دوایت مک نیل با فریاد سرعت نور پیروز اورتون مقابل برنتفورد شد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آخرین فصل دوایت مک‌نیل زیر نظر شان دایچ در برنلی پس از اخراج سرمربی با سقوط به پایان رسید. این دو با هدف اجتناب از سرنوشت مشابه در اورتون به همکاری بازگشته اند.

گل دقیقه اول وینگر برای پایان دادن به 12 بازی بدون شکست برنتفورد و خروج اورتون از منطقه سقوط کافی بود. این سومین برد خانگی 1-0 آنها تحت هدایت دایچه بود، در حالی که بخش اعظمی از نیمه دوم را ادامه دادند، اما یک بار دیگر آنها به اندازه کافی انجام دادند و هواداران گودیسون پارک به آنها در تمام وقت به آنها اطلاع دادند که چه معنایی دارد.

تاثیر مک نیل بلافاصله پس از انتقال تابستانی او از تورف مور نبود، اما او زیر نظر مردی که پنج سال پیش در نوجوانی اولین بازی حرفه ای خود را به او داد، قرار گرفت. دایچ گفت: “او فشار زیادی به خودش وارد می کند، اما با افزایش سن یاد می گیرد که این فشار را از بین ببرد.” من به آن می‌گویم لذت حرفه‌ای، شما باید از آن لذت ببرید. این دوران در اورتون سخت است، اما شما باید این لذت را پیدا کنید و او در حال یافتن آن سطح خوب است. [There is] حرفه ای بودن واقعی در کاری که انجام می دهد و اخلاق کاری اش برای تیم و یافتن لحظات کلیدی، که مطمئناً توانایی انجام آن را دارد و امروز با یک ضربه کاملاً خوب لحظه بسیار خوبی را پیدا کرد.

آنهایی که از نوشیدنی قبل از بازی لذت می برند، علاقه ای به پنالتی از دست رفته محمد صلاح و باخت لیورپول در بورنموث در سطح معمول خود ندارند، زیرا می دانند که فشار بیشتری بر اورتون وارد می کند. زمانی که توپ به مک نیل فرستاده شد تا پس از 35 ثانیه توپ بازکننده را از طریق دیوید رایا و به کرنر ارسال کند، به زودی کاهش یافت. دو پیروزی خانگی قبلی اورتون زیر نظر دایچه 1-0 بوده است و 90 دقیقه فرصت باقی ماندن در خانه را داشته است.

دوایت مک نیل از لبه محوطه جریمه شلیک کرد و اورتون را از برنتفورد برتری داد
دوایت مک نیل از لبه محوطه جریمه شلیک کرد و اورتون را از برنتفورد برتری داد. عکس: تونی مک آردل/اورتون/گتی ایماژ

دایچه از زمان ورودش در ژانویه، شکست اورتون را سخت‌تر کرده است. برنتفورد به دنبال پاس‌های مستقیم بود تا دفاع میزبان را برگرداند، اما آنها با تهدید ایوان تونی و برایان امبومو برابری کردند. چیزی که اورتون را عقب نگه می دارد، عدم توانایی آنها در یک سوم پایانی است. اورتون علیرغم اینکه مالکیت توپ کمتری داشت، موقعیت‌های بسیار خوبی داشت و مایکل کین، آمادو اونانا، دمارای گری و الکس ایووبی نتوانستند از فرصت‌هایی برای افزایش برتری استفاده کنند.

گری فکر می‌کرد که این کار را انجام داده است وقتی که فاصله اتان پیناک قبل از عبور از خط به سینه و بازوی او برخورد کرد. مهاجم فرار کرد تا با هواداران سرخوش جشن بگیرد و برنتفورد از مسئولان شکایت کرد. VAR نگاهی طولانی به این حادثه داشت، که آنطور که بلافاصله به نظر می رسید واضح نبود، اما در نهایت تصمیم گرفته شد که این اتفاق هندبال است. دایچه گفت: “دوست داری آنها به دنبال تو بروند، اما اگر بر ضد تو باشد، ناامید می شوی.” این اولین بار از ماه اکتبر بود که اورتون در یک بازی لیگ در خانه دو گل می زد.

مقاومت جدید اورتون تحت هدایت دایچه نشان داده بود، اما آنها همچنان از جردن پیکفورد خواسته بودند که ضربه سر ریکو هانری را مهار کند تا اوضاع در سطح بالا بماند. برای تیمی که برای گلزنی تلاش می‌کند، داشتن دروازه‌بانی با کیفیت پیکفورد می‌تواند در نبرد برای بقا موثر باشد. تیم ها به ندرت با بازی کردن فوتبال عالی از مشکل در پایین ترین سطح خود خلاص می شوند و همچنین تیمی که توسط دایچه مدیریت می شود برای تماشا جذابیت خاصی نخواهد داشت، اما آنها بسیار سازماندهی شده و حداکثر تلاش را به کار می گیرند. دایچ گفت: “نشانه هایی وجود دارد که ذهنیت در حال رشد است.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

توماس فرانک 5 تعویض هجومی انجام داد و این امر گویای این بود که اورتون مجبور به ادامه کار شد. برنتفورد بارها سانترها را به محوطه جریمه ارسال کرد، اما خط دفاعی اورتون با ضربه های سر و تکل های آخر به اندازه کافی برای حفظ میهمان و تثبیت امتیازات تلاش کرد. فرانک گفت: “این یک بازی دو نیمه بود، من فکر می کردم که اورتون در نیمه اول بهتر از ما بود و در نیمه دوم بهتر بودیم.” ما نبرد فیزیکی را در نیمه اول باختیم. موقعیت‌های زیادی خلق کردیم که به راحتی می‌توانستیم یک تساوی شایسته را برایمان رقم بزنیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سوئیس و فرانسه به عدم اقدام اقلیمی در جلسه دادگاه حقوق بشر اروپا متهم شدند | بحران آب و هوا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دولت‌های سوئیس و فرانسه در …