“شما به شخصیت نیاز دارید”: تن هگ از منچستریونایتد می‌خواهد که به بازگشت خود ادامه دهد | منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شکست 7-0 منچستریونایتد در مقابل لیورپول برنامه های اریک ده هاگ برای نقل و انتقالات را تغییر نمی دهد، اما سرمربی تیم بازیکنانش را به چالش کشیده است تا به سرعت از تحقیر آنفیلد خود عقب نشینی کنند.

پیروزی 4-1 پنجشنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مقابل رئال بتیس، اولین قدم برای حذف خاطره فوری سفر به آنفیلد بود. شکست ساوتهمپتون در روز یکشنبه تضمین می کند که چالش آنها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در مسیر درست قرار دارد.

تن هاگ در مورد برنامه های جذب باشگاه گفت: “نه، نمی تواند بعد از یک بازی تغییر کند.” کار در پس‌زمینه یونایتد در حال انجام است، آنها به جود بلینگهام، میسون مونت و هری کین علاقه‌مند هستند و به دنبال ساخت اولین فصل تاثیرگذار تحت هدایت هلندی هستند.

تن هاگ گفت: “ما از بازی به بازی می رویم.” ما از روی شانه های خود نگاه نمی کنیم. ما باید روی روند خود تمرکز کنیم و کاری که دیگران انجام می دهند برای ما نیست. ما باید بازی خود را بهتر کنیم و هر بازیکنی باید آن را بهبود بخشد. بنابراین ما باید بازی‌ها را ببریم و آن بازی را انجام دهیم.»

سقوط آنفیلد با توجه به پیشرفت های انجام شده در دوره تن هاگ و این واقعیت که آنها در 11 بازی قبلی خود در لیگ یک شکست داشتند، برای همه شوکه کننده بود. تن هاگ گفت: “وقتی فصل به پایان می رسد، برای هر تیمی سخت تر می شود، زیرا فشار بیشتر و بیشتر خواهد شد.” بنابراین شما به شخصیت نیاز دارید، به اراده نیاز دارید، به انعطاف‌پذیری نیاز دارید، به تیمی با شخصیت نیاز دارید و فکر می‌کنم ما چندین بار در این فصل نشان داده‌ایم که این تیم می‌تواند با شکست‌ها مقابله کند.

مقابل رئال بتیس در مراحل اولیه یک عدم اعتماد به نفس آشکار وجود داشت، اما یونایتد امروزه سخت‌تر است و توانست با سخت کوشی و لحظات با کیفیت فردی، از بلاتکلیفی خارج شود تا آنها را به عنوان یکی از محبوبیت‌های ثابت برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا تبدیل کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

“امروز [Thursday] ما نمونه ای را دیده ایم، اما پس از برنتفورد، آرسنال، ما نیز پس از آن برگشتیم [Manchester] شهر. بتیس قسمت اول است و یکشنبه باید یکی دیگر باشد، اما من فکر می کنم با این تیم می توانیم به آن تکیه کنیم، اما انرژی زیادی می طلبد، با هم بودن بسیاری از بازیکنان تا عملکردی را که نشان داده ایم به دست آوریم. ”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

انجمن پیشرو از بایدن می خواهد تا در مورد دستمزدها، مقررات بانکی و آب و هوا عمل کند | دموکرات ها

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه مترقی کنگره از جو …