تاتنهام ناتینگهام فارست را غرق می‌کند تا کونته را تقویت کند و در چهارمین چنگال خود را محکم کند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

حداقل تاتنهام همیشه می تواند روی هری کین حساب کند. دو گل از کاپیتان انگلیس – از جمله اولین پنالتی او پس از غیبت از روی نقطه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی مقابل فرانسه – و یک گل دیگر از سون هیونگ مین، یک هفته ناامیدکننده را برای آنتونیو کونته با پیروزی کامل مقابل ناتینگهام فارست به رغم یک گل دیرهنگام به پایان رساند. تسلیت جو وورال

این بازیکن ایتالیایی افکار خود را پس از نمایش بد در لیگ قهرمانان مقابل میلان که به هر امیدی برای 15مین فصل متوالی پایان داد، روشن کرده بود و هواداران را به عدم صبر متهم کرد. اما در حالی که در مورد آینده کونته و کین بعد از پایان این فصل علامت سوال باقی مانده است، کاپیتان تاتنهام و عملکرد الهام‌بخش از خرید رکورد 50 میلیون پوندی ریچارلیسون پس از عصبانیت خود در اواسط هفته، تضمین کرد که آنها این بار با لبخند بر لبان خود به خانه بازگشتند و به طور قابل توجهی تقویت شدند. چنگ تیمش در جایگاه چهارم.

کین در ماه ژانویه اعتراف کرد که همیشه با از دست دادن او مقابل فرانسه در قطر شکار خواهد شد، اما از لحظه ای که او در دقیقه 35 پس از خطای ریچارلیسون از کنار کیلور ناواس گلوله زد، هرگز در نتیجه شکی نبود. او تا آن زمان با یک ضربه سر ماهرانه دروازه را باز کرده بود و پنالتی موفقیت آمیز به این معناست که کین اکنون برای ششمین بار از 20 گل در لیگ برتر در یک فصل برای ششمین بار عبور کرده است. برای یک شگفتی یک فصل بد نیست.

طغیان خشمگین کونته در شروع این بازی باعث شد که ببینیم بازیکنان و هواداران چگونه واکنش نشان خواهند داد، زیرا تاتنهام تلاش کرد برای چهارمین بازی متوالی برای اولین بار از سال 2011 از گل نخوردن خودداری کند. زمانی شروع شد که ریچارلیسون – با وجود اینکه غیبت او در ترکیب اصلی مقابل میلان در اواسط هفته به تیم بازگشته بود – با پاس بلند الیور اسکیپ توپ را به زمین زد. متأسفانه برای این برزیلی که پس از رکورد انتقالش از اورتون در تابستان، ارزیابی بسیار صادقانه ای از “فصل بد” خود ارائه کرده بود، اولین گل دیرهنگام او در لیگ برتر با یک آفساید بسیار حاشیه ای توسط VAR رد شد.

در حالی که این تصمیم پس از تأخیر طولانی با ناله هایی همراه بود، مدت زیادی از پیشروی تاتنهام نگذشته بود. ریچارلیسون دوباره درگیر شد زیرا پدرو پوررو کین را انتخاب کرد تا ضربه سر او را دور از دسترس ناواس مهار کند. فارست در دو دیدار اخیر خود در پایتخت 6 گل به ثمر رسانده بود و استیو کوپر جسی لینگارد را برای دومین بازی لیگ برتر بین این دو تیم در این قرن فراخواند.

اما او و برنان جانسون خوش فرم تلاش کردند تا در برابر تیم خانگی مصمم که با شکست لیورپول مقابل بورنموث انگیزه بیشتری پیدا کرده بود، تاثیری بگذارند. تنها در شروع فصل هشتم خود در لیگ، به نظر می‌رسید که ریچارلیسون قصد داشت هدف خود را بیان کند و این مهارت او بود که کاپیتان فارست وورال را دعوت کرد تا یک پنالتی ناشیانه را پس از ضربه زدن کین به فیلیپه، شریک دفاعی‌اش دریافت کند. برای کسری از ثانیه، به نظر می رسید که کاپیتان تاتنهام ممکن است یک بار دیگر ضربه نقطه ای خود را از بالای تیر افقی ارسال کرده باشد، اما بدون شک او به گل رسید.

سون هیونگ مین گل سوم را با پدرو پوررو جشن می گیرد.
سون هیونگ مین گل سوم را با پدرو پوررو جشن می گیرد. عکس: اندرو کولدریج/ تصاویر اکشن/ رویترز

کین حتی می‌توانست قبل از نیمه‌تمام با ضربه سر او هت‌تریک کند، در حالی که نزدیک‌ترین ضربه‌ای که فارست به آن وارد شد، شوت جانجو شلوی بود که با فاصله از دروازه به کرنر منحرف شد.

کوپر لینگارد و اورل مانگالا را در وقت استراحت در تلاش برای برانگیختن بازدیدکنندگان کنار کشید و آنها تقریباً راهی برای بازگشت به آن پیدا کردند وقتی مورگان گیبز وایت در سمت راست فضا پیدا کرد، فقط برای فریزر فورستر که در نزدیکی خود یک سیو محکم انجام داد. پست.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این یک لحظه حیاتی بود زیرا تاتنهام فاصله خود را به 3 افزایش داد. یک استراحت برق آسا دیگر از ریچارلیسون باعث شد که ورال اولین پاس خود را با رگبار دفع کند، اما این بازیکن برزیلی توانست سون را در تلاش دوم پیدا کند و کره جنوبی تنها گل ششم لیگ خود را در این فصل به ثمر رساند.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

به اعتبار آنها، فارست تسلیم نشد و فورستر قبل از انجام یک سیو عالی دیگر برای متوقف کردن امانوئل دنیس، گل سرژ اوریر را به تیم سابقش رد کرد. دروازه بان اسپرز در هشت دقیقه بعد از آن که فیلیپه ضربه سر اولیه را از روی کرنر به دست آورد، نتوانست هیچ کاری برای گل ورال انجام دهد، قبل از اینکه فورستر در وقت های تلف شده پنالتی آندره آیو را پس از مهار دژان کولوسوکی، تعویضی در داخل محوطه، مهار کند. چند روز چه تفاوتی ایجاد می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …