تادژ پوگاکار با یک پیروزی دیگر در اجلاس سران به پیروزی پاریس-نیس نزدیک شد | دوچرخه سواري

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تادژ پوگاکار دومین پیروزی را در پاریس-نیس امسال به دست آورده است، با پیروزی در مرحله هفتم بر فراز کول د لا کویول، بالاترین قله مسابقه، و برتری کلی خود را افزایش داده است.

علیرغم رقابت شدید دیوید گاودو و یوناس وینگگارد، که به ترتیب دوم و سوم شدند، سوارکار تیم امارات در دوی 200 متری گذشته در یک سرعت قدرتمند حرکت کرد تا اولین بار از خط عبور کند و در این روند قدرت خود را بر پیراهن رهبر تقویت کرد.

اسلوونیایی اکنون 12 ثانیه برتری بالاتر از رده بندی عمومی دارد، دو ثانیه دیگر از گائودو فاصله می گیرد، برای Groupama-FDJ رقابت می کند، و شش ثانیه دیگر از Vingegaard، سوار برای Jumbo-Visma. وینگگارد، برنده تور دو فرانس سال گذشته، 58 ثانیه در جایگاه سوم قرار گرفت.

پوگاکار در موقعیتی قوی برای کسب پیروزی کلی قرار دارد، اگرچه پیشتازی او غیرقابل رد نیست. مرحله هشتم که در روز یکشنبه برگزار می‌شود، پوگاکار، گائودو و وینگگارد را در مسیری آزمایشی و تپه‌ای به طول 118.4 کیلومتر در اطراف نیس قرار می‌دهد.

پوگاکار پس از پایان استیج صحبت کرد: «ما از ابتدا در حال مسابقه با گاز کامل بودیم، Ineos [Grenadiers] تلاش زیادی در وسط صحنه انجام داد و به صعود نهایی رسید که همه کمی مرده بودند. مطمئناً امروز یکی از سخت ترین نبردها برای پایان بود.

“[My attack] کمی زود بود، اما نمی‌خواستم سواران زیادی در جلو باشند، بنابراین توقف-شروع کمتری داشت. در نهایت آن طور که من تصور می کردم کاملاً پیش رفت. فردا یک روز واقعا سخت دیگر است، من فکر می کنم سخت ترین روز پاریس-نیس است، اما صعود فردا برای من بهتر است. ما سعی می کنیم تا جایی که ممکن است دفاع کنیم.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سیمون ییتس، سوار بریتانیایی که برای Jayco–AlUla رقابت می‌کند، چهارم شد و نیلسون پاولس از EF Education-EasyPost پنجم شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو: تماشا کنید: تظاهرکنندگان در پاریس با تصویب قطعی اصلاحات بازنشستگی تجمع کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، به روز رسانی: 21/03/2023 – 12:18 …