“بهترین بازیکن”: تن هاگ منچستریونایتد از فرناندز پس از پیروزی بتیس تمجید کرد | منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اریک تن هاگ شخصیت برونو فرناندز را ستود و او را بهترین بازیکن منچستریونایتد توصیف کرد، زیرا آنها از تحقیر روز یکشنبه در لیورپول با شکست 4-1 رئال بتیس در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا بازگشتند.

فرناندز گل سوم یونایتد را به ثمر رساند و همچنین گل دوم آنتونی را در اولدترافورد در روز پنجشنبه به عنوان بخشی از یک نمایش همه جانبه چشمگیر به ثمر رساند. این اتفاق به دنبال آن بود که کاپیتان ایستاده به دلیل عملکرد عصبانی در باخت 7-0 در آنفیلد به شدت مورد تنبیه قرار گرفت.

تن هاگ گفت: “او بهترین بازیکن زمین بود، این شخصیت او را نشان داد. او امشب نقش عمیق تری داشت و درخشان بود، بازی را از پشت در موقعیت ساخت، پاس های خوب زیادی در بین خطوط. از آنجا موقعیت‌های زیادی خلق کردیم.»

پرشور فرناندز باعث شد تا او در نیمه دوم پای خود را به کلودیو براوو بسپارد که به خاطر آن کارت زرد دریافت کرد. سرمربی در پاسخ به این سوال که آیا این بخش از بازی او باید محدود شود، گفت: “این قدرت و علاقه اوست، اما شما درست می گویید، گاهی اوقات او باید آن را کنترل کند. او باید آن را بیاورد، این نقطه قوت اوست و وقتی زیاد است تبدیل به نقطه ضعف می شود، این درست است – او این را می داند و همیشه حاشیه های کوچکی وجود دارد.

تن هاگ همان بازیکنانی را انتخاب کرد که در مقابل لیورپول شروع کردند و به آنها فرصت پاسخ دادن را داد. این بازیکن هلندی گفت: «اما فکر می‌کردم اگر رئال بتیس را ببینم بهترین ترکیب بود. ما 23 بازی متوالی با یک باخت انجام دادیم و بیست و چهارمین شکست بزرگی بود. نمی توان 22 بازی قبل را که در آن خوب بازی کردیم را نادیده گرفت.

“قطعا [I am pleased]. ما گفتیم باید ریست کنیم، به عقب برگردیم و در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و باید 3-0 هم جلو می رفتیم، اما یک اشتباه مرتکب شدیم. [to concede] و ما برگشتیم و انجام دادیم.»

راهنمای سریع

لیگ کنفرانس: وستهام در بازی رفت قبرس پیش افتاد

نمایش دهید

دیوید مویس پس از اینکه وستهم یک پای خود را در مرحله یک چهارم نهایی لیگ کنفرانس اروپا قرار داد، یک دوره طولانی دیگر در اروپا را هدف قرار داده است.

دو گل میخائیل آنتونیو برای شکست 2-0 آک لارناکا در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی خود در قبرس کافی بود. مهاجم در عرض 36 دقیقه سعید بنراهما را با ضربه سر وارد کرد تا تیم میهمان را پیش بیاندازد، سپس درست قبل از نیمه تمام، زیبایی را از فاصله 20 یاردی به خانه برد.

مویس پس از یک روز آفتابی خارج از خانه که دنیایی جدا از شکست 4-0 اخیر در برایتون احساس می کرد، گفت: “من واقعاً از نتیجه راضی هستم.” من از بخش‌های طولانی اجرا لذت نبردم، اما مهم‌ترین چیز این است که بیایم و برنده شوم.

تعداد زیادی از مربیان و بازیکنان پشت سر هم به مرحله یک چهارم نهایی اروپا نمی رسند. ما هنوز برای رسیدن به آن کار داریم، اما این دستاورد بدی نیست. ما باید آن را در آغوش بگیریم، از آن لذت ببریم. چیزی متفاوت در مورد اروپا وجود دارد، حتی در استادیوم کوچکی مثل امشب.

مویس در مورد دوبل برد آنتونیو اضافه کرد: خوشحالم که او این را در خود دارد زیرا ما امشب به آن نیاز داشتیم. این برای اعتماد به نفس میک خوب است زیرا گلزنی برای او آسان نبوده و او برای ما بسیار مهم است.’

آلفونس آرئولا حتی در حالی که توسط نیروهای امنیتی بیرون می رفت، پیراهن مهاجم جوان زمین را از انتهای خانه به او داد. دروازه بان فرانسوی گفت: “من او را پشت سرم دیدم و او را با نیروهای امنیتی دیدم.” او پیراهن مرا می‌خواست، بنابراین آن را به او دادم.

از بازخورد شما متشکرم.

گل های دیگر یونایتد را مارکوس راشفورد و ووت وهورست به ثمر رساندند و آیوزه پرز تک گل بتیس را به ثمر رساند. تیم میزبان با صدای بلند توسط تماشاگران اولدترافورد حمایت شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تن هاگ در مورد واکنش احتمالی هواداران گفت: «در مورد آن کنجکاو بودم، و از پاسخ تماشاگران به تیم خرسند شدم. از دقیقه یک که از تیم عقب ماندند، تیم با نمایش انرژی داد و آن را پس دادند. پیوند بزرگی بین تیم و هواداران وجود دارد و ما از این موضوع خوشحالیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

در صورت پیروزی اپوزیسیون در انتخابات، توافق ترکیه با اتحادیه اروپا برای مهاجران چه خواهد شد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ترکیه در حال شمارش معکوس برای …