خلاصه مسابقات قهرمانی: Tella به برنلی کمک می کند تا از بین برود، لوتون بلانت بلیدز | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دوبل ناتان تلا کمک کرد برنلی با پیروزی 3-0 مقابل 10 نفره به مسیرهای پیروزی بازگشت ویگان در تورف مور، برتری خود را در 13 امتیاز برتر قرار دادند.

برنلی آخر هفته گذشته در اختیار بلکپول قرار گرفت، اما پس از اینکه تلا در 14 دقیقه به آنها برتری داد، هرگز در خطر از دست دادن امتیاز بیشتر نبود. قرضی ساوتهمپتون دو دقیقه دوم خود را به نیمه دوم اضافه کرد تا تعداد خود را در تمامی رقابت ها به عدد 16 برساند. جانشین لایل فاستر گل سوم را به ثمر رساند – اولین گل او برای باشگاه – در حالی که برنلی با ده بازی باقی مانده به 80 امتیاز رسید.

ویگان که همچنان در انتهای جدول تفاضل گل باقی مانده است، پس از اخراج عمر رکیک، مدافع میانی که به صورت قرضی از آرسنال به دلیل اخطار دوم اخراج شد، مجبور نشد در آخرین ساعت با 10 نفر بازی کند. این هفته سختی را برای باشگاه به پایان می‌رساند، زیرا دستمزد بازیکنان پس از اعلام ضرر 7.7 میلیون پوندی برای سال منتهی به 30 ژوئن 2022 به تعویق افتاد. “مسائل نقدینگی” را مقصر دانست و آن را “یک موضوع موقتی که به سرعت در حال حل شدن است” خواند.

راهنمای سریع

لیگ یک: جغدها با غرق شدن آرگیل تایکس پاک می شوند

نمایش دهید

شفیلد ونزدی لبه زد پورتسموث 1-0 برای حرکت با سه امتیاز در بالای صفحه پلیموث با شکست 3-0 در بارنزلی. جاش وینداس پانزدهمین گل فصل خود را در دقیقه 11 به ثمر رساند و چهارشنبه رکورد 22 بازی بدون شکست در لیگ را به نام خود ثبت کرد.

تیم دارن مور اکنون از آرگیل که دو بازی کمتر انجام داده است فاصله دارد زیرا سه گل نیمه دوم باعث پیروزی بارنزلی در اوکول شد. آدام فیلیپس یک ساعت قبل از اینکه مدز اندرسن و نیکی کادن گل‌های دیرهنگام را به ثمر رساندند، بارنزلی را جلوی دروازه حریف به ثمر رساند تا به امتیاز شکوفا شود. ایپسویچ اکنون تنها دو امتیاز کمتر از آرگیل که در رده دوم قرار دارد، پس از گل‌های جورج هرست و کامرون برگس در هر دو نیمه است که آنها را 2-0 در خارج از خانه به رقبای پلی آف برد. بولتون.

شهرآورد از باخت بولتون استفاده کرد و با پیروزی 3-2 بر رقابت های سقوط به رده پنجم صعود کرد. آکسفورد، که اوایل روز با انتصاب لیام منینگ به عنوان سرمربی نتوانست تقویت شود. منینگ که از روی سکوها تماشا می کرد، دید که تیمش در اوایل بازی از طریق سام لانگ پیش می رود، اما لویی سیبلی خیلی زود بازی را به تساوی کشاند و سپس دربی را پنج دقیقه قبل از استراحت پیش انداخت. جیمز کالینز درست بعد از یک ساعت سوم دربی را با تسلیت اعتصاب کایل جوزف برای آکسفورد به دست آورد.

وایکامب پس از باخت 2-1 خارج از خانه، اکنون شش امتیاز با مکان های پلی آف فاصله دارند برتون، که گل های دیل تیلور و جو پاول را به ثمر رساند، اما نیمه دوم را با 10 بازیکن پس از اینکه دجی اوشیلاجا درست قبل از استراحت قرمز دید، بازی کرد. شروزبری پس از پیروزی 3-1 مقابل، به رده هشتم رسیدند مورکامب، با پیتربورو در خانه 3-0 مغلوب شد چلتنهام، که از یک دوبل از آلفی می الهام گرفته بودند.

اکستر از پشت آمد تا بزند لینکلن 2-1 در خانه با دو گل سام نومبه، اما با 10 نفر به پایان رسید و الکس هارتیج در پنج دقیقه مانده به زمان کارت زرد دوم را دریافت کرد. آکرینگتون پس از تساوی 1-1 در حال حاضر دو امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارند چارلتون، ولی MK Dons با پیروزی 1-0 در خانه مقابل دیگر مبارزان، بقای خود را تقویت کردند کمبریج که آنها را با مورکامب در رتبه 21 قرار می دهد.

تساوی اواخر جک ماریوت به دست آورد فلیت وود تساوی 1-1 با پورت ویل، در حالی که جان مارکیز یک بریس به عنوان بریستول روورز 3-1 در راک پایین پیروز شد جنگل سبز.

عکس: ویژگی های جیمز مارش/رکس

از بازخورد شما متشکرم.

لوتون با پیروزی 1-0 مقابل پروازهای بلند، سه امتیاز حیاتی را در مسابقه صعود به دست آورد شفیلد یونایتد. گل نیمه دوم از کارلتون موریس پیروزی را تضمین کرد که موقعیت هاترها را در مکان های پلی آف مستحکم کرد.

دو گل در فاصله سه دقیقه نیمه دوم کمک کرد میدلزبورو آمدن از پشت در سوانسی برای پیروزی 3-1، فشار بر بلیدز را افزایش داد. آرون رمزی و کامرون آرچر پس از پایان وقت استراحت گل زدند تا بازی را تغییر دهند، درست لحظاتی پس از اینکه سوانسی که به لطف گل چهاردهم جوئل پیرو در این فاصله 1-0 پیش بود، یک گل را از دست داد. چوبا آکپوم بهترین گلزن از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد تا بازگشتی شگفت انگیز را رقم بزند.

میلوال امیدهای خود را در پلی آف با پیروزی 1-0 به سختی در یک رویارویی جذاب در خواندن. در نیمه اول ناموفق، میهمان به برتری زودهنگام دست یافتند که آندریاس ووگلسامر، هافبک آلمانی با خونسردی پنالتی را به گل تبدیل کرد. دوره دوم کمی بهتر بود، اگرچه هیچ یک از طرفین نتوانستند موقعیت های واضحی ایجاد کنند، اما میلوال خونسردی خود را برای یک برد باریک حیاتی حفظ کرد.

کارلتون موریس (سمت چپ) با هم تیمی لوتون، آلن کمپبل، پس از گلزنی در شفیلد یونایتد، جشن می گیرد.
کارلتون موریس (سمت چپ) با هم تیمی لوتون، آلن کمپبل، پس از گلزنی در شفیلد یونایتد، جشن می گیرد. عکس: Anna Gowthorpe/Shutterstock

کارلوس کوربران از یک دیدار مجدد با پیروزی مقابلش لذت برد هادرزفیلد مانند وست بروم با پیروزی 1-0 در هاوثورنز، رکورد خانگی بدون شکست خود در چمپیونشیپ را دو رقمی کردند. پنالتی جان سوئیفت در نیم ساعت باعث شد آلبیون 9 برد و یک تساوی در 10 بازی به دست آورد و هادرزفیلد را – که کوربران فصل گذشته به فینال پلی آف چمپیونشیپ هدایت کرد – در منطقه سقوط نگه داشت. سومین برد آلبیون در چهار بازی – همه بدون گل خوردن – آنها را سه امتیاز خارج از پلی آف قرار داد.

کاونتریامیدهای پلی آف ضربه خوردند زیرا مجبور شدند از یک گل عقب بیفتند تا تساوی 1-1 مقابل را نجات دهند. بدنە ضد آب شناور در CBS Arena اولین گل خیره کننده اسکار استوپینان از اواسط ژانویه باعث شد تا ببرها پیش بیفتند تا اینکه مت گودن با گل پنجم خود در این فصل به تساوی برسد.

گل زودهنگام تیم ایروگبونام به پایان رسید QPRدر حالی که آنها شکست می خورند، منتظر یک برد هستند واتفورد 1-0 در اولین بازی کریس وایلدر در هدایت هورنتز. رنجرز آسیب دیده، در سومین بازی خود تحت هدایت گرت اینسورث، عملکردی جنگی ارائه داد تا اولین برد خود را از زمان به دست گرفتن سرمربی جدید خود به ارمغان آورد. این اولین پیروزی آنها در 14 مسابقه در تمام رقابت ها و دومین پیروزی آنها در 21 مسابقه بود.

پرستون با گل های تام کانن و چد ایوانز که باعث پیروزی 2-0 آنها مقابل مبارزان شد، امیدهای اندک خود را برای بازی های پلی آف زنده نگه داشتند. کاردیف در یک ماجرای وحشتناک در دیپدیل. کانن با یک ضربه تاول‌زا در نیمه دوم دروازه را باز کرد و ایوانز پس از اخراج جک آلنویک دروازه‌بان کاردیف، امتیازات را به پایان رساند و روند شکست ناپذیر لیلی‌وایتز را به شش بازی افزایش داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

لیگ دو: برنده دیرهنگام، فشار ارتقاء کارلایل را تقویت می کند

نمایش دهید

برنده دراماتیک رایان ادمونسون در دقیقه ششم وقت تلف شده حفظ شد کارلایل دوم در لیگ دو با نتیجه 2-1 پیروز شدند سویندون.

رهبران فراری لیتون اورینت پس از بازی آنها در منسفیلد قربانی آب و هوا نشدند، اما همچنان با 8 امتیاز از کارلایل پیشی می گیرند. استیونیج بعد از اینکه دیدند یک نقطه عقب تر هستند والسال با پیروزی 3-1 خانگی، جاش مارچ دو ضربه برای میزبان زد.

نورث همپتون پس از تساوی 1-1 در مصاف، سه امتیاز با نقاط صعود خودکار فاصله دارند هارتلپول، برای نجات یک امتیاز به هجدهمین گل فصل سام هاسکینز در دقیقه 81 نیاز داشت. با بردفورد تساوی 1-1 در نیوپورت، استاکپورت با به ثمر رساندن تک گل بازی کایل ووتن به رده پنجم رسید کولچستر.

در پایین، کراولی با پیروزی 3-1 مقابل، به 6 شکست متوالی پایان داد هاروگیت، آنها را به نقطه ای از هارتلپول و ایمنی منتقل می کند. دبل نیمه اول آرامید اوته و یک دبل دیگر از جردون موچ، پیروزی میزبان را رقم زد. روچدیل اکنون پس از باخت 1-0 در صدر جدول، چهار امتیاز فاصله دارند گریمزبی.

ساتون نتوانست از روز تعطیلی اجباری منسفیلد استفاده کند و به مکان های پلی آف راه پیدا کند زیرا آنها در بازی با تساوی بدون گل متوقف شدند. بارو. در جای دیگر، دانکاستر از پشت آمد تا بزند ویمبلدون و گیلینگهام ضرب و شتم ترانمر 2-0.

از بازخورد شما متشکرم.

بیرمنگام با غلبه بر مبارزان به اولین پیروزی در شش بازی رسید روترهام یونایتد 2-0 به لطف گل های ردا خدرا و کوین لانگ. طرف جان یوستاس همیشه ارزش خوبی برای پیروزی خود دارد.

گل های نیمه دوم آندریاس ویمن و الکس اسکات را دیدند شهر بریستول افزایش دادن بلکپول ترس از سقوط با برد 2-0 در اشتون گیت. تیم میزبان در دقیقه 58 به جلو رفت که وایمن در فاصله 20 یاردی پاس اندی کینگ را پذیرفت و با ضربه پای چپ درخشان به گوشه بالایی رسید. اسکات برتری را در دقیقه 81 دو برابر کرد و از فاصله 12 یاردی کریس مکسول را پس از عبور از هری کورنیک جایگزین، شلیک کرد.

پس از بازی، نایجل پیرسون، سرمربی این تیم به وضوح اعلام کرد که سیتی بیش از 25 میلیون پوند برای اسکات مورد تقاضا می خواهد. او گفت: “تاکنون گمانه زنی ها در مورد الکس اسکات توسط روزنامه نگاران و عوامل ساخته شده است.” ما یک پیشنهاد قطعی دریافت نکرده‌ایم. اگر این کار را انجام دهیم، در بازار امروز به بیش از 25 میلیون پوند نیاز خواهد داشت.

من معتقدم الکس روزی برای انگلیس بازی خواهد کرد. فکر کردم وقتی برای اولین بار او را در یک جلسه تمرین دیدم و از آن زمان هیچ چیز نظرم تغییر نکرده است. او یک پسر هم سطح است که تحت تأثیر گزارش های مطبوعاتی قرار نمی گیرد. او یک روز برای یک باشگاه بزرگ بازی خواهد کرد و این فقط یک سوال است که چه زمانی.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …