رهبر SNP وست مینستر از همزا یوسف به عنوان وزیر اول اسکاتلند حمایت می کند | سیاست اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استفان فلین، رهبر SNP وست مینستر، از هومزا یوسف به عنوان وزیر اول بعدی اسکاتلند حمایت کرده و گفته است که وزیر بهداشت اسکاتلند می تواند حزب را به “قله های جدید” برساند.

سه نامزد برای رهبری بعدی SNP و وزیر اول اسکاتلند در حال مبارزه هستند.

یوسف در مقابل وزیر دارایی، کیت فوربس، و وزیر سابق ایمنی جامعه اش ریگان قرار دارد.

فلین که اخیراً به عنوان رهبر SNP در وست مینستر منصوب شده بود، پیش از افتتاحیه رای گیری در روز دوشنبه، اعلام کرد که از یوسف حمایت خواهد کرد.

فلین گفت: «مردم در حال حاضر برای امید فریاد می‌زنند – تأثیر ضربه‌ای برگزیت، توری‌ها که اقتصاد را خراب می‌کنند و بحران هزینه‌های زندگی به شدت به بودجه خانوار ضربه می‌زند و فشار زیادی را بر دولت و خصوصی وارد می‌کند. بخش

“بنابراین من از نزدیک به هر سه نامزد و برنامه های آنها برای مقابله با چالش های اقتصادی پیش روی ما گوش داده ام و معتقدم Humza بهترین موقعیت را برای ارائه این امید دارد.”

او یوسف را به خاطر برنامه‌هایی که برای «توسعه سریع مراقبت از کودکان به کودکان یک و دو ساله و حمایت از والدین با هزینه اولیه مراقبت از کودک» ستایش کرد، گفت که این برنامه‌ها می‌تواند «تغییرکننده واقعی بازی برای خانواده‌های کارگر و اقتصاد گسترده‌تر» باشد.

این نماینده مجلس ادامه داد: «همراه با اعتقاد او به ضرورت امنیت انرژی و انتقال انرژی که از آب و هوا و مشاغل مردم محافظت می کند، واضح است که همزا بر ارائه به اقتصاد ما هم اکنون و هم در آینده متمرکز است.

رهبر بعدی SNP باید در موقعیتی باشد که حزب و جنبش ما را متحد کند، بر چالش‌های فوری پیش روی مردم متمرکز شود و بتواند اکثریتی پایدار و غیرقابل انکار را به نفع استقلال ایجاد کند.

«در این مقطع مهم در تاریخ حزب ما، ما به رهبری نیاز داریم که سابقه ما را تا به امروز به رسمیت بشناسد و تجلیل کند و بر رساندن ما به ارتفاعات جدید متمرکز باشد.

“روز دوشنبه، من به Humza رای خواهم داد تا رهبر SNP و اولین وزیر بعدی اسکاتلند شود.”

Mhairi Black، معاون رهبر SNP Westminster، قبلاً حمایت خود را از یوسف اعلام کرده و از فوربس انتقاد کرده است که گفته است اگر در زمان تصویب این قانون در هالیرود بود، به ازدواج همجنس‌گرایان رای نمی‌داد.

بروس کرافورد، وزیر سابق بازرگانی پارلمانی در دولت اسکاتلند نیز از یوسف حمایت کرد.

MSP سابق در توییتی نوشت: «من مدت زیادی در مورد اینکه چه کسی باید رهبر بعدی SNP باشد فکر کرده‌ام. من معتقدم که حمزه یوسف نامزدی است که به بهترین وجه ویژگی ها و ویژگی های رهبری را نشان داده است.»

کریستین گراهام کهنه کار SNP MSP از جمله کسانی است که اعلام کرده به فوربس رای خواهد داد.

جوآنا چری، نماینده سرشناس، از ریگان حمایت کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پنجاب با قطع اینترنت در پی شکار واعظ سیک توسط مقامات | هندوستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، زندگی اقتصادی در ایالت پنجاب …