جک هریسون با کسب امتیاز برای لیدز مقابل برایتون، گل به خودی را جبران کرد لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لیدز یونایتد پس از انجام یک تساوی سرگرم کننده با برایتون که در واقع هیچ کاری برای گل های پایان فصل هر دو تیم نداشت، به منطقه سقوط لیگ برتر سقوط کرد.

شاگردان جاوی گراسیا با گل تساوی دیرهنگام جک هریسون یک امتیاز را پس از اینکه وینگر پیش از این یک گل به خودی به ثمر رساند تا مرغ دریایی ها را 2-1 جلو انداخت، نجات داد. اما نتایج در جاهای دیگر روز شنبه باعث شد لیدز به رده نوزدهم سقوط کند، با امیدهای خود برایتون به فوتبال اروپا که تنها با یک امتیاز از یورکشایر غربی دور شد.

آنها در میانه نیمه اول پیش افتادند که الکسیس مک آلیستر از بن بست خارج شد، قبل از ضربه عالی پاتریک بامفورد در وقت استراحت نتیجه را 1-1 کرد. به نظر می رسید که گل به خودی هریسون می توانست امتیاز برایتون را با نیوکاسل رتبه ششم هم تراز کند، اما گل تساوی هریسون باعث شد امتیازات تقسیم شود.

برایتون به سختی می‌توانست باور کند که در نیمه اول با تسلط بیشتر در نیمه اول، فقط مساوی بود. در حالی که لیدز درخشان شروع کرد، این بازدیدکنندگان بودند که به سرعت کنترل مسابقه را به دست گرفتند، با حمایت Elland Road که به دلیل کمبود فشار از همان دقایق اولیه ناامید شده بود.

لیدز، که به وضوح دستور داده شده بود شکل خود را حفظ کند، با پوشیدن نیمه به طرز مشهودی ناامید شد. و شاید تعجبی نداشت که وقتی گل افتتاحیه رسید، برای میهمان آمد. پاسکال گروس توپ فوق العاده ای را تا تیرک عقب برای کائورو میتوما، که در مسیر مک آلیستر قرار گرفت، ایستاد.

این بازیکن آرژانتینی برای دومین بازی متوالی هیچ اشتباهی از فاصله نزدیک مرتکب گل نشد و برایتون شایسته برتری بود. با این حال، پنج دقیقه قبل از استراحت، لیدز از جایی به تساوی رسید، زیرا تلاش گمانه زنی بامفورد از جیسون استیل منحرف شد، پس از اینکه هریسون به خوبی توانست یک توپ شل نادر از مرغ دریایی ها را تعقیب کند.

الکسیس مک آلیستر در نیمه اول دروازه برایتون را باز کرد.
الکسیس مک آلیستر در نیمه اول دروازه برایتون را باز کرد. عکس: Alex Dodd/CameraSport/Getty Images

این موضوع شتاب مسابقه را تغییر داد و این میزبان بود که بعد از نیمه تمام کار دو طرف را بهتر آغاز کرد. آنها می‌توانستند و شاید هم باید جلو می‌رفتند، هم برندن آرونسون و هم لوک آیلینگ فرصت‌هایی را در محوطه جریمه برایتون از دست دادند تا لیدز را جلو بیاندازند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

و به نظر می رسید که وقتی لیدز نتوانست خطوط خود را پاک کند، زمانی که هریسون در ساعت مشخص شده، تحت فشار سولی مارس به تور خود تبدیل شد، گران تمام می شد. اما این وینگر با تلاشی دیدنی در ده دقیقه مانده به پایان بازی جبران کرد تا از تقسیم امتیازات مطمئن شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“اگر فوتبال را از زندگیم پاک کنم خوشحالتر خواهم شد؟”: چگونه به بوقلمون سرد رفتم و بازی زیبا را ترک کردم | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، دبلیوآیا هر هفته 25 ساعت از …