“تمرکز کردن سخت است”: مدارس می گویند بچه های آمریکایی گرسنه هستند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ققنوس — مدارس آمریکا می‌گویند که بچه‌ها گرسنه هستند – درست همانطور که برنامه‌های مزایای دوران همه‌گیری به پایان رسیده است. نگرانی فزاینده ای در مورد تأثیرات بر توانایی یادگیری کودکان وجود دارد.

کنگره به طور موقت وعده های غذایی مدرسه را برای همه دانش آموزان آمریکایی رایگان کرد، اما از زمانی که پاییز گذشته پایان یافت، به نظر می رسید که نیاز بیشتر شده است.

افزایش قیمت مواد غذایی بر خانواده هایی که شاهد کاهش انواع کمک های مالی هستند فشار وارد می کند. یکی از برنامه‌های فدرال که در این ماه به پایان می‌رسد، به حدود 30 میلیون آمریکایی کوپن غذای اضافی در طول همه‌گیری داده بود.

کافه تریاهای مدارس معمولاً یک بچه گرسنه را دور نمی‌کنند، اما بدهی‌های مربوط به وعده‌های غذایی پرداخت نشده مدرسه در حال افزایش است – نشان دهنده سطح نیاز است و سؤالاتی را در مورد اینکه چگونه مدارس بدون پول فدرال برای انجام آن به همه غذا می‌دهند، ایجاد می‌کند. نیازمندترین بچه‌ها، مانند قبل از همه‌گیری، واجد شرایط دریافت وعده‌های غذایی رایگان یا ارزان‌قیمت هستند، اما واجد شرایط بودن برای این مزایا نیازمند برنامه‌هایی است که برای چندین سال ضروری نبوده‌اند.

مگان کوران، مدیر سیاست مرکز فقر و سیاست اجتماعی دانشگاه کلمبیا، گفت: «برنامه‌هایی که کمک‌های غذایی مستقیم ارائه می‌کنند بسیار حیاتی هستند و ما تأثیرات نداشتن آن‌ها را در چند ماه آینده خواهیم دید».

بر اساس گزارشی که روز پنجشنبه از Food Research منتشر شد، در سال تحصیلی گذشته، با بازگشت تقریباً همه مدارس به صورت حضوری، تعداد وعده‌های غذایی مدارس برای دانش‌آموزان به طرز چشمگیری افزایش یافت و کمی بیشتر از سطح قبل از همه‌گیری بود. & مرکز عملیات. به گفته این سازمان، ایالت‌ها در حال حاضر کاهش تعداد وعده‌های غذایی را گزارش کرده‌اند.

بر اساس گزارش وزارت کشاورزی ایالات متحده، بیش از 34 میلیون نفر، از جمله 9 میلیون کودک، در ایالات متحده از امنیت غذایی برخوردار نیستند، به این معنی که آنها دسترسی مداوم به غذای کافی برای سلامت هر فرد در خانواده خود ندارند.

به گفته محققان، کودکان در چنین خانواده‌هایی از نظر تحصیلی و تکرار سطوح درسی، از جمله چالش‌های دیگر، بیشتر است.

برای فابیان آگویر، دانش‌آموز کلاس چهارم، وقتی با شکم غرغر سر کلاس نشسته است، فکر کردن به معادلات ریاضی سخت است.

فابیان صبح که می رسد، صبحانه ای را می خورد که در مدرسه فینیکس جنوبی سرو می شود، اما می تواند قبل از ناهار در کلاس ها گرسنه شود. در روزهایی که او ابتدا در خانه غذا نمی‌خورد، حتی وعده‌های غذایی ارائه شده توسط مدرسه نیز برای حفظ احساس سیری کافی نیست.

وقتی گرسنه هستم، تمرکز در کلاس سخت است. فابیان 10 ساله گفت: غذا به من کمک می کند تا به چیزهایی که یاد می گیرم توجه کنم.

در مدرسه او، آکادمی علوم و تغذیه VH Lassen، همه دانش آموزان واجد شرایط دریافت وعده های غذایی رایگان هستند. منطقه مدرسه روزولت، که در آن 80٪ از دانش آموزان اسپانیایی تبار و 12٪ سیاه پوست هستند، وعده های غذایی را با کمک یک برنامه فدرال برای جوامع مدارس کم درآمد پوشش می دهد.

برای دسترسی به دانش‌آموزانی که ممکن است از نخوردن در خانه خجالت بکشند، مدرسه اخیرا نحوه توزیع صبحانه رایگان را تغییر داده است. گاری های پر از وعده های غذایی صبحانه از پیش بسته بندی شده به جای اینکه در کافه تریا نگهداری شوند، در ورودی مدرسه به بیرون چرخانده می شوند.

جسیکا پادیلا، معلم ریاضی و علوم کلاس ششم، گفت: «ما متوجه شدیم که بسیاری از دانش‌آموزان ما مستقیماً به زمین بازی می‌روند و قبل از مدرسه به کافه تریا نمی‌روند تا غذا بخورند، از ساعت 7 صبح تا 7:15 صبح. .

در حالی که این وعده‌های غذایی رایگان جهانی ادامه داشت، نگرانی‌های متعددی را در مورد گرسنگی دانش‌آموزان برطرف می‌کرد. هیچ کار کاغذی در کار نبود. و بچه هایی که به آن ها نیاز داشتند نیازی به نگرانی در مورد ننگ نداشتند زیرا در دسترس همه بودند. برخی از ایالت‌ها از جمله کالیفرنیا از پول ایالتی برای ادامه این برنامه‌ها استفاده می‌کنند، اما بیشتر آنها به هزینه‌های وعده‌های غذایی از همه کودکان به جز نیازمندترین کودکان بازگشته‌اند.

آنا کینگ، رئیس ملی PTA، گفت: وقتی وعده‌های غذایی رایگان برای همه به پایان رسید، «خانواده‌ها در تقلا و گیج ماندند.» آن‌ها پس از دو سال بدون آن، برای کاغذبازی آماده نشدند – و بسیاری از خانواده‌ها با بچه‌های کوچک هرگز آن را پر نکرده بودند. آنها را بیرون

جیلین مایر، مدیر No Kid Hungry، گفت: درخواست کمک مورد نیاز برای والدین ممکن است دشوار باشد. او گفت که والدین مهاجر همچنین ممکن است از پر کردن فرم‌های درخواست وعده‌های غذایی رایگان یا ارزان‌قیمت اجتناب کنند زیرا نگران این هستند که در صورت حضور غیرقانونی در ایالات متحده توجه ناخواسته‌ای را به همراه داشته باشد.

معلمان اغلب کسانی هستند که گرسنگی مزمن را در دانش آموزان دنبال می کنند.

مارتیسا مور، معلم مدرسه راهنمایی باینبریج در باینبریج، جورجیا، دانش آموز کلاس هفتمی را به یاد می آورد که در حین کلاس سرش را روی میزش گذاشته بود، با دانش آموزان دیگر بحث می کرد و تلاش می کرد تا از نظر تحصیلی عقب بماند. مور احساس کرد که به اندازه کافی غذا نمی خورد.

هر روز در آن سال، هر آنچه دخترش برای صبحانه می‌خورد برای او می‌آورد و کم کم شاهد پیشرفت در مهارت خواندن او بود.

مور گفت: “شما فقط کاری را که باید برای دانش آموزان خود انجام دهید، انجام دهید، زیرا نمی خواهید آنها گرسنه باشند.”

هیلاری سلیگمن، مشاور ارشد پزشکی در Feeding America، گفت که رسیدگی به گرسنگی کودکان نباید به عهده معلمان باشد.

او گفت: «از آنجایی که ما در بین کودکان ناامنی غذایی زیادی داریم، این مسئولیت را به مدارس واگذار می کنیم. اما رشد طبیعی کودکی دسترسی به غذا در خانه است. این بخشی از ایجاد محیطی پایدار برای خانواده‌ها در آمریکا است که در آن بچه‌ها پس از ورود به مدرسه آماده یادگیری هستند.»

___

آرلی راجرز عضو سپاه Associated Press/Report for America Statehouse News Initiative است. او از ایندیاناپولیس گزارش داد. گزارش برای آمریکا یک برنامه خدمات ملی غیرانتفاعی است که خبرنگاران را در اتاق های خبری محلی قرار می دهد تا در مورد مسائل پنهان گزارش دهند.

___

تیم آموزشی آسوشیتدپرس از شرکت کارنگی نیویورک حمایت می شود. AP تنها مسئول تمام محتوا است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …