حقوق بازنشستگی ایالتی بریتانیا: مهلت بعدی برای افزایش NI که می تواند به معنای 55000 پوند اضافی باشد | حقوق بازنشستگی کشوری

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اکنون 800 پوند بپردازید و اگر مدت طولانی زندگی می کنید، در مجموع 5500 پوند به علاوه برگردید. اگر توانایی پرداخت 8000 پوند را دارید، ممکن است 55000 پوند یا بیشتر باشد. کارشناسان می گویند، به زبان بسیار ساده، این قرارداد بازنشستگی است که توسط دولت به بسیاری از مردم ارائه می شود.

آخرین مهلت استفاده از آنچه “قیمت توافقی” نامیده می شود در ابتدا 5 آوریل بود، اما خبر خوب این است که این هفته دولت آن را تا پایان جولای تمدید کرد.

استیو وب، وزیر سابق بازنشستگی، که اکنون یکی از شرکای تجارت اکچوئری است، می‌گوید این همه در مورد افزایش مستمری دولتی است، که ممکن است کسل‌کننده و پیچیده به نظر برسد، اما می‌تواند نرخ بازدهی بهتری نسبت به هر روش دیگری برای استفاده از پس‌انداز شما ایجاد کند. LCP.

هرکسی که در خارج از کشور کار کرده است، حقوق پایینی دریافت کرده است یا شکافی در استخدام داشته است، باید توجه ویژه ای داشته باشد.

کسانی که واجد شرایط هستند تا 31 ژوئیه فرصت دارند تا اقدام کنند، پس از اینکه دولت تصمیم گرفت در پاسخ به “افزایش” تعداد افرادی که با آن تماس می گیرند، به مردم زمان بیشتری بدهد. گزارش هایی از پارگی خطوط تلفن وجود داشت.

بسیاری از مردم نمی‌دانند که می‌توانند با پرداخت کمک‌های داوطلبانه بیمه ملی (NI) برای رفع شکاف‌های گذشته در سابقه NI و افزایش حقوق بازنشستگی دولتی خود، پول نقد کنند.

بر اساس سیستم بازنشستگی دولتی جدید که در آوریل 2016 معرفی شد، معمولاً برای واجد شرایط بودن برای دریافت مبلغ کامل بازنشستگی ایالتی، که در حال حاضر 185.15 پوند در هفته است، به سابقه مشارکت NI 35 ساله نیاز دارید.

برای هر سال از دست رفته کسر می شود، اما اگر شکافی در سابقه خود دارید، می توانید آن وضعیت را اصلاح کنید. تحت قوانین عادی، تنها تا شش سال پس از سال مورد نظر، می‌توان شکاف‌ها را در رکورد NI خود ایجاد کرد. بنابراین به طور معمول در حال حاضر فقط می توانید به سال 17-2016 برگردید.

با این حال، برای یک دوره محدود، مردم می‌توانند بسیار بیشتر به عقب بروند و شکاف‌های هر سالی از سال 2006 تا 2007 را پر کنند – 10 سال دیگر. این امتیاز فقط برای کسانی اعمال می شود که تحت سیستم بازنشستگی جدید دولتی قرار می گیرند: کسانی که پس از 5 آوریل 2016 به سن بازنشستگی دولتی رسیده یا خواهند رسید.

همانطور که پلتفرم سرمایه گذاری AJ Bell بیان می کند، این طرح “افزایش درآمد سالانه 275 پوندی تنها با 824 پوند” را فراهم می کند.

شما معمولاً برای تکمیل مستمری دولتی خود نیاز به پرداخت مشارکت داوطلبانه کلاس 3 NI دارید. هزینه فعلی انجام این کار 15.85 پوند در هفته یا 824.20 پوند در سال است.

این پرداخت یکباره می تواند تا یک سی و پنجمین نرخ کامل به مستمری نهایی دولتی شما اضافه کند. از آنجایی که مستمری کامل جدید دولتی در حال حاضر 185.15 پوند در هفته است، این افزایش ارزش 5.29 پوند در هفته یا 275 پوند در سال است.

فرض کنید تصمیم دارید 10 سال مشارکت از دست رفته را از 07-2006 تا 16-2015 تکمیل کنید. شما باید 8242 پوند (10 لات 824.20 پوند) را تحویل دهید. اما در ازای این پرداخت، از 2750 پوند افزایش سالانه مستمری دولتی برخوردار خواهید شد. وب می گوید که این مبلغ در طول یک بازنشستگی 20 ساله به 55000 پوند (قبل از مالیات) می رسد.

علاوه بر این، تام سلبی در AJ Bell می‌گوید که درآمد، همانطور که در حال حاضر وجود دارد، توسط قفل سه‌گانه محافظت می‌شود. به عنوان مثال، در آوریل امسال، حقوق بازنشستگی دولتی 10.1 درصد مطابق با تورم سپتامبر 2022 افزایش می یابد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

بنابراین، در مثال قبلی، زمانی که تورم را در نظر بگیرید، سود کل شما در واقع می تواند بسیار بیشتر از 55000 پوند باشد. و هر چه بیشتر زندگی کنید، نشاط بیشتری خواهید داشت.

وب می‌گوید برخی از افراد دارای حفره‌های شکافی در رکورد NI خود هستند و این آخرین فرصت برای پر کردن آن‌ها خواهد بود و افزود: «از دست دادن می‌تواند برای برخی از کارگران هزاران پوند هزینه داشته باشد.»

با این حال، وب می‌گوید هر کسی که به فکر افزایش مستمری دولتی خود برای سال‌های قبل است، باید با مرکز بازنشستگی آینده در وزارت کار و بازنشستگی مشورت کند. این به این دلیل است که شرایطی وجود دارد که پرداخت کمک های تاریخی باعث افزایش بازنشستگی دولتی شما نمی شود.

اگر هنوز به سن بازنشستگی ایالتی نرسیده‌اید، احتمالاً اولین کاری که باید انجام دهید این است که با بررسی آنلاین پیش‌بینی مستمری بازنشستگی دولتی، درباره وضعیت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید: به gov.uk/check-state-pension بروید.

به خاطر داشته باشید که هر چه جوانتر باشید، احتمال اینکه به مرور زمان سابقه مشارکت خود را به روش عادی ایجاد کنید، بیشتر می شود، به این معنی که خرید سال های اضافی اکنون می تواند هدر دادن پول باشد.

علاوه بر این، البته، شما باید پول داشته باشید تا بتوانید این کار را انجام دهید. و همه با ایده استفاده از پول نقد امروزی – که ممکن است برای صورتحساب ها به آن نیاز داشته باشند – برای خرید درآمد برای بعداً، به ویژه زمانی که نمی دانند چقدر ممکن است زندگی کنند، خوشحال نمی شوند.

ای جی بل می گوید که به طور کلی، هرکسی که حقوق بازنشستگی دولتی خود را با این شرایط افزایش دهد، باید حداقل سه تا چهار سال پس از شروع دریافت آن زندگی کند تا بتواند از این معامله سود کند. این می افزاید که با شانس مناسب برای زندگی تا 90 سالگی، آنهایی که از سلامت خوبی برخوردارند و می توانند مستمری دولتی خود را افزایش دهند، «می توانند با انجام این کار سود زیادی ببرند».

اگر تصمیم دارید ادامه دهید، راه های مختلفی برای پرداخت وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر، صفحات وب دولت را برای این موضوع بررسی کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اروپا چگونه می تواند جایگاه قطبی را در نوآوری به دست آورد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نوآوری به عنوان کلیدی برای حل …