خرس های شیکاگو شماره 1 را در درفت NFL به Carolina Panthers مبادله می کنند | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلنگ های کارولینا در ساعت هستند.

پانترز برای به دست آوردن شماره 1 کلی در درفت از شیکاگو بیرز در ازای انتخاب های شماره 9 و 61 کارولینا در سال 2023، یک انتخاب دور اول در سال 2024، یک انتخاب دور دوم در سال 2025 و یک ستاره معامله شده است. دی جی مور، دو نفر که با این معامله آشنا هستند، روز جمعه گفت: گیرنده گسترده.

مردم به شرط ناشناس ماندن با آسوشیتدپرس صحبت کردند زیرا تجارت اعلام نشده بود.

این حرکت به پانترز اجازه می دهد تا یک بازیکن بالقوه حق رای به دست بیاورد – بازیکنی که تیم سال ها آرزوی آن را داشت – اگرچه هنوز مشخص نیست که کیو بی کارولینا کدام یک را ترجیح می دهد. خرس ها در پست کوارتربک به جاستین فیلدز متعهد هستند و این به آنها اهرمی داد تا معامله کنند.

برایس یانگ از آلاباما، سی جی استرود از ایالت اوهایو، ویل لویس از کنتاکی یا آنتونی ریچاردسون از فلوریدا، کارولینا را انتخاب می کند.

اگر پلنگ ها در شماره 9 می ماندند، شاید به QB مورد نظرشان نمی رسیدند.

اسکات فیترر، مدیر کل پانترز، هفته گذشته در کمباین پیشاهنگی در مورد خرید و فروش احتمالی یک کوارتربک گفت: «تو برو پسری را که می‌خواهی بیاور، می‌دانی.» «اگر مردی را محکوم می‌کنید، او را بگیرید. به این ترتیب بسیار ساده است. اگر نمی دانید و قرار است همه این منابع را برای بالا رفتن و به دست آوردن آن اختصاص دهید، در دراز مدت به تیم خود آسیب می زنید. بهتره راست بگی اگر به سمت بالا حرکت کنید بهتر است اعتقاد داشته باشید. وقتی این کار را انجام می‌دهید، همه چیز را وارد می‌کنید.»

پانترز از زمانی که دیوید تپر این تیم را در سال 2018 خرید، به دنبال ثبات در پست مدافع بوده است.

آنها چندین استارت را امتحان کرده اند – از جمله بیکر میفیلد، سم دارنولد، تدی بریج واتر و حتی بازگرداندن کم نیوتن برای دوره دوم. اما هیچ یک از این گزینه ها جواب نداده و کارولینا از سال 2017 به پلی آف نرفته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دولت ولز طرح مالیات بازدیدکنندگان را ادامه می دهد | ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دولت ولز قرار است برنامه …