اورگان به قارچ درمانی جادویی نزدیک شده است، اما با شکست مواجه شده است

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سالم، سنگ معدن. — اورگان روز جمعه با فارغ التحصیلی اولین دانشجویانی که در همراهی با بیمارانی که با قارچ های روانگردان سر می زنند آموزش دیده اند، گام بزرگی در پیشروی خود در درمان قانونی سیلوسایبین برمی دارد، اگرچه ورشکستگی یک شرکت، گروه دیگری را در همان مسیر رها می کند.

مراسم فارغ التحصیلی 35 دانش آموز عصر جمعه توسط InnerTrek، یک شرکت پورتلند، در یک مرکز استراحت جنگلی برگزار شد. در مجموع حدود 70 نفر دیگر در روزهای شنبه و یکشنبه در مراسمی فارغ التحصیل خواهند شد که در آنها متعهد می شوند که هیچ آسیبی نکنند.

تام اکرت، مدیر برنامه InnerTrek و معمار طرح رای گیری سال 2020، گفت: «آموزش تسهیلگر قلب اولین برنامه درمانی سیلوسایبین و سلامتی در سراسر کشور است و هسته اصلی موفقیت مدل اورگان است که در اینجا پیشگام هستیم. که برنامه اورگان را قانونی کرد.

برای دریافت گواهی از InnerTrek، دانش آموزان باید یک امتحان نهایی را پشت سر بگذارند. سپس آنها می توانند آزمایشی را که توسط اداره بهداشت اورگان انجام می شود برای دریافت مجوز تسهیل کننده خود شرکت کنند.

OHA روز جمعه گزارش داد که تاکنون 191 درخواست مجوز و مجوز کارگر، از جمله مجوز برای تولیدکنندگان سیلوسایبین و مراکز خدماتی که در آنها ماده روانگردان مصرف و تجربه می شود، دریافت کرده است.

برخی از کلاس ها در دوره شش ماهه InnerTrek به مبلغ 7900 دلار به صورت آنلاین برگزار شد، اما برخی دیگر به صورت حضوری در ساختمانی در نزدیکی پورتلند که شبیه یک اقامتگاه کوهستانی بود برگزار شد.

به دانش‌آموزان گفته شد که یک جلسه دوز در یک مرکز مجاز باید شامل یک کاناپه یا تشک برای نشستن یا دراز کشیدن مراجعان، ماسک چشم، وسایل راحتی مانند پتو و حیوانات عروسکی، یک پد طراحی، مداد و یک سطل برای استفراغ باشد. یک جلسه معمولا حداقل شش ساعت طول می کشد، اغلب همراه با موسیقی. مربیان تاکید کردند که به مشتریان تسهیلگران باید این آزادی داده شود تا هر گونه احساساتی را که در طول سفرهای درونی آنها ظاهر می شود، کشف کنند.

جینا گراتزا، مربی، در یک جلسه آموزشی در ماه دسامبر به دانش آموزان گفت: «ما راهنمایی نمی کنیم. اجازه دهید تجربیات شرکت کنندگان شما آشکار شود. از کلمات کم استفاده کنید. اجازه دهید شرکت کنندگان به بینش و نتیجه گیری خود برسند.»

محققان معتقدند سیلوسایبین نحوه سازماندهی مغز خود را تغییر می دهد و به کاربر این امکان را می دهد تا نگرش های جدید را راحت تر اتخاذ کند و به غلبه بر افسردگی، PTSD، اعتیاد به الکل و سایر مسائل کمک کند.

اکرت گفت که دانشجویان فارغ التحصیل آماده خواهند بود تا به مشتریان کمک کنند تا مزایای سیلوسایبین را ببینند.

او گفت: «من احساس می‌کنم لحظه بزرگی برای فرهنگ و کشور ما است، زیرا ما به طور جمعی شروع به بررسی مجدد و ارزیابی مجدد ماهیت سلامت و تندرستی روانی می‌کنیم، در حالی که شفای واقعی را برای افراد نیازمند به ارمغان می‌آوریم.

یکی دیگر از تلاش‌های آموزشی تسهیلگر در جنوب اورگان باعث ناراحتی دانش‌آموزان شده و یک وکیل در هلند در تلاش است تا بفهمد چه اتفاقی افتاده است.

بر اساس مقاله ای در Psychedelic Alpha، یک نشریه تجاری، موسسه سنتز، مستقر در هلند، بیش از 200 دانشجو در اورگان داشت. طبق وب سایت این شرکت که در روز جمعه هنوز حذف نشده بود، شهریه 12997 دلار است.

بر اساس اسناد عمومی ارائه شده به دادگاه هلند، این شرکت روز سه شنبه ورشکست شد. دانش آموزان در تلاش برای بازپرداخت هستند.

یکی از دانش‌آموزان، کوری سو موریس، به Psychedelic Alpha گفت: «Synthesis واقعاً فرش را از زیر ما، برای بسیاری از مردم کنده است.

Roos Suurmond، وکیل در آمستردام متخصص در قانون ورشکستگی، تایید کرد که او به عنوان امین برای رسیدگی به ورشکستگی منصوب شده است. وب سایت شرکت حقوقی او می گوید که او در چندین پرونده ورشکستگی فرامرزی دارای سابقه است.

ساورموند به آسوشیتدپرس گفت که او هنوز نمی تواند به سؤالات مربوط به ورشکستگی پاسخ دهد زیرا اخیراً منصوب شده است و هنوز باید تحقیق کند.

به گزارش سایکدلیک آلفا، تا ماه فوریه، کل بدهی های شرکت به حدود 850000 دلار رسید و این شرکت قادر به پرداخت حقوق کارکنان خود در ایالات متحده و هلند نبود.

خرید املاک و مستغلات در جنوب اورگان کمکی به مسائل نکرد.

سایکدلیک آلفا گزارش داد که یک شرکت با مسئولیت محدود اورگان، Oregon Retreat Centers LLC، توسط مایلز کاتز، بنیانگذار Synthesis تشکیل شد. این شرکت یک خلوتگاه روستایی 124 هکتاری در نزدیکی اشلند، اورگان، در شهرستان جکسون به مبلغ 3.6 میلیون دلار خریداری کرد و قصد داشت این سایت را به یک مرکز خدمات سیلوسایبین تبدیل کند، اما یک مشکل منطقه‌بندی ایجاد شد.

سایکدلیک آلفا به نقل از یکی از مقامات شهرستان گزارش داد که قانون توسعه زمین شهرستان جکسون به مراکز خدمات سیلوسایبین فقط در مناطق منطقه بندی تجاری عمومی اجازه می دهد، اما استراحتگاه باکهورن اسپرینگز در یک منطقه منابع است.

انتظار می رود جلسات سیلوسایبین در اواسط یا اواخر سال 2023 در دسترس عموم قرار گیرد.

رأی دهندگان اورگان با 11 درصد اختلاف رأی 109 در مورد سیلوسایبین را تأیید کردند. در نوامبر، رای دهندگان کلرادو همچنین یک قانون رای را تصویب کردند که اجازه می داد از سال 2024 استفاده منظم از “قارچ های جادویی” انجام شود.

___

Corder از لاهه، هلند گزارش شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …