پزشک ارشد می گوید اعتصاب پزشکان جوان تأثیر بی سابقه ای بر NHS خواهد داشت اقدام صنعتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پزشک ارشد این خدمات روز شنبه هشدار داد که اعتصاب هفته آینده توسط پزشکان جوان منجر به “اختلال عمده” بی‌سابقه در NHS خواهد شد و مراقبت‌های هزاران بیمار را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

بسیاری از بیمارستان‌های انگلیس پیش از تعطیلی روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه، قرار ملاقات‌های سرپایی یا عملیات غیر فوری را به تعویق انداخته‌اند.

NHS انگلستان گفت که خروج 61000 پزشک جوان تأثیری بزرگتر از هر اعتصابی خواهد داشت که از دسامبر توسط پرستاران، کارکنان آمبولانس و فیزیوتراپیست ها برگزار شده است.

در این بیانیه آمده است: «انتظار می‌رود این اقدام شاهد برخی از شدیدترین اختلالات اعتصابی خدمات NHS تا به امروز باشد و تأثیر زیادی بر کاهش لیست‌های انتظار برای مراقبت‌های انتخابی داشته باشد».

انجمن پزشکی بریتانیا (BMA)، اتحادیه پزشکان، این اولین را از یک سری اعتصابات تهدید شده توسط پزشکان جوان در مورد دستمزد طراحی کرده است تا تا حد امکان تأثیرگذار باشد و به عنوان یک شلیک هشدار به وزرا باشد.

این سازمان به دنبال «ترمیم کامل دستمزد» کاهش 26.2 درصدی ارزش واقعی دستمزد پزشکان کارآموز است که محاسبه می‌کند آنها از سال 2008/09 تجربه کرده‌اند.

روسای مشترک کمیته پزشکان جوان BMA در نامه ای چهارشنبه گذشته به ریشی سوناک گفتند، پزشکان تازه کار حرفه خود را در NHS با دستمزد ساعتی 14 پوند شروع می کنند. پزشکان جوان کمپین در رسانه های اجتماعی تاکید می کنند که برخی از باریستاها به همان اندازه یا بیشتر درآمد دارند.

جمعه شب استیو بارکلی گفت که به پزشکان جوان در BMA نامه نوشته و از آنها دعوت کرده است که پس از مذاکره با سایر اتحادیه های صحی وارد مذاکرات پرداخت شوند.

وزیر بهداشت در توییتی نوشت که با اتحادیه کارگری تماس گرفته و از آن خواسته تا وارد بحث‌های «رسمی» در مورد پرداخت شود و از آن خواسته است تا اعتصاب‌های برنامه‌ریزی شده را لغو کند. او گفت: “من به @BMA_JuniorDocs نامه نوشتم و آنها را برای گفتگوهای رسمی درباره حقوق بر اساس همان مبنایی که سایر اتحادیه های بهداشتی پذیرفتند، از جمله لغو اعتصاب هفته آینده، دعوت کردم.” بیایید گفتگوی سازنده ای داشته باشیم تا NHS را به مکانی بهتر برای کار تبدیل کنیم و اطمینان حاصل کنیم که مراقبت های مورد نیاز بیماران را ارائه می دهیم.

اتحادیه پاسخ داد که بارکلی در مذاکرات حقوق روز جمعه شرکت نکرده است.

پروفسور سر استفان پاویس، مدیر پزشکی NHS انگلستان، گفت که این سرویس بسیار سخت تلاش کرده است تا تأثیر 72 ساعت پیاده روی را کاهش دهد.

وی افزود: در حالی که ما هر چه در توان داریم انجام می دهیم تا مجبور به تغییر نوبت نشویم، بدون شک این اختلال بسیار شدیدتر از گذشته خواهد بود و بیمارانی که مدتی منتظر مانده اند در بسیاری از مناطق درمانی با تعویق مواجه خواهند شد.

در طول اعتصاب، بیمارستان‌ها از مشاوران استفاده خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که خدماتی را که شامل مراقبت‌های احتمالی مرگ یا زندگی می‌شود – مانند A&E، مراقبت‌های ویژه، خدمات زایمان و انتظار طولانی برای عمل‌ها، از جمله جراحی سرطان – تا حد امکان به حالت عادی ادامه می‌دهند. .

در همین حال، روسای NHS به جرمی هانت، صدراعظم هشدار داده‌اند که «در مدیریت بحران دائمی گیر می‌کند» مگر اینکه موافقت کند بودجه گسترده‌ای از پزشکان و پرستاران داخلی را تأمین کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کنفدراسیون NHS که نماینده تراست های خدمات بهداشتی است، از هانت خواسته است تا گزارش های این هفته مبنی بر اینکه وزارت خزانه داری به دنبال کاهش اهداف در استراتژی نیروی کار آینده و مورد انتظار NHS است را رد کند.

این طرح با هدف آموزش تعداد بسیار بیشتری از متخصصان بهداشتی برای مقابله با کمبود گسترده کارکنانی که این سرویس با 124000 شغل خالی مواجه است، انجام شده بود.

به عنوان رئیس کمیته منتخب سلامت عوام در سال گذشته، هانت – که به مدت شش سال وزیر بهداشت بود – به شدت از خزانه داری متعهد شد که ارزیابی های مستقل منظمی از تعداد کارکنان مورد نیاز NHS منتشر کند و مکان های آموزشی را برای ارائه بیشتر گسترش دهد. استخدام می کند.

یکی از منابع ارشد NHS گفت که هانت اکنون صدراعظم شده است و استدلال می کند که دولت نباید با چنین تعهداتی موافقت کند که اجرای آن سالانه میلیاردها پوند هزینه دارد.

به نظر می‌رسد او فکر می‌کند که از هر فضای مالی که در اختیار دارد باید برای هموار کردن راه برای محافظه‌کاران برای ارائه کاهش مالیات قبل از انتخابات آینده استفاده شود و نه برای آموزش پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان NHS، که با آنچه او گفت متفاوت است. پیش از این، این مقام گفت.

این کنفدراسیون در نامه خود که با آبان نیوز به اشتراک گذاشته به هانت هشدار می دهد که عدم موافقت با اهداف الزام آور برای تعداد فزاینده متخصصان بهداشت، “باعث خواهد شد که NHS با همه پیامدهایی که برای مراقبت از بیمار به همراه دارد کم کار باشد. ، زمان انتظار، بهره وری خدمات و برای روحیه کارکنان.

هانت قرار است در 15 مارس از بودجه بهاره خود رونمایی کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لیگان روب از لیورپول در قرعه کشی هیجان انگیز دربی WSL مرسی ساید تکذیب شد | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، دربی مرسی ساید بدون جنجال دربی …