ویدیو: ویدیوهای هفته بدون نظر

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

این هفته هزاران نفر از مردم گرجستان علیه پیش نویس قانون بحث برانگیز «عوامل خارجی» پیشنهاد شده توسط پارلمان تظاهرات کردند. این درگیری پس از آن صورت می گیرد که روز دوشنبه در جلسه پارلمان بین قانونگذاران دولت و رهبر حزب اپوزیسیون درگیری رخ داد. این لایحه توسط بسیاری با قوانین روسیه که برای سرکوب مخالفان استفاده می شود مقایسه می شود.

در اورشلیم، یهودیان افراطی ارتدوکس لباس می پوشیدند و با رژه، غذای جشن و مهمانی جشن پوریم را جشن می گرفتند، جشنی که یادبودی از رهایی یهودیان در ایران باستان از توطئه نابودی آنها بود، همانطور که در کتاب مقدس استر ثبت شده است.

در پاریس، زنان با رقصیدن و آواز خواندن طرح اصلاح حقوق بازنشستگی فرانسه را که از نظر آنها تبعیض آمیز علیه زنان است، محکوم کردند.

هند جشنواره هولی را این هفته جشن گرفت، یکی از محبوب ترین تعطیلات هندوها به افتخار خدای کریشنا و همسرش رادا. در شهر معبد ماتورا در اوتار پرادش، در جنوب شرقی دهلی نو، بیست قنت گل “تسو” و 50 قنتل رنگ “گولال” در باران رنگارنگ بر روی مردم ریخته شد.

در نهایت، در اوکراین، خانواده‌ها از منطقه دونتسک تخلیه شده‌اند، زیرا هر یک از طرفین تلاش می‌کنند کنترل باخموت را به دست آورند.

بدون دستور کار، بدون کج. عکس را بدون توضیح دریافت کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا پیشنهاد جدیدی در مورد نحوه مبارزه با آلودگی نساجی دارد. باید آن را به درستی دریافت کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نظرات بیان شده در این مقاله …