استیو بورثویک اعتراف کرد که انگلیس پس از ضربه زدن توسط فرانسه با “واقعیت تلخ” روبرو می شود | تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استیو بورثویک اعتراف کرد که شکست تحقیرآمیز انگلیس از فرانسه پس از اینکه تیمش در خارج از زمین در تویکنهام پس از سنگین‌ترین باخت خانگی خود هو شد، یک واقعیت واقعی بود.

امیدهای اندک انگلیس برای کسب عنوان قهرمانی شش ملت توسط فرانسه الهام گرفته از بین رفت که در هفت تلاش در پیروزی 53-10 دوید. رکورد شکست 76-0 از استرالیا در سال 1998 باقی می ماند، اما این سنگین ترین شکست آنها در توئیکنهام بود و نشان داد که انگلیس در آخرین بازی خانگی خود قبل از جام جهانی چقدر فاصله دارد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

بورثویک گفت: “هیچ کس در مورد کاری که باید انجام دهیم دچار توهم نیست، ما در این مورد پیشاپیش صحبت کرده ایم، و این دقیقا واقعیت تلخ را نشان می دهد. ما در برابر تیم شماره 2 جهان به طور قابل توجهی کوتاه آمدیم و این واقعیت است. می خواستیم نمایش خوبی برای هواداران داشته باشیم تا واقعاً به ما آسیب بزند. ما به طرز باورنکردنی از عملکرد ما ناامید هستیم. به فرانسه که قدرت و سرعت خود را نشان داد و این شکاف در کجاست، افتخار بزرگی است. آنها فوق العاده خوب بازی کردند و ما ضعیف بازی کردیم و باید از آن درس بگیریم و بهتر شویم.

من گفتم که درک خوبی از اینکه در پایان مسابقات قهرمانی کجا هستیم و چقدر کار داریم، خواهیم داشت [there is] انجام دادن. باید برویم و بفهمیم چه اشتباهی رخ داده است. ما باید اطمینان حاصل کنیم که اجازه نمی دهیم حرکت مخالفان همانطور که انجام دادیم. اگر مغلوب شوید، برنده شدن در مسابقات آزمایشی دشوار می شود. ما باید راهی پیدا کنیم تا مطمئن شویم که این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد.»

الیس گنگ با داور صحبت می کند.
اولین بازی الیس گنگ به عنوان کاپیتان انگلیس با شکست رکوردشکنی به پایان رسید. عکس: تام جنکینز/آبزرور

انگلیس اکنون با وظیفه دلهره آور سفر به دوبلین در روز شنبه روبروست و در صورتی که تیم اندی فارل یکشنبه بر اسکاتلند غلبه کند، با تیم ایرلندی که به دنبال تضمین گرند اسلم است، روبرو خواهد شد. الیس گنگ که برای اولین بار کاپیتان تیم بود، گفت: “من بسیار ناامید هستم. ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و این نشان می دهد که در کجا هستیم. ما منطقه تماس را از دست دادیم و دنباله ها را تعقیب کردیم. همه ما را از کار خواهند نوشت و این عالی است – ما فقط می خواهیم بهتر شویم.

فرانسه درخشان است و نشان داده است که چرا شماره 2 جهان است و ما از جایی که می خواهیم باشیم فاصله داریم. احتمالاً باید در منطقه تماس خیلی بهتر باشیم و این مربوط به مهاجمان است. امروز درس های سختی برای ما وجود داشت.»

فرانسه با کسب یک پیروزی امتیازی، مطمئن شد که مسابقه قهرمانی به روز آخر خواهد رفت و مردان فابین گالتیه که روز شنبه میزبان ولز بودند، می توانند با موفقیت از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند. پس از اولین برد شش ملت فرانسه در توئیکنهام از سال 2005، گالتیه گفت: “بازیکنان می خواستند در یک بازی بزرگ مقابل انگلیس قرار بگیرند. براشون سخته وقتی می دانید راگبی چه جایگاهی در این کشور دارد، فکر ما با تیم انگلیس است که لحظات سختی را تجربه خواهد کرد.

برای ما، این بدان معناست که ما واقعی هستیم. بازیکنان، کادرفنی، فدراسیون راگبی فرانسه، همه افرادی که به ما کمک کردند تا اینجا باشیم. افکار من با آنهاست.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پیروزی بر داروخانه بزرگ درها را به روی داروهای ارزان تر سل می گشاید | توسعه جهانی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افراد مبتلا به سل مقاوم …