مت فیتزپاتریک نگران وضعیت پیوند بین تورهای PGA و DP | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مت فیتزپاتریک، قهرمان US Open، نسبت به وضعیت تور جهانی DP با وجود اتحاد استراتژیک که با معادل آن در ایالات متحده تشکیل شده است، ابراز نگرانی کرده است.

تور PGA اخیراً تغییراتی را برای سال 2024 اعلام کرده است، از جمله مجموعه ای از رویدادهای میدانی بدون برش و محدود، که فیتزپاتریک نگران است که تور اروپای سابق را به عنوان یک دوم ضعیف باقی بگذارد. فیتزپاتریک قبلاً از اصطلاح “تور فیدر” برای توصیف مدار DP World استفاده کرده است.

فیتزپاتریک پس از دور دوم 71 در مسابقات قهرمانی بازیکنان گفت: “شما فقط باید به زمین های خانه نگاه کنید و چند بار بازیکنان برتر به بازی باز می گردند.” “بزرگترین مشکل من این است که تور PGA به اندازه کافی، اگر یک اتحاد استراتژیک باشد، برای کمک به ایجاد تور جهانی DP انجام نمی دهد.

مردم می گویند که من یکی از کسانی هستم که تور اروپا را ترک کرده ام اما این کار را نکرده ام. من هنوز آنجا بازی می کنم. اما بهترین بازیکنان اینجا هستند و من باید تا جایی که بتوانم با آنها رقابت کنم. من هنوز برمی گردم، اما واقعاً نمی دانم چقدر می توانید این کار را انجام دهید، در حالی که همه چیز برای بازی در اینجا طراحی شده است.”

کیت پلی، مدیر اجرایی DP World Tour، اوایل این هفته را در Sawgrass در جلساتی با مدیریت PGA Tour گذراند. منطقی به نظر می رسد که به زودی تغییراتی در برنامه تور جهانی DP اعلام شود. تورهای جهانی PGA و DP در تلاشی برای جلوگیری از تهدید ناشی از پلت فرم شورشی LIV گرد هم آمدند. با این حال، بازیکنان خاصی مانند فیتزپاتریک قانع نشده اند.

فیتزپاتریک به طور مشابه در مورد دادن 10 کارت تور PGA به بازیکنانی که در غیر این صورت از تور جهانی DP در پایان هر فصل معاف نیستند، شک دارد. یورکشایرمن گفت: “این به این پیام می افزاید که باید اینجا بازی کنید.” “این فقط کار را برای تور اروپا دشوارتر می کند تا زمین های قوی را در پیش رو داشته باشد. به نظر می‌رسید که تور در مسیر خوبی قرار دارد، سپس کووید آمد، و هر چیزی که از آن زمان تاکنون اتفاق افتاده است، واقعاً آن را از آب درآورده است.

فیتزپاتریک سه بیش از مجموع برای کات کردن بازیکنان کافی نبود. آسیب در دور افتتاحیه 76 وارد شد. فیتزپاتریک گفت: “من نمی دانم در مورد من و این مکان چیست.” من یک سال خوب بازی کردم، اما همین. نمی‌توانم بگویم که فعالانه آن را دوست ندارم، اما بدیهی است که به چشم من یا بازی من نمی‌خورد.»

جان رام که روز پنجشنبه 71 پست کرده بود، قبل از شروع دور دوم به دلیل شکایت معده کنار رفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کمک های مالی به خانه سگ و گربه Battersea پس از مرگ پل اوگریدی به 100000 پوند رسید | پل اوگریدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانه سگ‌ها و گربه‌های Battersea …