سلتیک با پیروزی راحت مقابل هارتز به نیمه نهایی جام اسکاتلند راه یافت | جام اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سلتیک پس از گل زودهنگام آرون موی، آنها را در راه پیروزی 3-0 مقابل هارتز در تاین کسل قرار داد.

موی در دقیقه دوم گل زد و سلتیک هرگز به عقب نگاه نکرد زیرا آنها امیدهای سه گانه خود را در برابر تیم هارتز که به ندرت تهدید می کردند زنده نگه داشتند. کیوگو فوروهاشی بیست و ششمین گل فصل خود را درست قبل از این فاصله به ثمر رساند و کامرون کارتر-ویکرز با ضربه سر یک سوم را به ثمر رساند. هولدرز رنجرز تنها باشگاه دیگری است که در لیگ برتر باقی مانده است، حداقل تا دیدار یک چهارم نهایی آنها با ریث روورز در روز یکشنبه.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

هارتز هنوز لارنس شنکلند و رابرت اسنودگراس را در اختیار نداشتند، اما آنها مایکل اسمیت، استفن کینگزلی و بری مک‌کی را پس از شکست 3-1 خود در لیگ در سلتیک پارک در روز چهارشنبه بازگرداندند. Sead Haksabanovic به جای دایزن مائدا مجروح پس از گل دیدنی خود در اواسط هفته برای میهمان شروع کرد در حالی که آلیستر جانستون، گرگ تیلور و ریو هاته بازگشتند.

سلتیک از همان ابتدا کنترل را در دست گرفت و هاته حتی قبل از اینکه موی برای اولین بار با پای چپ به خانه هدایت شود، ضربه ای را به خوبی توسط زندر کلارک دفع کرد. جوتا پس از آزاد شدن در سمت راست، بازکننده را تنظیم کرده بود که کی رولز نتوانست یک پاس رو به جلو را قطع کند.

تیم میهمان کنترل را در دست داشت تا اینکه سرانجام پس از خطای کالوم مک گرگور بر روی خورخه گرانت به تیم میزبان اجازه داد تا توپ را درون محوطه جریمه قرار دهد، هارتز در اواسط نیمه جان گرفت. هیل با ضربه ایستگاهی گرانت روبرو شد و توبی سیبیک چرخید و شوت کرد، اما جو هارت به خوبی از زمین خارج شد و متوقف شد و توپ شل را پشت سرش زد و هیل برای ریباند به داخل لغزید.

با این حال، تیم میزبان نتوانست فشاری را حفظ کند و کلارک پس از یک حرکت درخشان با تک لمسی شامل موی و فوروهاشی، از هاته نجات پیدا کرد. کارتر-ویکرز با یک ضربه سر آزاد از هدف خارج شد تا اینکه سلتیک در آخرین نیمه، برتری خود را دو برابر کرد.

وقتی جانستون توپ را از موی پس از پرتاب او دریافت کرد، قلب ها کند بودند و فوروهاشی در پست نزدیک به خانه ارسال کرد.

یوکی کوبایاشی در نیمه دوم جای کارل استارفلت را گرفت و آزمون جدی کمی برای دفاع مرکزی سلتیک با ظاهر جدید وجود داشت. زمانی که فوروهاشی در ارسال توپ جانستون به جلو کمک کرد، جوتا یک فرصت عالی داشت اما کلارک به خوبی توپ را دفع کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سلتیک همچنان کنترل خود را حفظ کرد و هیل مانع از تلاش هاتته شد تا اینکه کارتر-ویکرز بدون هیچ چالشی با ضربه ایستگاهی مت اوریلی تعویضی در دقیقه 80 به خانه ضربه سر زد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو: تماشا کنید: تظاهرکنندگان در پاریس با تصویب قطعی اصلاحات بازنشستگی تجمع کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، به روز رسانی: 21/03/2023 – 12:18 …