میکل آرتتا به منتقدان جشن پیروزی آرسنال می گوید: «به کلیسا بروید». انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میکل آرتتا به انتقاد از جشن های پس از بازگشت چشمگیر آرسنال مقابل بورنموث در شنبه گذشته پاسخ داد و گفت: هرکسی که نگاه ضعیفی داشته باشد، زمان خود را بهتر از داخل یک استادیوم فوتبال در کلیسا می گذراند.

اتحادیه فوتبال عواقب پیروزی ریس نلسون در دقیقه 97 را بررسی کرد، پس از آن اعضای نیمکت آرسنال به زمین امارات رفتند تا با بازیکنان جشن بگیرند، اما تصمیم گرفتند موضوع را بیشتر از این پیش نبرند.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

موضوع هفته‌های اخیر ادامه یافت و گری نویل، کارشناس اسکای، در میان کسانی بود که صحنه‌های احساسی را که پس از یک برد دیرهنگام دیگر در استون ویلا زیر سوال برد. اما آرتتا افکار خود را روشن کرد و تأیید کرد که اگر قهرمانان مشابهی در فولام انجام شود، تمایلی به مهار اردوی خود ندارد.

او گفت: «هیچ. “اگر در فوتبال برنده شوید، جشن می گیرید.” وی در پاسخ به این سوال که آیا از تحقیقات اتحادیه فوتبال انگلیس تعجب کرده است، ادامه داد: “خب، [if] شما شور و احساسات می خواهید هیچ چیز بهتر از گلزنی و پیروزی در مسابقات فوتبال نیست. بنابراین اگر نه، به کلیسا بروید. مطمئناً به بازیکنان نمی‌گویم که یکشنبه جشن نگیرند.»

آرتتا به طور کامل بازگشت گابریل ژسوس در کریون کوتیج را رد نمی کند. این مهاجم پس از سه ماه دوری به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو به تمرینات بازگشته است، اما علیرغم گمانه زنی ها برعکس، برای تساوی روز پنجشنبه لیگ اروپا مقابل اسپورتینگ به لیسبون منتقل نشد.

آرتتا گفت: “او برای رقابت آماده نبود.” “اجازه بدید ببینم [about the Fulham game]. او واقعاً نیاز دارد که اعتماد به نفس داشته باشد و برای رفتن آماده باشد. او در آن حرف بزرگی دارد.»

حتی اگر عیسی آماده تلقی نشود، آرسنال امیدوار است که بقیه حملات آنها برای آخرین مرحله از چالش قهرمانی خود مناسب باشد. ادی نکتیا و لئاندرو تروسارد هر دو بازی اسپورتینگ را به دلیل مصدومیت از دست دادند و مارتین اودگارد دیروقت به دلیل بیماری کنار رفت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

یک باگ مشکلاتی را در زمین تمرین این هفته آرسنال ایجاد کرده است که باعث شد کیران تیرنی از میادین خارج شود. نلسون و فابیو ویرا سایرینی بودند که علائم را نشان دادند اما به موقع بهبود یافتند تا با اسپورتینگ دیدار کنند. آرتتا که تیمش قرار بود روز جمعه از پرتغال به خانه برود گفت: “امیدوارم هیچ کس دیگری آن را انتخاب نکند و ما یک تیم کامل برای رویارویی با فولام داریم.” بعدازظهر اما بلافاصله بعد از مسابقه برای آماده شدن در لندن حرکت کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، مسائل مالی را بیان می کند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، می‌گوید …