Usyk شرایط فیوری را برای مبارزه با ومبلی می پذیرد اما از اوکراین درخواست کمک مالی می کند | بوکس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

الکساندر اوسیک به تایسون فیوری گفته است که شرایط او را برای مبارزه بی چون و چرای عنوان سنگین وزن در ومبلی در 29 آوریل خواهد پذیرفت، مشروط بر اینکه حریفش با یک شرط خاص موافقت کند.

پس از اینکه فیوری که تاریخ قبلی در عربستان سعودی را رد کرد و خواستار 70 درصد از کل کیف پول برای تاریخ بازنگری شده لندن شد، به نظر می رسد که این مسابقه بسیار مورد انتظار در خطر است. اما یوسایک روز جمعه پیام کوتاهی را در رسانه های اجتماعی خود منتشر کرد که در آن گفت که شرایط فیوری را می پذیرد، مشروط بر اینکه یک میلیون پوند به افراد آسیب دیده از جنگ در اوکراین کمک کند.

اوسیک گفت: هی شکم حریص. من پیشنهاد شما را می پذیرم – 70-30 مبارزه را با شما در 29 آوریل در ومبلی تقسیم کردم. اما شما قول خواهید داد که بلافاصله پس از مبارزه، یک میلیون پوند به اوکراین کمک کنید. و برای هر روز تاخیر خود یک درصد از کیف پول خود را به مردم اوکراین پرداخت خواهید کرد. معامله؟”

پیش از این، فیوری ویدئویی از خودش منتشر کرده بود که شرایطش را برای مسابقه تعریف می‌کرد و اصرار داشت که درصد یوسایک به ازای هر روز تاخیر اوکراینی 1 درصد کاهش یابد.

فیوری آخرین بار در دسامبر مبارزه کرد که درک چیسورا را متوقف کرد، در حالی که یوسایک از زمانی که با موفقیت از عنوان خود با دومین برد متوالی مقابل آنتونی جاشوا در جده در ماه آگوست دفاع کرد، پا به رینگ نگذاشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اتحادیه جهانی بوکس عصر جمعه در توییتی نوشت: «گیلبرتو مندوزا، رئیس WBA، تأییدیه‌ای از تیم‌های الکساندر اوسیک و تایسون فیوری دریافت کرد که توافقی برای انجام مبارزه اتحاد وجود دارد. آنها درخواست زمان برای کار روی قراردادها برای بستن معامله می کنند. #UsykFury.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا پیشنهاد جدیدی در مورد نحوه مبارزه با آلودگی نساجی دارد. باید آن را به درستی دریافت کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نظرات بیان شده در این مقاله …