویند که از نیوساوت ولز آمده اند.

مت کین، خزانه‌دار ایالتی و خزانه‌دار ایالتی، به جمع آبی پوشان گفت که کریس مینز، رهبر اپوزیسیون، در صورت انتخاب شدن در دولت، وابسته به اتحادیه‌ها و لابی بازی‌ها خواهد بود.

او گفت: “هیچ تهدیدی بزرگتر از کریس مینز برای ایالت ما و اقتصاد آن وجود ندارد.”

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که در 25 مارس شرایط سختی وجود داشته باشد و نظرسنجی‌های سیاسی حاکی از آن است که یک دولت اقلیت کارگر نتیجه احتمالی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مردی در پرونده مربوط به ترور رئیس جمهور هائیتی به گناه خود اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک تاجر و قاچاقچی سابق مواد مخدر …