ریو دایر و لیام ویلیامز الهام بخش ولز برای پیروزی شش ملت در ایتالیا هستند | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

طرفداران ولز احتمالاً حق داشتند از ریس وب بپرسند: “کجا بودی؟” پس از اینکه او اولین شروع خود را در شش ملت شش سال، و اولین بار در هر مسابقه ای برای ولز از سال 2021، با نمایشی استادانه تاج گذاری کرد.

کنترل، آرامش و ضربات دقیق او عناصر سازنده عملکردی بود که به وارن گاتلند اجازه داد تا رکورد شکست ناپذیری خود در برابر ایتالیا را به 13 بازی افزایش دهد و به ولز کمک کرد تا اولین پیروزی خود را در شش ملت این فصل کسب کند.

چهار فرزندش به او نشان دادند که “چرا بابا شماره 21 هستی، نه دیگر شماره 9؟” او اطمینان داد که احتمال بیشتری وجود دارد که او را تا پایان سال تک رقمی بپوشند، نه پیراهن جایگزین. همانطور که بازگشت به خانه پیش می رود، پس از یک دوره تبعید در حالی که در فرانسه بازی می کردم و سپس بازگشت نسبتاً ناخوشایند زیر نظر وین پیواک بسیار شیرین بود.

با یک ضربه دقیق باکس، تلاش اولیه را برای ریو دایر و یک نمایش علامت تجاری ایجاد کرد و نیمه پس از استراحت از تیم 34 ساله Ospreys خارج شد که به Talupe Faletau اجازه داد تا برای دیدن خانه ولز به سمت پست ها بچرخد.

این ممکن است نبردی بین تیم های زیرزمینی در مسابقات قهرمانی باشد، اما همچنین قرار بود زمینه ای برای اثبات پیشرفت های بسیار زیاد کایران کراولی باشد. آتزوری.

برای اولین بار از زمانی که او به عنوان سرمربی در ابتدای سال بازگشت، گاتلند دید که بازیکنانش به درستی از کار درآمده اند، به برنامه بازی پایبند هستند و آن را اجرا می کنند و بیشتر شبیه تیمی با مربیگری گاتلند هستند. برای ایتالیا، وزن تلاش برای تکرار قهرمانی های پیروزی 21 بر 20 آنها در کاردیف در سال گذشته، گامی بسیار دور بود.

در جایی که آنها در شکست‌های باریک مقابل فرانسه و ایرلند در دورهای اولیه بسیار تهاجمی و سرزنده بودند، در عوض در نیمه اول ایتالیا بی‌احساس بودند و دوست داشتند دوباره بازی کنند. جمعیت سرود را با کمربند پخش کردند تا سطح انتظارات خود را نشان دهند، اما واکنش اولیه به سادگی در یک روز فوق العاده گرم در ورزشگاه المپیکو وجود نداشت.

ریس وب از ولز در ایتالیا با توپ می دود
ریس وب از ولز در ایتالیا با توپ می دود. عکس: الساندرا تارانتینو/AP

تیم کراولی با پایان دادن به 36 بازی بدون برد شش ملت در پایان فصل گذشته در پایتخت ولز، امیدوار بود که برای اولین بار از سال 2013 در خانه به پیروزی برسد. سیزدهمین بازی بدشانسی مقابل ایتالیا برای سرمربی این تیم تبدیل شد. آن‌ها حتی توانستند یک امتیاز اضافی به دست بیاورند و برای اولین بار در چند ماه اخیر در ولز، سرفصل‌های راگبی به جای تبعیض جنسی، اعتصاب و EGM درباره تلاش‌ها و تاکتیک‌ها بود.

ایتالیا در نیمه دوم با نتیجه 22 بر 3 عقب بود، 20 دقیقه از بازی را با 14 بازیکن پس از دریافت کارت زرد در هر نیمه انجام داد و نتوانست موقعیت هایی را که ایجاد کرد تبدیل به گل کند. آنها 720 متر را پس از حک کردن تعدادی دهانه مهم انجام دادند، اما نتوانستند تبدیل کنند.

ولز عالی شروع کرد و اوون ویلیامز آنها را در دقیقه پنجم به برتری رساند. سپس وب مدافعان میزبان را با یک ضربه باکس فوق العاده به شماره 22 آنها بداخلاق کرد. دایر صادقانه تعقیب کرد و وقتی توپ از ادواردو پادوانی برگشت، او با قدردانی هدیه را پذیرفت و به سمت تیرک ها رفت. ویلیامز اضافه ها را اضافه کرد و ولز در همین چند دقیقه 10 امتیاز پیش بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

توماسو آلن خیلی زود یک پنالتی را زد، اما دو تلاش دیگر ولز قبل از استراحت، اعتماد میهمان را بالا برد و ایتالیا را با کوهی برای صعود در نیمه دوم ترک کرد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

لیام ویلیامز راه خود را به خط گره زد و از پنج مدافع بیرون زد و سپس کن اونز کاپیتان ولز تصمیم گرفت به جای گرفتن سه امتیاز به کرنر ضربه بزند. ولز برنده خط بود، اوونز به نظر می‌رسید که قرار بود گل بزند، اما شماره 8 میزبان، لورنزو کاننه، ماول را شکست داد. داور، دیمون مورفی، نه تنها دستور پنالتی داد، بلکه به کاننه نیز کارت زرد نشان داد.

ایتالیا در نیمه دوم تلاش های سباستین نگری و خوان ایگناسیو برکس را اضافه کرد، اما این شکست علامت تجاری از وب در فاصله 40 متری به او اجازه داد تا فالتو پاس آزاد خود را برای گلزنی که اوون ویلیامز تبدیل به گل کرد، بدهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن از رگولاتورها خواست تا نظارت بر برخی بانک ها را افزایش دهند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن – پرزیدنت بایدن روز پنجشنبه از …