آیا کارگران مزرعه متحد کالیفرنیا می توانند دوباره قیام کنند؟

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در حالی که تأثیر این قانون نامشخص است، روحیه برخی از کارگران مزرعه را تقویت کرده است.

Asuncion Ponce برداشت انگور را در امتداد تپه‌های سبز دره مرکزی در اواخر دهه 1980 آغاز کرد. در طول دهه ها، آقای پونس در چندین مزرعه با قراردادهای UFW کار کرده است. به گفته او، رؤسای آن مزارع به نظر می‌رسند که اگر کارگران را مورد آزار و اذیت یا بدرفتاری قرار دهند، اتحادیه وارد عمل خواهد شد.

او گفت: “آنها دیگر با شما درگیر نمی شوند، زیرا فکر می کنند ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد.”

با این حال، او شاهد کاهش امنیت مالی خود بوده است. او گفت که او در دهه های 1990 و 2000 به طور متوسط ​​20000 دلار در سال درآمد داشت، اما این روزها با چیدن انگور و هرس درختان پسته حدود 10000 دلار در سال به دست می آورد. شیفت های هشت ساعته او دیگر با اضافه کاری تکمیل نمی شود، زیرا کشاورزان ساعات کاری خود را کاهش داده اند – تا حدی به دلیل لایحه اضافه کاری که رهبران UFW حمایت می کنند.

آقای پونس گفت که گهگاه به پیمانکاران شخص ثالثی که کشاورزان گاهی آنها را استخدام می کنند، تکیه می کرد تا کار در دسترس او پیدا کند. اما او گفت که خوشبین است که با قانون جدید یک شغل تمام وقت در یک مزرعه اتحادیه ایجاد کند.

در یک عصر اخیر، این مرد 66 ساله پس از یک شیفت در مزرعه ای در خارج از فرسنو، جرعه جرعه قهوه نوشید و از فشار خارج شد. پاهایش درد می‌کرد و پیراهن فلانل‌اش آغشته به کود بود، اما خوشحال است که شغلش به او اجازه می‌دهد تمام روز را در بیرون از خانه بگذراند – اشتیاق در زادگاهش در ایالت پوئبلا مکزیک، جایی که ذرت و بادیان را برداشت می‌کرد.

او در حالی که در مورد میراث آقای چاوز صحبت می کرد، به آرامی زیر سبیل های سفیدش لبخند زد، میراثی که او را ترغیب کرد تا تابستان گذشته در چندین مرحله زیارتی شرکت کند.

او به زبان اسپانیایی گفت: «من به دلایل زیادی راهپیمایی کردم. “بنابراین ما به اندازه ای که اکنون در مزارع هستیم مورد آزار و اذیت و بدرفتاری قرار نمی گیریم، بنابراین مزایا و رفتار بهتر در اختیار ما قرار می گیرد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تغییرات عجولانه در استراتژی آب و هوای سوناک، یک حزب متخاصم محافظه کار را آشکار می کند | انتشار گازهای گلخانه ای

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ریشی سوناک، نخست وزیر بریتانیا، …