ایتالیا – ولز: شش ملت 2023 – زنده | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

مقدمه

دور چهارم رم. آماده یا نه.

از زمانی که آنتونیو کارلوچیو با گوینفور پری، صاحب یک ون لبه دار کنار جاده ای ابردار، در دور افتتاحیه مسابقات قهرمانی راگوی اروپا در سال 1995 روبرو شد، ایتالیا در چنین موقعیت مطلوبی قرار نگرفت. و با توجیهی

شاگردان کایران کراولی تا کنون همه را نزدیک کرده اند، با بازی یک برند راگبی با سرعت بالا و محافظه کاری کم که تمام دفاع ها را به مشکل می زند و امتیاز می دهد. طرف دیگر معادله برای آنها دردسر ایجاد کرده است، با این حال، مالکیت توپ برای حریف آنها اغلب منجر به واگذاری آتزوری می شود. جایی که امروز ممکن است متفاوت باشد این است که ولز تا کنون در این تورنمنت به همان اندازه احتمال گلزنی را داشته است که مستی که با دست اشتباه روی تخته دارت پرتاب می کند.

علاوه بر این، به طور فزاینده ای واضح است که وارن گاتلند از این مسابقات به عنوان یک ماموریت حقیقت یاب قبل از اجرای کامل دیدگاه Warrenball 2.0 خود استفاده می کند. تغییرات زیادی در هر هفته، زیرا او به دنبال این است که بهترین بازیکنان را در بین بازیکنان بسیار مسن، خیلی جوان یا در حال تقلا برای فرم قرار دهد، به این معنی است که او باید قبل از شروع کار واقعی در اردوی جام جهانی، به سرعت تصمیم بگیرد که چه کسی بماند. این بدان معنا نیست که او با باخت در اینجا راضی خواهد شد، اما برخی از ناظران ولزی که لباس های خود را پاره می کنند، بهتر است این زمینه را در نظر بگیرند.

میکله لامارو، کاپیتان تیم ملی ایتالیا اخیراً به صراحت اعلام کرده است که از نقدهای مثبت و بدون نتایج بعدی خسته شده است. این تنها بازی است که او و تیم می دانند می تواند آن را تغییر دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وای مردم: بوبرت جمهوری خواه، شاهد دی سی در مورد ادرار کردن عمومی است | جمهوری خواهان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در صحنه‌های عجیب و غریب …