منچسترسیتی با پنالتی ارلینگ هالند کریستال پالاس را غرق کرد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در پایان این بعد از ظهر سرد و ناخوشایند در جنوب شرقی لندن، احساس آرامش واقعی برای منچسترسیتی وجود داشت. ارلینگ هالند، زننده تک گل بازی، در حالی که بازیکنان سیتی مشتاقانه در آغوش گرفته بودند، در حال ضرب و شتم وحشیانه روی سینه خود دیده می شد.

پیروزی 1-0 با یک گل از روی نقطه مقابل تیم کریستال پالاس که از ماه اکتبر در خانه پیروز نشده است، به سختی چیزی است که در تیم سواره نظام بهار وجود دارد. اما گاهی اوقات این بازی‌ها فقط نیاز به برد دارند و سیتی با وجود داشتن یک تیم تهی‌شده، بدون عرض طبیعی در قسمت‌های دفاع کناری و کمبود قابل توجه در ترکیب‌های هجومی، موفق به انجام این کار در اینجا شد.

سیتی مسلط یا تیزبین نبود. اما پیروزی باعث شد چهار مسابقه متوالی در تمامی رقابت ها و سه گل بدون گل دریافت شود. این تیم غیرقابل انکار کمی متفاوت است، کمی جذاب تر و متمایزتر در این فرم هیلند محور است. اما این چیز در حال تکامل است. و هالند که در خارج از فضای بین پست ها خیلی کم کار کرد، در گرفتن این لحظات بسیار بسیار خوب است.

جان استونز پس از مصدومیت همسترینگ برای اولین بار از ژانویه به تیم اصلی سیتی بازگشت، بخشی از چیزی که روی کاغذ مانند یک خط دفاع میانی چهار نفره به نظر می رسید. در تمرین، استونز در ابتدا به نظر می رسید که در خط میانی بازی می کند. اما این نسخه دفاع کناری پپ از خط میانی بود که باعث ایجاد فشار بیش از حد در مرکز در مالکیت توپ شد، اما یک دفاع راست متعارف از آن خارج شد. باید گفت که خیلی وقت ها اینطور نبود.

غیبت کایل واکر در ترکیب اصلی، طرف دیگر بازگشت استونز بود. سیتی قبل از این بازی یک هفته استراحت نادر داشت، اما بخشی از آن زمان صرف مدیریت پیامدهای ناگوار تفریحی واکر خواهد شد. پپ گواردیولا قبل از این بازی، با صحبت از موشکافی دنیای مدرن و این نوع چیزها بهایی است که ما می پردازیم، یک خط کمی سخت در کنار پسر شما ارائه کرده بود. امیدوارم یکی از اعضای باشگاه کمی واضح تر صحبت کرده باشد.

“در برابر [Wilfried] زاها و [Eberechi] ایز ما به آمادگی جسمانی جان نیاز داشتیم. اما سیتی را بدون یک مدافع کناری واقعی در زمین ترک کرد، منطقه کلیدی در بسیاری از تیم‌های پپ.

دو دقیقه طول کشید تا ویسنته گوایتا اولین سیو پراکنده خود را انجام دهد، زیرا رودری پس از یک کرنر توپی را به سمت دروازه کوبید. در غیر این صورت سیتی در 20 دقیقه ابتدایی کنترل و کمی جانبی بود. آنها توپ را حفظ کردند، سرعت را کنترل کردند. جک گریلیش در سمت چپ اضطراری و سرسخت بود.

پالاس محکم بود، در یک 4-2-3-1 سخت کوش تنظیم شد که اغلب تبدیل به یک بک شش می شد، با هریینگ و پوشش دائمی آلبرت سامبی لوکونگا، و جفری شلوپ که یک نفر به نفر بر روی برناردو سیلوا در بار.

جک گریلیش از منچستر سیتی به همراه ناتانیل کلاین از کریستال پالاس به دنبال توپ می پرد
جک گریلیش از منچستر سیتی (سمت چپ) به همراه ناتانیل کلاین از کریستال پالاس برای توپ می پرد. عکس: الکس پانتلینگ/گتی ایماژ

درست قبل از نیم ساعت، هالند با یک موقعیت آسان جلوی دروازه مواجه شد و آن را به طرز وحشتناکی از دست داد و پس از کار خوب سیلوا و ناتان آکه، توپ را از بالای دروازه عبور داد. رکورد گل هالند البته فوق العاده است: او می تواند اکنون اعلام کند و همچنان کفش طلای لیگ برتر را در هر یک از چهار فصل گذشته به دست آورد. اما او همچنین تنها در چهار بازی از 13 بازی اخیر خود قبل از این بازی گلزنی کرده بود.

سیتی همچنان فشار می آورد. گوایتا با ضربه سر رودری یک دفعه دیگر از فاصله نزدیک به دست آورد. و درست قبل از نیمه دوم، مارک گوهی را می‌توان دید که به زمین چمن می‌خورد و پس از تماس با بازوی هالند، فریاد خون‌آلود از خود بیرون می‌آورد. اما مانند اکثر نیمه اول، چیز زیادی نبود.

گواردیولا از خط تماس به سمت رختکن دوید. اما سیتی با شروع نیمه دوم دیگر فوریت نداشت. درست قبل از ساعتی که فیل فودن خاموش بود، جولیان آلوارز جایگزین او شد. ناگهان سیتی 4-4-2 با چهار مدافع میانی در زمین بازی می کرد، شاید نوعی ادای احترام به ژوزه مورینیو اولیه، سال های طلایی.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آلوارز با یک چرخش زیبا فضاسازی کرد، خودش را کاملاً در مقابل دروازه تنها دید، اما توپ را به طرز وحشتناکی از بالای دروازه کوبید. در حالی که بازی وارد یک سوم پایانی خود می‌شد، کمی ناراحتی در تلاش سیتی برای انتخاب خطوط آبی و قرمز وجود داشت. در نهایت، با گذشت 75 دقیقه، آن وزن فشار نشان داد.

این گل در اثر دفاع ضعیف مایکل اولیس به وجود آمد که در داخل محوطه جریمه به ایلکای گوندوگان حمله کرد و ضربه سنگین گوندوگان را تعقیب کرد.

هالند بلند شد و ضربه را به گوشه ای زد، قبل از اینکه با هواداران میهمان جشن وحشیانه بگیرد، لحظه ای برای تبدیل یک بعدازظهر کسالت بار و خشمگین، به یک قطعه سخت از حفاری پیروزی.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

پالاس بعد از گل کمی بیشتر فشار آورد. زاها و ایزه در نهایت شروع به کار کردن چند ترکیب کوچک خوب کردند. واکر با دو دقیقه بازی وارد زمین شد، با هیاهوهای خفیف و خفیف. و سیتی با خیالی آسوده به پیروزی رسید که با پایان زمستان ممکن است کمی مهم‌تر به نظر برسد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پسران 14 و 16 ساله به قتل نوجوان نورث همپتون متهم شدند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس اعلام کرد دو پسر …