تخریب خانه های ساحلی به دلیل فرسایش به اقتصاد نورفولک آسیب می رساند | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از اعضای شورای شهر هشدار داده است که پس از تخریب یک خانه ساحلی، ادامه فرسایش خط ساحلی نورفولک می تواند باعث کاهش چشمگیر اقتصاد محلی شود.

چندین ملک چوبی که بر روی تپه‌های شنی در همسبی ساخته شده‌اند، به‌دلیل فرسایش ساحلی به‌طور خطرناکی در آستانه سقوط در دریا هستند.

خانه تخریب شده متعلق به سو بود که مایل به ذکر نام خانوادگی خود نبود. چون خیلی به لبه نزدیک بود نابود شد. مردم محلی به خانه همسایه‌شان ویران شده بود.

سو از خانه اش در همسبی به بیرون نگاه می کند
سو در روز شنبه 11 مارس 2023 از خانه خود در همزبی بیرون را نگاه می کند. عکس: جو گیدنز/PA

آنگلین تخریب قرار بود روز شنبه چهار خانه را تخریب کند.

نوئل گالر، مشاور بخش بزرگ یارموث برای بخش ایست فلگ، که حاوی همسبی است، گفت که این روستا نقش مهمی در صنعت گردشگری محلی ایفا می کند.

او به خبرگزاری PA گفت: “این جایی است که فرزندان همه در تعطیلات تابستانی در 16 سالگی و زمانی که در دانشگاه هستند وقتی برمی‌گردند به آنجا می‌روند تا برای تعطیلات شغلی پیدا کنند.”

خانه سو در همسبی در حال تخریب است
خانه سو در روز شنبه 11 مارس تخریب شد. عکس: جو گیدنز/PA

او ادامه داد: «من احساس می‌کنم که حدود 90 درصد از اقتصاد همسبی به … گردشگری وابسته است و اگر بخواهید بخش بعدی همسبی را از دست بدهید… بسیار دشوار خواهد بود که ببینید این صنعت تعطیلات چگونه به فعالیت خود ادامه می‌دهد. شروع به خرد کردن کمی از آن کنید.

“من فکر می کنم که کاهش زمانی که شما شروع به از دست دادن بخش هایی از آن کنید بسیار چشمگیر خواهد بود. من این احساس را دارم که همسبی به سرعت اهمیت خود را از دست خواهد داد.”

او افزود که “فرصت های شغلی کمی ارزشمند دیگر” در این منطقه وجود دارد.

سو از در باز به دریا نگاه می کند
در خانه شکایت کن عکس: جو گیدنز/PA

“آی تی [tourism] بسیار مهم است.» سخت است که تاکید کنیم اگر همزبی 50 متر را در طوفان بزرگ یا طوفان های متوالی در طول یک هفته یا بیشتر از دست بدهد، چگونه خواهد بود. وحشتناک خواهد بود.»

در مورد ساکنان تخلیه شده، مشاور گفت که مردم “بسیار تلاش خواهند کرد” تا اطمینان حاصل کنند که از آنها مراقبت می شود.

او ادامه داد: “بعضی از مردم… خانه دومی دارند که اتفاقاً بسیار نزدیک به ساحل است.” “شاید آنها خطرات را می دانستند و خطرات را درک می کردند، خطرات را پذیرفتند.

دیگران به دلایل مختلف ممکن است متوجه شده باشند که این تنها جایی است که به دلیل هزینه و شرایط خود می توانند برای زندگی پیدا کنند و ممکن است از آنچه در حال وقوع است آگاه نباشند. آنها ممکن است احساس کرده باشند که هیچ راهی وجود ندارد که این موضوع هرگز از بین برود.»

او به PA گفت که قبلاً دو ردیف تپه های شنی دیگر وجود داشت و یک مسیر پیاده روی در نقشه محلی وجود دارد که به دریا می رود.

شما به نقشه نگاه می کنید و فکر می کنید: چرا روی زمین مسیری وجود دارد که به اقیانوس می رود؟ خوب، البته، این صرفاً به خاطر چیزهایی است که در 50 سال گذشته ناپدید شده اند.»

وی افزود: «مگر اینکه نوعی حفاظت از دریا داشته باشیم که احتمالاً ادامه خواهد داشت، به ویژه با افزایش انرژی و سیستم آب و هوایی که به سواحل ما برخورد کرده است».

کارکنان مقامات محلی به همراه خدمه قایق نجات مستقل Hemsby و پلیس نورفولک در محل حضور دارند.

شورای محلی همزبی از افرادی که مجبور به ترک خانه های خود شده اند حمایت می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – چلسی: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …