هزینه های اضافی برای مشتریان در مترهای پیش پرداخت در بودجه حذف می شود | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

طبق اصلاحاتی که در بودجه اعلام می شود، مشتریان کنتور پیش پرداخت دیگر برای دریافت انرژی خود هزینه بیشتری دریافت نمی کنند.

به گفته وزارت خزانه داری، صدراعظم قرار است از ماه ژوئیه به «حق بیمه پیش پرداخت» پایان دهد و بیش از چهار میلیون خانوار سالانه 45 پوند در قبوض انرژی صرفه جویی کند.

خانوارهایی که از کنتورهای پرداختی استفاده می کنند، که معمولاً درآمد پایینی دارند، در حال حاضر به طور متوسط ​​بیشتر از مشتریان بدهی مستقیم پرداخت می کنند، زیرا شرکت هایی که کنتورها را مدیریت می کنند هزینه ها را به کاربران منتقل می کنند.

جرمی هانت گفت: «به وضوح غیرمنصفانه است که کسانی که متر پیش پرداخت دارند بیشتر از دیگران پرداخت می کنند. ما به آن پایان خواهیم داد.»

صدراعظم افزود: از ژوئیه چهار میلیون خانوار بیشتر از بدهی مستقیم پرداخت نخواهند کرد. ما قبلاً قبض‌های انرژی را در زمستان امسال تقریباً به نصف کاهش داده‌ایم، و این اصلاحات اخیر دوباره نشان می‌دهد که ما همیشه در کنار خانواده‌ها هستیم.»

خزانه داری تخمین می زند که این تغییر 200 میلیون پوند برای مالیات دهندگان هزینه خواهد داشت.

کنتورهای پیش پرداخت پس از دستگیری برخی از تامین کنندگان انرژی در حال نفوذ به خانه های افرادی که برای پرداخت قبوض خود برای نصب اجباری آنها تلاش می کردند، مورد توجه قرار گرفت.

تحقیقاتی که توسط روزنامه تایمز انجام شد نشان داد که چگونه مشتریان آسیب‌پذیر – از جمله افراد معلول و بیماران روانی – توسط بریتیش گاز مجبور به استفاده از کنتورهای پرداختی می‌شوند یا بنزین آنها را خاموش می‌کنند.

متعاقباً شرکت‌ها از نصب کنتورهای پیش‌پرداخت انرژی تحت حکم منع شدند، اما این تعلیق در پایان مارس به پایان می‌رسد.

Grant Shapps، وزیر انرژی، گفت: «در حالی که اقداماتی که من برای آن اصرار کرده‌ام به این معنی است که نصب اجباری متوقف شده است، حکم صادر نمی‌شود و Ofgem در حال تشدید بررسی‌های خود است، تغییرات ما باعث می‌شود خانواده‌ها جریمه نشوند. صرفاً برای اینکه چگونه خانه خود را گرم می کنند.»

در همین حال، انتظار می رود صدراعظم افزایش 500 پوندی برنامه ریزی شده در صورتحساب های انرژی را که قرار بود از ماه آینده اجرایی شود، لغو کند.

برای یک خانوار متوسط، این بدان معناست که صورت‌حساب‌ها می‌توانند در حدود 2500 پوند باقی بمانند، به جای اینکه همانطور که قبلاً اعلام شد تا 3000 پوند افزایش یابد.

هانت در هفته‌های اخیر تحت فشار فزاینده‌ای قرار گرفته است تا این افزایش را لغو کند، که قرار بود از اول آوریل اجرایی شود زیرا کشور با بحران هزینه‌های زندگی دست و پنجه نرم می‌کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – چلسی: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …