هند پس از قرن Shubman Gill در تست نهایی از استرالیا پیشی گرفت تیم کریکت استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آزمون چهارم ممکن است به سمت تساوی پیش برود، پس از اینکه شوبمن گیل، بازکننده هیجان‌انگیز، قرن فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت تا هند را در روز سوم مقابل استرالیا به 289-3 برساند.

پس از شروع شنبه با نتیجه 36-0، هند با مشکلات کمی در مدیریت بهترین پیتینگ این سری مواجه شد و در 480 استرالیا در احمدآباد شکست خورد. 128 گیل، بهترین امتیاز حرفه ای و دومین تن تست او، به میزبان اجازه داد تا در شرایط خوبی قرار بگیرند و تا 191 از استرالیا عقب بیفتند.

در یک تقویت دیگر برای هواداران در استادیوم عظیم نارندرا مودی، ویرات کوهلی، نماد هندی، با استقبال از بازگشت به فرم خود، به خشکسالی 15 اینینگ بدون آزمون پنجاه پایان داد.

کوهلی (59 خارج از بازی) در روز چهارم با راویندرا جادجا (16 شماره 16) ضربات پنالتی را از سر خواهد گرفت و کاپیتان سابق هند ناامید خواهد بود که اولین قرن آزمایشی خود را از زمانی که در سال 2019 برابر بنگلادش 136 به ثمر رساند، به ثمر برساند.

گیل، یکی از بااستعدادترین ضربه زننده هایی که هند در چند وقت اخیر تولید کرده است، فرم درخشان توپ سفید خود را به عرصه آزمون تبدیل کرد.

علیرغم شکستن سه تن ODI در سال جاری، این بازیکن 23 ساله از دو تست اول مقابل استرالیا کنار گذاشته شد زیرا انتخاب کنندگان هند تصمیم گرفتند KL Rahul را به عنوان شریک افتتاحیه کاپیتان روهیت شارما حفظ کنند. اما گیل برای تست سوم در ایندور فراخوانده شد، زیرا مسابقه در کمتر از سه روز به پایان رسید.

این یک روز سخت و طاقت فرسا در این میدان برای استرالیا بود، پس از آن که آنها تقریباً دو روز برای رسیدن به 480 جنگیدند، به رهبری عثمان خواجه ماراتن 180 و اولین قرن آزمایش کامرون گرین.

کاپیتان هند روهیت شارما (35) تنها ویکتی بود که در جلسه صبح پس از حرکت مستقیم به سمت مارنس لابوشگنه در بولینگ مت کوهنمان، چرخاننده بازوی چپ، سقوط کرد.

کوهنمان (1-43) علیرغم اینکه ویکت بزرگ شارما را به دست آورد، کم استفاده شد و تنها 13 اور در اینینگ انجام داد.

استرالیا در اواخر جلسه دوم ضربه ای زد، تاد مورفی جوان (18-1) چتشوار پوجارا شماره 3 انعطاف پذیر را برای 42 در جلو به دام انداخت. .

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تنها بازیکن سریع خط مقدم استرالیا، میچل استارک، روز سختی را پشت سر گذاشت و با نتیجه 0-74 از 17 اور به پایان رسید. مورفی که ماه گذشته در اولین بازی در ناگپور هفت ویکت گرفت، کاپیتان بازیگری استیو اسمیت تا اوور 32 به میدان نرفت.

این مسابقه پس از پایان یافتن سه تست اول این سری در کمتر از سه روز بر روی ترنرهای خشمگین، یک چرخش دراماتیک بوده است. تست نهایی نبرد مرزی-گاواسکار آماده است تا پنج روز کامل را در زمینی که مناسب تر برای ضربه زدن است انجام دهد.

اگر استرالیا می توانست در احمدآباد پیروز شود، بازی را با نتیجه 2-2 مساوی می کرد که در شرایط بسیار سخت هند، دستاورد مهمی بود. هند به دنبال پیروزی 3-1 در این سری و تضمین جایگاه خود در فینال مسابقات جهانی تست در Oval در لندن در ژوئن در برابر استرالیا است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تحقیقات درباره قتل پس از چاقو زدن دو نوجوان در لیدز آغاز شد اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تحقیقات درباره قتل پس از …