بیلینگ بورنموث، لیورپول را شگفت زده کرد و محمد صلاح پنالتی را به بیرون زد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چگونه کمال را دنبال کنیم؟ این لیورپول در فصل 2022-2023 است، منچستریونایتد با شکست 7-0 با شکست بورنموث، به عنوان انتهای لیگ برتر، با ضربه پنالتی محمد صلاح به سبک کریس وادل، تورین 1990 همراه شد. قدیمی

چیزی که اخیراً یک عمل انجام شده به نظر می رسد، نجات لیورپول در یک فصل ناامیدکننده با یک جایگاه در 4 تیم برتر، دیگر نمی تواند قطعی تلقی شود. تیم یورگن کلوپ به ترکیبی از درخشش رده بالا و متوسط ​​سطح پایین تبدیل شده است که نمی توان روی آن حساب کرد.

در اینجا یک اجرای بی شکل دیگر بود که در آن رعد و برق هوی متال بسیار آسان برای خاموش کردن بود. همچنین نکاتی از تاریخ وجود داشت که باید در نظر گرفت. آخرین باری که لیورپول در لیگ برتر با نتیجه 7-0 پیروز شد، در دسامبر 2020، در بازی بعدی مقابل وست بروم به تساوی 1-1 دست یافت. همانطور که این فصل در خطر است، یک بازگشت قهرمانانه در روز چهارشنبه در مادرید در انتظار است، اهداف آن کمپین به زودی به پایان رساندن در بین چهار تیم برتر کاهش یافت.

کلوپ که در برابر باد یخبندان به وسیله ی قیچی زیر چشمانش محافظت شده بود، یک تغییر شبه اجباری در مردان تاریخ هفته گذشته ایجاد کرده بود. سردی جردن هندرسون او را به نیمکت رسانده بود. استفان باجستیک با بورنموث آماده دفاع از نظر تعداد، دومینیک سولانکه و فیلیپ بیلینگ برای توپ‌های بلند فشارآور و دانگو اوتارا در سمت چپ، دروازه‌بان دیگر، وارد خط میانی شد. در حالی که لیورپول در 20 دقیقه ابتدایی یک سری موقعیت ها را ایجاد کرد، یک اخطار داده شد.

اوتارا سمت چپ را شکست، آلیسون را گرد کرد اما فقط توانست به تور کناری ضربه بزند. این نتوانست به اندازه کافی زنگ خطر لیورپول را به صدا درآورد و پس از چند حمله امیدوارکننده دیگر، تیم میزبان به هیچ وجه در برابر جریان بازی گلزنی کرد. اوتارا دوباره در سمت راست باز ماند، ابراهیما کوناته او را در کنار خود بازی کرد و او به خط کناری حک شد و بیلینگ را برای گلزنی دراز کرد.

پنالتی نیمه دوم محمد صلاح از کنار دروازه بورنموث عبور کرد
پنالتی نیمه دوم محمد صلاح از کنار دروازه بورنموث عبور کرد. عکس: دیلان مارتینز/رویترز

پاسخ اولیه لیورپول کند بود، کمی فراتر از ویرجیل فن دایک که به بالاترین ضربه آزاد رسید و به سمت دروازه رفت. موقعیت های بهتر بورنموث بود، سولانکه با فاصله از لبه محوطه جریمه برخورد کرد.

راه حل نیمه وقت کلوپ این بود که دیوگو جوتا را به جای هاروی الیوت به زمین بزند، زیرا قادر به تکرار سطوح انرژی یکشنبه گذشته نبود. این یک خط فوروارد تمام ستاره ایجاد کرد، و از سمت چپ، کودی گاکپو که طبق معمول از داروین نونیز و صلاح خارج شد، موقعیت اول را برای لیورپول در وقت دوم داشت، اگرچه نتوانست نتو را در دروازه بورنموث شکست دهد. .

چهار نفر در جلو، بورنموث را عقب نگه داشتند، اما لیورپول همچنان برای رسیدن به نتیجه تلاش می کرد. کلوپ به زودی با به خدمت گرفتن روبرتو فیرمینو به جای نونیز که با ناامیدی آشکار زمین را ترک کرد، این چهار تیم هجومی را متلاشی کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در عرض چند ثانیه، به نظر می رسید که VAR برای نجات لیورپول آمده است، آدام اسمیت در حالی که جوتا توپ را با ضربه سر به سمت دروازه به سمت دروازه می فرستد، در محوطه حرکت می کند. با این حال صلاح توپ را از نقطه پنالتی به جایگاه تد مک دوگال پرتاب کرد تا با تعجب و شوخی های بلند روبرو شود. الگوی بازی پس از آن یکسان باقی ماند، لیورپول دنده ها را زیر و رو می کرد، بورنموث تعداد زیادی دفاع می کرد، گاهی اوقات با تعویض های منظم وقت می خرید در حالی که ناامیدی لیورپول بیشتر می شد. شوت ثانیه های آخر گاکپو با فاصله از دروازه، بهترین تلاش بعد از دقایق زیاد فشار بی نظم و بی نظم بود.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

تیمی که در هفته قبل آرسنال را خیلی نزدیک اداره کرد و تنها با نتیجه 3-2 شکست خورد، گری اونیل از آنها خواست که اشتباهات مشابهی را مرتکب نشوند، لوید کلی، جک استفنز و مارکوس سنسی یک دیوار در مقابل محوطه جریمه قرار دادند. اونیل در پیش از بازی گفته بود: “این در مورد بازگشت دیوید بروکس امروز است.” حضور هافبک ولز در تیم روز مسابقه، به عنوان یک زیرمجموعه استفاده نشده، برای اولین بار در 525 روز پس از لنفوم هوچکین، یک خبر خوب بود. به قیمت لیورپول، روز بورنموث بهتر شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پسران 14 و 16 ساله به قتل نوجوان نورث همپتون متهم شدند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس اعلام کرد دو پسر …