واتسون از “فاکتور X” مارکوس اسمیت برای الهام بخشیدن به انگلیس در برابر فرانسه حمایت می کند | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انگلیس در آخرین نسخه به دنبال “ایکس فاکتور” مارکوس اسمیت است تا فرانسه را خیره کند و تماشاگران خانگی را از صندلی های خود بیرون کند. لو کرانچ در تویکنهام نیمه مگس که با هزینه اوون فارل به ترکیب اصلی صعود کرد، مجوز بازی دریافت کرد و هم تیمی او آنتونی واتسون تایید کرد که میزبان از همان ابتدا به دنبال ابراز وجود خواهد بود.

از آنجایی که فارل در نیمه دوم از روی نیمکت می آید، انگلیس مصمم است سرعت مسابقه را بالا ببرد و فرانسه را از استقرار در مکانی که 18 سال است در شش ملت در آن برنده نشده است، باز دارد. واتسون، که دو سال پیش در بازی مربوطه، زمانی که انگلیس 23-20 پیروز شد، یک تلاش به ثمر رساند، گفت: “ما دیدیم که مارکوس چه کاری می تواند برای کوینز انجام دهد.” او فاکتور X را دارد که در آن می‌تواند جرقه‌ای در زندگی ایجاد کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این چیزی است که از او انتظار می رود که به ارمغان بیاورد. او توانایی خلق چیزی از هیچ را دارد. این چیزی است که مردم برای تماشای آن تنظیم می شوند. او یک پونی تک ترفند نیست. این محدوده توانایی او در خلق چیزهایی است که او را خاص می کند. طرفداران می خواهند چنین چیزهایی را ببینند و مارکوس این کار را مرتب انجام می دهد.

واتسون همچنین گفت که سرمربی، استیو بورثویک، می‌خواهد بازیکنانش به جای داشتن ذهنیت بیش از حد محتاطانه، به بازی حمله کنند. استیو به ما مجوز می دهد که بیرون نرویم و چنین احساسی داشته باشیم. ما متعهد به تلاش برای پیروزی هستیم، ما یک بازی محافظه کارانه انجام نمی دهیم و سعی می کنیم راه خود را در آن احساس کنیم زیرا این بی معنی است. استیو در یکی از اولین کنفرانس های مطبوعاتی خود در مورد تمایل به الهام بخشیدن به ملت صحبت کرد. ما قطعاً می‌خواهیم این کار را با بازی در یک برند برنده راگبی انجام دهیم، اما در عین حال یک راگبی سرگرم‌کننده است.»

فرانسه اعتراف می کند که آنها نسبت به هر دو نیمه پروازی انگلیسی محتاط هستند زیرا به دنبال کسب اولین برد شش ملت در لندن از سال 2005 هستند. آنتوان دوپون، کاپیتان فرانسه، گفت: “استراتژی یک تیم فقط به خاطر یک بازیکن تغییر نمی کند.” مارکوس بازیکنی است که از بازی هجومی لذت می برد، او در بازی تک به تک عالی است. فارل از نظر دفاعی بهتر است، آنها پروفایل های متفاوتی دارند اما می توانند در پایان بازی مکمل یکدیگر باشند. در این سطح، دقایق پایانی بازی بسیار مهم است.»

دوپون همچنین گفت که فرانسه در مورد دشواری پیروزی در Twickenham هیچ توهمی نداشت. دو سال پیش، ما به نوعی محبوب بودیم اما شکست خوردیم. فقط با نگاه کردن به تیم آنها، می توانید کیفیت و تجربه را ببینید، حتی اگر آنها در بهترین حالت خود نباشند. آنها بازیکنانی دارند که می توانند در بزرگترین لحظات بازی کنند و فردا لحظه بزرگی است. می دانیم چقدر سخت است اما آماده ایم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سوئیس و فرانسه به عدم اقدام اقلیمی در جلسه دادگاه حقوق بشر اروپا متهم شدند | بحران آب و هوا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دولت‌های سوئیس و فرانسه در …