گواردیولا از واکر پس از اقدام پلیس مبنی بر افشای خود حمایت می کند | شهر منچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پپ گواردیولا گفت کایل واکر می‌تواند روی حمایت او حساب کند و پس از اینکه پلیس چشایر تحقیقاتی را در مورد فیلم‌های دوربین‌های مداربسته که به نظر می‌رسید نشان می‌داد بازیکن منچسترسیتی در یک بار “خود را افشا می‌کند” را باز کرد، مسئولیت‌هایش را به مدافع یادآوری نکرد.

طبق گزارشی در سان، واکر روز یکشنبه در یکی از سالن های ویلمزلو مشروب می خورد. ویدیویی در وب‌سایت سان ظاهر شد که واکر را نشان می‌دهد که شلوارش را جلوی دو زن که بعداً مشغول گفتگو بودند، انداخته است.

از گواردیولا پرسیده شد که آیا به واکر مسئولیت هایش را یادآوری کرده است. نه، من با او صحبت کردم اما لازم نیست یادآوری کنم [him]مدیر گفت. «ما بالغ هستیم. من پدر نیستم من دوستش هستم… [After] هفت سال می دانم که در گذشته اتفاقات زیادی افتاده است، بنابراین او و همه می توانند روی مسائل شخصی روی من حساب کنند. هر کس.

«این چیز مهم است. من مجبور نیستم بگویم [him]: “اوه، تو باید اینطوری رفتار کنی.” بیا، او یک بزرگسال است و تمام. البته نه فقط با کایل، با همه، من آنجا هستم. باشگاه آنجاست. همیشه. همه باید آن را احساس کنند. وقتی ما اینجا هستیم، دوست دارم احساس کنم که آنها می توانند در لحظات خوب و بد روی ما حساب کنند.”

گواردیولا گفت که واکر برای بازی روز شنبه در کریستال پالاس در دسترس است و باید هوشیاری لازم را داشت که فوتبال جذب می کند. وی گفت: ما باید خود را با واقعیت وفق دهیم. همه جا دوربین و تلفن وجود دارد. همه آن را می دانند. امروز ما 24 ساعته در معرض همه چیز هستیم. ما ترجیح می دهیم به این شکل زندگی نکنیم، اما همین است. همه آن را در شغل ما می دانند – توجه رسانه ها. و حرفه و زندگی خصوصی همه دیگر بیرون از خانه شما وجود ندارد.»

گواردیولا قبلا در مورد نحوه وقف بازیکنانش صحبت کرده بود. او گفت: «آنها این را می دانند. ما بازی های زیادی داریم. به همین دلیل باید آماده باشید. من هرگز درگیر مسائل خصوصی نبودم [of players] در گذشته، حال یا آینده. همه می دانند که تنها جایی که من فکر می کنم شما در امان هستید، داخل خانه است – در را قفل کنید. لحظه ای که قفل در را باز می کنید در معرض دید قرار می گیرید.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

“این کاملا با 15 یا 20 سال قبل متفاوت است. سپس برای بازیکنان یا مدیران فوتبال کاملاً متفاوت بود. حالا باید تطبیق پیدا کنیم. آنها آن را می دانند. این نه تنها اخیراً اتفاق افتاده است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …