نمایی از لستر: “لینکر برای افرادی که صدایی ندارند دفاع می کند” | گری لینهکر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جان فارل، هوادار همیشگی لسترسیتی در حالی که در صف برنامه روز مسابقه قبل از شروع بازی شنبه در استادیوم کینگ پاور ایستاده بود، گفت: “گری 100% درست می گوید.”

در حالی که این بازیکن 67 ساله که در سکوها برای اولین بازی گری لاینکر لسترسیتی در برابر اولهام اتلتیک در روز سال نوی 1979 حضور داشت، لزوماً با محتوای توئیت های این مهاجم ستاره که تبدیل به شبکه تلویزیونی شده بود موافق نبود، او قویاً از حق خود حمایت کرد. یک نظر. من با آزادی بیان موافقم. اینجا روسیه نیست.»

فارل که یک تجارت نظافتی را اداره می کند – و پسرش لی نیز قبلاً برای این تیم بازی می کرد – گفت که لینهکر برای شهری که در آن بزرگ شده بود یک شخصیت طلسم بود و قبل از اینکه نماینده آنها در زمین باشد، یک بازیکن معمولی بود. دید در بازار در غرفه میوه و تره بار پدرش.

برای معمول او لازم نیست مسابقه روز لینهکر در سکوها به هواداران پیوست تا تیمش را با چلسی ببیند. برخی از هواداران تابلوهایی آبی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود: «من با گری هستم. مهاجران خوش آمدید».

در حالی که موضوع اصلی گفتگو در حالی که جمعیت در امتداد جاده در خاکستری و سرد به سمت زمین جریان داشتند، از کنار محل استادیوم قدیمی خیابان فیلبرت، دورنمای سقوط بود – آنها روز را با فاصله دو امتیازی از سه رتبه آخر شروع کردند. درگیری لاینکر با بی بی سی نیز در ذهن مردم بود.

ریچارد واتس، فروشنده برنامه، از غرفه خود، که با طلسم دوست داشتنی فیلبرت فاکس مشترک است، گفت که این موضوع در میان همکارانش مورد بحث بوده است. «این فقط یک توییت در یک انجمن است. نباید آنقدر که هست… آزادی بیان کجاست؟»

شفیق خلیفه، هوادار لسترسیتی گفت: گری لینهکر پسر ماست. او از کسانی دفاع می کند که صدایی برای صحبت کردن ندارند.»

کارمند شورا و عکاس می ترسید که مجازات لینهکر به دلیل صحبت علیه سیاست های دولت نشانه نگران کننده ای برای جامعه باشد. او گفت: “ما در حال رسیدن به نقطه ای از جهان هستیم که اجازه نداریم حقیقت را بگوییم.” بی بی سی می داند که دارند چه کار می کنند.

عکسی از فاصله متوسط ​​از گری لینهکر در میان جمعیتی از افراد نشسته
گری لینهکر در سکوها در حال تماشای بازی لستر با چلسی در روز شنبه. عکس: مارک اتکینز/گتی ایماژ

جیمز سانکار، هوادار مادام العمر لسترسیتی، 75 ساله، که به همراه همسرش، پرم، 66 ساله، طرفدار چلسی در این بازی حضور داشت، گفت که واکنش بی بی سی به توئیت های لینکر او را نگران کرد که آزادی مردم در حال کاهش است. او حق دارد این کار را انجام دهد، این کشور آزاد است. این یکی از چیزهایی است که ما به آن افتخار می کنیم و می توانیم آنچه را که می خواهیم بگوییم.»

پرم افزود: “او آزادی بیان دارد و عقیده دارد، بنابراین حق دارد.” امروز همه چیز درباره Lineker است.

خانواده هارتشورن از لسترشایر که در خیابان با پرچم‌های لستر سیتی راه می‌رفتند، محکم در کنار لاینکر ایستادند. “آزادی بیان. آن ماری هارتشورن، دانش آموز، گفت: باید به او اجازه داده شود که آنچه می خواهد بگوید.

همسرش، جیم، مدیر عامل، اضافه کرد: “او مشهورترین بازیکن باشگاه است و به خوبی نماینده باشگاه است.”

او از جای خوبی صحبت می کند، اینطور نیست؟ او برای افراد محروم صحبت می کند.»

اما همه موافق نبودند. لی اسمیت گفت: «راستش را بخواهید این یک بار زباله است. “چه کسی اذیت شده است؟” اگرچه او لینه‌کر را «یک پسر لستر» توصیف کرد، اما با اشتراک‌گذاری دیدگاه‌های سیاسی‌اش در رسانه‌های اجتماعی موافق نبود.

یکی دیگر از طرفداران، کلاهش پر از نشان های پین بود، لینهکر را “احمق” و “سوسیالیست شامپاین” رد کرد. مردی که خواست نامش فاش نشود، گفت: «بی بی سی کاملاً در حقوق خود است. “آنها باید او را اخراج کنند.”

عمران مولدینا در جاده لاینکر، در کنار محل استادیوم خیابان فیلبرت سابق – اکنون زمینی بایر پر از آوار و اثاثیه دور ریخته شده است – عمران مولدینا در مسیر بازی مکث کرد تا از تابلوی خیابان برای اینستاگرام عکس بگیرد.

مدیر پروژه که به مدت 22 سال دارنده بلیط فصل بوده است، بیشتر از همه نگران کسب سه امتیاز مورد نیاز تیمش بود. او با اندوه گفت: “ما پایین می رویم.” اما اقدامی که علیه لاینکر انجام شد نیز نگران کننده بود.

در حالی که مولدینا از اظهارات لاینکر در مورد قطر در جام جهانی سال گذشته خوشش نمی آمد، زمانی که مجری از جیمز کلورلی، وزیر امور خارجه انتقاد کرد، به دلیل پیشنهاد اینکه طرفداران LGBTQ+ باید “محترم” باشند، این بدان معنا نیست که پخش کننده باید ساکت شود.

او قبل از پیوستن به لاینکر در استادیوم برای تماشای شکست 3-1 سیتی گفت: “او حق دارد.” “هر کس باید حق داشته باشد آنچه را که می خواهد بگوید.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نمونه‌های خاردار خاردار «دیدنی» در میان سیل‌های Lismore کلیدی برای نقشه‌برداری گونه‌ها | زندگی دریایی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در حالی که سیل لیزمور …